Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Je čas…

Je čas…

ja hvala :))

….na pa mi je ušla :((((

oki , navali na drugega punom parom :)))))))

drugače mi bolj paše 🙂
ker sem te vedno vesela :)))))

Tale zajček ! :))))))))))))))
tale B.. :))))))))))))))))))))))

hja, hahaha…

Jebemti bosance :))))…….me motijo pri pomebnih opravkih :))))

pismo Saško email.si mi ne dela. Kaj naj naredim ?
Ma dej jih une….pokaži jim kje je izhod….matr

magazin
ako poludim..

Mah…mene je email.si parkrat tako najebal da ga ne uporabljam več.
No…skoraj več.

Provej kje odpret še kej…pa en cajt delaj gor, pa boš vidla kaj ti bo bolj všeč. Glede na to, da imaš Simobilov gsm, potem ti je malo težko odpret an pinkponku, ki pa sicer ni tako slab. Meni se kar dopade…pa še sms ti zapiska ko dobiš pošto…sam mora bit pa 041/031 cifra….

Al pa uni hotmail, ma tam jaz nimam izkušenj in ti nimam kej povedat….

Mislim…za samo “odprtje” ladlca na pinkponku ni tak problem…nekdo ki ga ne rabi, ti “posodi” cifro..za 5 minut in ga odpreš, samo potem je kul, ker lahko dobivaš sporočila ali celo bereš pošto, če imaš WAP telefon….

Ja, zdaj mi je prišlo do vrha. Ne morem odpreti pošte že evo teden dni. Samo vidim, da imam kar nekaj sporočil, ..
Pismo rosno..
No, ja , bom poskusila še drugje…
yah , ker imam simobil ne bo šlo drugače….
bom vidla no , mogoče vse spremenim tudi 040 na 041…
ma sem besna …

:))))))))))))))))))))) hehehehe evo, navaljujem :)))))

ni za kej … za moji dohtarci pač vse ;))))))))))))

Aha :))))) obe ja :))))))

a tko hiter ?

Ja, brez skrbi , vse boš dal :))))))))) za naju.

pridem.. pa porinem vraga norega dol pod prod :)))))))

ja, smajlija sta res… mislim.. točno tko kot je v filmčku.. če si še bolj slabe volje.. k vidiš ta filmček.. pol absolutno ne moreš biti več … slabe volje :)))))))))

ni za čakat, da se ne pohladijo pa da ne izginejo pa da…… :)))))))))))))))

:)))))))))))))))))))))))))))))) aha!!!

🙂 sej še pride :)))) ziher kej :)))

Ti, tisti teden v januarju ko me ni bilo in smo imeli še nek virus v poslovalnici, mi je sfukalo 2 predala na email.si

Če se ne odlogiraš ostaneš v njemu magari en teden in podobna sranja, kar je meni sploh sranje, ker pridejo drugi dan za mano drugi ljudje sem in če se pozabim odlogirat, in kliknejo na email.si so noter. Naprimer.

Ali pa…kej delaš in si v predalu, pa tačas splava linija po vodi, oziroma email zariba in se ne moreš niti odlogirat.
In če nočeš nepooblaščenih vpogledov, moraš čakat ko bik, da zopet dela.
In če je to glih 20 zvečer ko je čas za it domov….

Ma @!#$, res.

Ima pa pinki kar nekaj prednosti.
Imenik je super sestavljen in izbiro prejemnikov delaš samo tako, da jih odkljukaš in klikneš novo sporočilo in je. Al pa nardiš “sort” skupek prejemnikov pod nekim imenom…pa slikce ti pokaže že v polju, ni jih treba posebej klikat, pa sms, pa še je tega….

Je pa res, da je tudi menjat št. sranje, še posebej, če je več tistih ki se kličeš z njimi na 040. Če ne…pa res razmisli, ker boš imela poleg tega še cenejše pogovore.

Ja, še to….a imaš naštiman outlook nanj al dostopaš preko spleta?

Ne vsi so na 041, 031 !
Nč , grem v akcijo in kaslc zapret takoj, vpogledov ne sme bit !
Pa novega poiskat !
Mislim ej , kako je to hudo ):

preko spleta , outlooka zaradi varnosti , kapiš ne uporabljam….sicer bi lo..pismo…

Nikoli ni za čakat ja, ker se res shladi….

New Report

Close