Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Je čas…

Je čas…

Da se oglasim tudi sam…

Najprej opravičilo vsem, ker nisem zjutraj voščil dobro jutro :)))) Je blo pač treba na brzino vstat in n’č crklajt (a ne zajček 😉 nč sexa pa tko naprej, skratka.. ob 7. sem doživel enega najlepših sončnih juter v zadnjem času in to visoko na Sorici, na poti proti Planini.. fantastično… mislim.. za dol se vsest pa.. občudovat…

Drugič.. zajček, ja, sem te pogrešal včeraj, pa.. sej veš.. v vojski so včasih rekli .. ima ko da brine o tome 😉 in zato Jani ni skrbel, kaj je z zajčkom (uh.. zdej lažem, pa vseeno ;)))) in je čakal, da se zajček javi sam… ( če se ne bi do zdej, Jani gre v ekšn, pa v Lj. :)))))

Tretjič… pozdrav našemu novemu prebivalcu murenčku, pa tudi sončku 🙂 in seveda, da bi se tko dober počutila tuki kot mi :))))

In ne nazadnje, da še povem, da .. eeeeeeeeeeeeeeej, zajček.. smuču si? Fantastično 🙂 vesel sem, da ti je uspelo preplezati alpe in narditi tisto, kar si si želela že dolgo.. ma ko šiša kuču 😉 ……… mal sem skrenuo, pa vendarle da nadaljujem.. Jani je danes bil spet pri organizaciji tekme v veleslalomu, ker jo to fabrška tekma, je moral pač tud tekmovat in ne daj bože, da bi bil slab.. prvič med koli.. prvič na tekmi in Jani se je med 30 tekmovalci uvrstil na 11. mesto. Bravoooooooooooooooo…. Pomoje čist navdušen nad tekmami in koli in zdej ne spustim več.. takih priložnosti

Ja, in nazadnje.. lepo je.. prit domov…. prav tako kot prit spet sem med vas 🙂 Lep večer vam želim in se beremo spet jutri.. ko se začne pasji teden.. ne daj bože, da vam razlagam :))))

cmoka vsem puncam, zauh vsem fantom in .. lahko noč!!!!!!!!

smučar Jani

Jao jao….muca je kaput od vsega kar čita:)))9

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani, pozdrav tudi tebi…

Se zahvaljujem za dobrodošlico in yes, tukaj pri vas mi je, ma prou ries liepuo :)))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Mene pa fovšija razganja od vsega, kar sem
prebrala. Janči, banči, mojga cmočka in
iskrene, iskrene čestitke. Bravo Naši!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Na pismo, murenček, ne vsega naenkrat!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

kaj vse naenkrat :))) a člouk še mlakarja ne sme poslušat…

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Hja kaj ….počasi pa gvišno..pa taprav grif je treba imet! Viš tu je keč!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

……. pazi murenček, tkole gre tole:
a člouk še mal mlakarja na smi paslušet !!??

Ne malo, ti celega poslušaj, uno sploh, Mario Špinel, a ni ta dobra no, reci, a ni dobra. Pa potem una od livarjev : Pubi, duost je, usidma se ! Pa una tudi: War se čeča, war se ga!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja Mlakar je pa res super….

Da na vieš ki nardit a je tu za sniest al namalat na zit hehehee

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Najprej živjo Jani :))

Ja, res je. Treba je bilo vstat in nič crkljat ! Ostale so le želje :))

drugič : saj vem tudi če lažeš :))))))) da te je skrbelo :)))))))
ja, ko šiša kuču :))))))

Tretje : ČESTITAM YUPI !!
Jani smuča hit :)))))))

včasih smučam hit včasih pa počas :)))))))))))))))))

zajček, samo da si se mel fino na smučanju :))))

Dobro jutro in … cmoka :))))

zajči moj … smučal si :)))))))))) .. kolk sem vesela … B. ti pošilja topel pozdravček in veliiikega cmokca da ti bo danes toplo 🙂

B.

Še mi to deli moja B. :))))))))

s kamiončkom pelje zajček cmoka Barbiki !

:)))))))))))))))))))))))))))) matr.. kolk jih je.. cmokov… bom počaku kamion, ga ustavu in oropal. Tko!!!!

Jani … B. si tud želi smučat … pa tud če nebi bilo kolov .. samo da bi se spustila po hribu navzdol … enkrat bom šla kr s tabo ke na hrib … da mi boš delal družbo .. ker pri nas je smučanje letos čist tu mač v zraku … ne rata pa ne rata :)))

lubčka jani … zimskega za ceeeeeel dan 🙂

B.

pa ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeli gmajnici lubčke in pozdravček … od B., ki ma že pol kufer bolnikov in noric in vsega, kar paše zraven :)))))

pa pa

hehe, kakšna ideja :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ta drugi pelje pa zate !!!!!!!

🙂

uh zajči … B. misli nate .. ti sporočim!!

:)))))))))))) kamionček :)))

ti si faca!!!!!

papa

B.

hahahahaha Jani :)))))

Raje ti misli name tko a veš , ker sem , ker si itd…ker sva ti in jaz :)))
tisto bo že počakalo :))) nič se me mudi , hehe….ma ja bom ti tovorila kamion cmokov :))))

papa

Uh, Barbara, vračam lubčka :))) tacga bolj sončnega, da ne zebe in .. ja, greva enkrat na en hrib, med kole al pa brez kolov…. samo da je smučanje :))

lep dan, pa nej se ti norice čimprej perselijo na dno Save :)))))

ok, pol bom taprvega pustu pri miru……

čakam kamion in pošiljam en vagon cmokov nazaj proti prestolnici :)))

;)))))))))))))) no ja.. sej bi jih neki pustu na kamionu… zate :))))

face ;))))))

… B. ful misli nate … tako ali drugače !!! :))) lep dan !! B.

a prideš pomagat jih potisnit čist čist čist dol nekam … pod savski prod :)))))

uh ura je že ful … B. mora it … lepo se mej ti smajli :))))) še zmer te mam pred očmi … Don’t worry be happy 😉 un filmček :)))))

papa
B.

New Report

Close