Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Je…..

Je…..

….. tema, ki ni tema ampak je tema!!!! In to dobesedno. Tema zunaj, nova tema na forumu in tema na forumu… nikjer.. nikogar…

Lili očitno boluje, Marija mora da ma zeloooooooooooooo veliko dela, da nima časa niti zvečer pogledat, če smo bili čez dan pridni… Nikita pride, reče dve tri pametne, potem pa izgine…. Bruce ma sigurno spet vrsto šleparjev do Reke in naprej, Pandica je mela včeraj srečo in je bila lahko tukaj, kar je seveda tudi uspeh, ki bi ga bilo potrebno napisat na koledar…. Zajček.. nekaj se mi skrivaš zadnje dni, kot da te preganja hudobni volk po tej naši gmajnici – sem prepričan, da sedajle že išče vrvico za svojega kužata… Barbara … ki vedno pride takrat, ko je potrebno narediti red 😉 torej bo potrebno narediti danes kraval tukaj gor…. muca, ki ji je večerni život milejši od tistega jutranjega, s tem pa dobiš občutek, kot da je zamenjala noč z dnevom… Čebelico, ki jo srečaš samo še na kakšnem travniku ali gozdu.. tukaj gor pa….. Bgv, ki je najprej pošteno razburkala vode te gmajnice …. Ježek, ki očitno… kot pravi jež, pokuka iz svojega brloga.. in se hitro umakne….. Štumpantl, ki nima časa, ker so vrata pomembnejše od žurk… Mišon, ki je zadnje dni popestril dogajanje na forumu in mu zato svaka čast in ne nakoncu jest, k sem mel res ta teden kot… fronto….

Zato se zdejle sprašujem…. Koliko od vas se bo danes uspelo pretihotapiti sem in reči besedo ali dve….

Vsem skupaj dobro jutro in en res full lep dan… saj je sobota 🙂 za večino dela prost dan….

Jani ve, da ne bo sam to dopoldne :))))

Ja Jani, lahk ga ti biksaš tuki gor, kaj pa mene? Si pozabil kaj? No da greš in kuj popraviš napako!!

Dobro jutro tudi z moje strani

Se skuzam Koštrunc :))))) ti si pa tukaj gor še bolj redek kot severni medvedje :)))))

Jani ve, da ga koštrunc mal biksa :))))

Hej , Jani živjo !

Ravnokar ja, :)) sem našla vrvico. He, he, kako dobro že vse poznaš :)) .
Tudi zdanilo se je že počasi, pa ptički so odpeli svoj jutranji koncert .
Pa še nekaj imaš prav, res me nekaj preganja….kako se to pozna, a ne ?
Pa še hudo mi je, ker je muca sama zvečer v gmajni, se moramo poboljšat.
No, ne čisto sama, vsaj mišon jo je pozdravil, lepo od njega.
Takole vidiš, pa le nisi sam :)))))))))))

prokleta pjača!!

Zajček!!!! No, pa sem le dočakal :))) Dobro jutro 🙂 In full lep dan posebej sam zate 🙂 No, upam, da te bo tisto čimprej nehalo preganjat in da boš lahko mirneje spala 🙂

Jani pošilja zajčku enga cmoka!!!

Ja, veš Matuzala, na tebe sem huda. Kje si pa hodil tako dolgo.
Če dobro vem, če me spomin še dobro služi, sva nekaj dogovorjena?
In ker je danes sobota, lahko to nadoknadiva :))
Ej, sem vesela, da si tuki.

Ma, ja konec koncev res : prokleta pjača!

Jani :))))))))
Vedno pridem, te čutim :)))
Hvala za ta dan posebej zame :)))) Je tako , kot vtiljak vse skupaj, enkrat so dol, enkrat gor.
He, he, pazi, da ne pomisliš na kaj drugega, kot mislim jaz !

Cmoka zate, z veliko radostjo, aha!

Zajček, jest vem kaj si mislila s tem :))) če pa drugi berejo med vrsticami pa….. :))))

Jani vrača zajčku cmoka :)))

Če me vprašaš kod in kam, rečem ne vem. Če me vprašaš kaj, rečem ne vem. Če me vprašaš zakaj rečem, ne vem. Prokleta pjača!!!!

Matuzala ima očitno slab spomin.

Lepo se je razumeti brez odvečnih besed :)))))))))))))))
Tkole ! Kaj pa zdaj ? Veš včeraj sem na tržnici tu pri meni, srečala tistega starejšeg gospoda, ki dela reklamo za Simobil, ko govori naj nekaj prerežejo na pol al kaj, no neki podobnega , skupaj z katancem, pa uno gospo, ki običajno hvali tisti kaj je že, aja, no če te hrbet boli…kosmodisk, dijo mijo…
No in ga zagledam, pa jaz kot jaz, me zvije smeh :)))
In me je gledal gospod, kot sedmo čudo, hehe…in nato pade še on v smeh…butasto, ampak oki….

Sva rekla, da bova zaplesala polnočni ples na obali morja….

Sej sem vedel… prekleta pjača… In kdaj bo to?

zajček, to samo pomeni, da si ena pozitivna oseba 🙂 in da lahko vsakega spraviš v dobro voljo :)))

Janija spraviš v dobro voljo, ko se pokažeš sem gor :)))))

Takrat, ko bo sonček izginil iz obzorja, ko bo noč prekrila pokrajino, ko se bo vse umirilo, ko se bo v nočni tišini slišal le utrip najinih src, takrat , takrat pa bo…….

s pjačo, al pa brez nje :))

Tudi ti mene :)))))
pa to ni vljudna fraza, veš !

Nekam je sonček izginil, pa ja ne bo dežek..
do kdaj pa boš ti na tlaki danes ?

Hmmmmmmm 🙂 vem da ni ja 🙂 No jest bom danes tuki do.. verjetno do 11. če ne še kaj dlje 🙂 Vse je odvisno od situacije 🙂 Če bo dež malo dlje če ne pa malo manj 🙂 Torej, nej bo dež :)))

Janiju je pa včasih full všeč dež :))

madona!!! prekleta pjača!!! in pol sem se zbudil!!!!

Zajček, pejva na kofe. Te čakam, tam pr štacun 🙂 čez deset minut 🙂

Jani rab.. dozo :))))

Zbudila se bova oba.
S pjačo al pa brez !

Prav , pa pojdiva.
Ha, pa marelo s sabo vzem, da ne bova mokra, če bo voda padala z neba :)))

ZTLC!!!

Zmenjeno 🙂 Si vidjamo :)))

Meni je ratalooooo..pozno ampak je slo..ku kuc Jani-bratec moj! Cmočka enega lepega jutranjega….
Oh Jani..kaj naj rečem ..ja zamenjala noč za dan..heheheh Če gledaš na to,da sem dones do 2 ure zjutraj bedela.Potem…..Hehe
resnično UFA uživala sem po dolgem času v maratonskem gledanju tv.Ene dva SUPER!! filma sem gledala po dooooolgem času.Čisto sama,v miru.Zavita v koutrček sem resnično uživala v obeh filmih.Kot sem že rekla že dolgo nisem gledala tako dobrih filmov….
Hmmm me še kar zvija ko se spomnim…
Veš z mojim javlanjem tu gor je tako….malo sem omejena s časom.Kadar gospodarja zgodaj zjutraj ni…a od doma se odpravi šele med tednom ob 8.uri..pred tem nimam šans,pc je v dnevni sobi in ponavadi drnjoha dolgoooo.No upam da zdej veš!aja zvečer pa al ga ni..al pa smrči tako kot je včerej zraven mene na kauču.Tako…nč mi ni žal..uva v miru se vživala le tisto smrčanje je bilo na čase nič kaj v povezavi s filmom..a sem malo zacmokala nazaj..hehe i je čudežno prenehal…hihihihi
Tko jaz sem tu…kje ste pa vi???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hojla Jani … a spet delaš :)))

naj ti čimprej mine 🙂 … pa lep dan ti želim !!

B.

No viš, to je točno to, kar sem gor napisal.. zamenjala noč za dan :))))

Jani pa n’č ne smrči.. no skor…. n’č… čist mal :))))

New Report

Close