Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je barvanje iz blond na rjavo res tako velik problem?

Je barvanje iz blond na rjavo res tako velik problem?

Vprašanje za frizerke,v naslovu.

Zakaj pa si želiš barvat lase iz prelepe blond na zelo grdo rjavo?

Jaz sem to naredila.
Na začetku je ven sekala zeleno siva, ampak po ene petih barvanjih je v redu.

nova
Uredništvo priporoča

S pravo frizerko, ki zna kakovostno barvati, je vse mogoče.

Jst bi se pa iz črne na rjavo z razsvetljevalcem npr. Syoss in potem na rjavo. A je kera že probala doma iz črne na rjavo? A je kej šans, da bi zelenkast izpadlo?

Za take prehode je nujna dobra frizerka, ki seveda stane.
Sama se barvam na vse možne odtenke: iz rdeče na blond, iz blond na temno rjavo, pa spet blond, pa rdeča…ni da ni. Vedno pri frizerki, vedno vse ok in nič uničenih las. Iz prve!

Dej ne vsiljuj frizerk, če nimaš druzga odgovora. Zato so pa ustvaril razsvetljevalce za doma, sej ljudje nismo butast. Isti drek kot pri dohtarjih, kot da ničesar ne znamo brez njih!

Seveda, pol so pa taka vprašanja po forumih: kako izprati zeleno barvo in take!

Pa si sama zaplombiraj zob pa gips nared na zlomljeni roki, če dohtarjev ne rabiš… pa da te vidim.

Taki domači frizerski kiksi te lahko več stanejo kot 1 obisk pri frizerki. Pa s takim kiksom na glavi moraš po svetu hoditi, dok ti…pazi…frizerka ne popravi.

Reče se Z rjavo NA blond. Ne pa IZ rjave NA blond, ker si barve ne potegnete IZ glave, ampak Z glave. Jaoooo čobanke.

Lasje postanejo zelenkasti, mogoče bi šlo s pravo frizersko barvo (jaz jo kupujem in uporabljam) ali pa s Keune barvami in pač najprej poskusiš na enem pramenu (zaviješ v folijo), da vidiš, če je ok barva.

WTF… problem je iz temno rjave na blond. Obratno nikoli.

Z blont na rjavo pridejo lasje zeleni? ??

A to v Sloveniji al na splošno?

Same nepismene kure. Prvič, če se barvaš na rjavo in imaš uničene lase se barvaj s Keune, ki mora biti rahlo rdečkasta, če postaneš zelena se barvaj s kano. Kana je zelo močan rdeč pigment, ki uniči vse zelene spore. Posvetljevalec uniči lase, če ga na lase nanje nanese frizerka ali opica.

Samo pri frizerkah, ki uporabljajo poceni barve, ki so jih prelile v tube od dobrih barv. Jaz vedno kupim Keune 6.46 in ga zmešam za Afroditinim 6{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} razvijalcem pa se mi ne spere niti za odtenek. Nič.

Seveda, pol so pa taka vprašanja po forumih: kako izprati zeleno barvo in take!

Pa si sama zaplombiraj zob pa gips nared na zlomljeni roki, če dohtarjev ne rabiš… pa da te vidim.

Taki domači frizerski kiksi te lahko več stanejo kot 1 obisk pri frizerki. Pa s takim kiksom na glavi moraš po svetu hoditi, dok ti…pazi…frizerka ne popravi.
[/quote]

Frizerka zaserje in potem popravi s silikonom. Toda las ima luknje in ker ima luknje, pigmenti padejo ven in kar rdečkasti pigmenti padejo ven lasje postanejo zeleni. Rešitev je kana ali zelo močni rdeči odtenki. Če je las posvetljen s posvetljevalcem ima luknje in ker ima luknje, se pigmenti izperejo. Pa je vseeno, če jih da noter frizerka ali konj. Jaz bi se zato, če bi hotela priti s črne na rjavo uporabila srednje blond barvo in pa samo 6{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} razvijalec, ker drugače bodo pigmenti padali ven in če pigmenti padajo ven, potem dobimo zelene lase. Lase pa uničijo tudi frizerke, o pa še kako. S tistim posvetljevalcem še posebej.

Kje prodajajo Keune 666, da prebarvam svojo punco.


A da se res tako reče? Takšne ste najbolj smešne, ki druge slovnično popravljate in v teh vaših slovničnih pridigah, same kozle streljate.

Frizerka zaserje in potem popravi s silikonom. Toda las ima luknje in ker ima luknje, pigmenti padejo ven in kar rdečkasti pigmenti padejo ven lasje postanejo zeleni. Rešitev je kana ali zelo močni rdeči odtenki. Če je las posvetljen s posvetljevalcem ima luknje in ker ima luknje, se pigmenti izperejo. Pa je vseeno, če jih da noter frizerka ali konj. Jaz bi se zato, če bi hotela priti s črne na rjavo uporabila srednje blond barvo in pa samo 6{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} razvijalec, ker drugače bodo pigmenti padali ven in če pigmenti padajo ven, potem dobimo zelene lase. Lase pa uničijo tudi frizerke, o pa še kako. S tistim posvetljevalcem še posebej.
[/quote]

Iz uvodnega posta avtorice je razbrati, da ni vešča barvanja las.
Zato je moj nasvet njej, da obišče dobro frizerko in tega ne poskuša sama. Vsaj ne za prvič.

Vsak lahko zaserje: tako avtorica kot frizerka. Pa imam večje upanje da bo ok pri frizerki, kot pri avtorici. In kot si sama napisala: če frizerka zaserje tudi popravi. Če se bo ponesrečilo avtorici, ji bo popravljala frizerka. Pa smo spet pri frizerki, da o dodatnem strošku in izgubi časa ne govorim.

Najti dobrega frizerja je tudi umetnost in ne najceneje. Na kupone pa sploh ne.

Zdajle sem pobarval svojo punco, na rdeče. Prej je bila skoraj bela. Naravna blondinka, res mi ni bila všeč.

Iz uvodnega posta avtorice je razbrati, da ni vešča barvanja las.
Zato je moj nasvet njej, da obišče dobro frizerko in tega ne poskuša sama. Vsaj ne za prvič.

Vsak lahko zaserje: tako avtorica kot frizerka. Pa imam večje upanje da bo ok pri frizerki, kot pri avtorici. In kot si sama napisala: če frizerka zaserje tudi popravi. Če se bo ponesrečilo avtorici, ji bo popravljala frizerka. Pa smo spet pri frizerki, da o dodatnem strošku in izgubi časa ne govorim.

Najti dobrega frizerja je tudi umetnost in ne najceneje. Na kupone pa sploh ne.
[/quote]

Če je las mrtev ali uničen, ti ga tudi bog ne bo popravil. Tisti silikon je samo zato, da ne vidiš, da so lasje skrepani in uničeni. Če hočeš, da se popravijo, ti morajo zrasti novi. Vsak mesec en centimeter. Toda, če si omisliš podaljške in se potem lasje izpulijo, ti uničenega lasnega mešička ne bo popravil niti bog. Če si uničil lasni mešiček iz njega ne bo pognal nov las. Silikoni v šamponih so samo zato, da se ne vidi, da so lasje že povsem krepani. Krepan pomeni crknjen. Tako, da uničen las se ne da popraviti. Nikoli. Lahko je videti čisto dober, toda to je silikon.
Če pa barvaš na rjavo, s svetlejšega uporabi en odtenek bolj rdečo, ker drugače bo lahko postalo zeleno.

Barvam se sama, skoraj vedno z Diamond barvo iz DM in to z melancano, rjavo, čokoladno, včasih mešam dva odtenka, včasih se pobarvam na blond. Še nikoli nisem bila ne zelena, ne čudna, niti nimam skrepanih las, ker konice redno strižem. O kakih silikonih vi to, pa zelenih odtenkih? Ok, če se sam barvaš z rjave na blond znajo biti lasje dvobarvni, ker na vrhu bolj prime kot spodaj, obratno pa barva vedno lepo prime. Temna na svetlo podlago gre vedno brez problemov.

Znak za halal je znak za mučenje živali. Lasje pa postanejo zeleni in skrepani samo, če se barvaš s posvetljevalcem in 12{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} razvijalcem. Še na tem piše, da ga ne smeš mešati s tistim 12{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} razvijalcem. Toda babe ga očitno. Potem se pa zgodi, da na lase ne prime več nobena barva in lasje postanejo zeleni. https://www.click2chic.si/sl/Barve/GELE-BLANC-Plus-belilo-za-svetlenje-las-45-g/

En frizer je svetoval, da je teeba vedno ko hocemo it iz blond v brinjeto uporabiti cokoladno barvo. Glih zaradi pigmenta

New Report

Close