Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Je čas…

Je čas…

Ne sej ti ni treba zapirat, zajcek.

Ko te bo spustil noter, samo vklopi prevezavo na nov naslov in pusti oblkjukano “posreduj in obdrzi kopijo”…tako da bos videla, ce si zadovoljna z novim predalom, pa tudi…lahko ti kdaj pise kdo, ki se ne ve za tvojega novega pa vseeno dobis. Kapis?

Vseeno pa moras od casa do casa vanjga, da ga “popucas” da ni over.
Se to…email ima 10 mega, pinki pa 15 mega tako da je tudi pol vecji.

Ampak prva je zal stevilka.
Ce in ko se bos odlocila pa me zvrcni, to bom prisepnil pri nastavitvah kaj obkjukaj, da bo lepo delalo.

Cau..zdej pa res, ker grem cez 5 min v temo socializma brez stuje…no…sej ni tako slabo…ce bi radiatorji delali na pomije….so pa zal na štrom.

Če boš imela prilko in čas…za moment prestavi nastavitve outlooka na tvoj email…pa ti bo pošto posesalo na outlook, preberi, fukni stran in odšraufaj nazaj. To je ena rešitev.

Točno ja . Ti pa a bo dolgo sesalo ko piše da jih je okoli 57 ? verjetno še spami …..

Vzela na znanje.
Najlepša hvala za čas in trud, se slišiva ko pridem do tja…

Ma sej če imaš tisti ADSl ne bi smelo bit prehudo. Po moje, no…itak nimam jasnih meril, ker mi tu prenaša kak 5 mega film tako…po ene 45 minut :))

Pismo Saško , sem na robu obupa .
Ma oki , grem počasi to delat dokler bo varni veter , sicer pa kasneje.
Še dobro , da si mi povedal za povezavo itd…
joj…mama moja…moja mama..

:))))))))))))))))
bo zajček pomagu

ja zajček, prid.. skupej smo močnejši….. mi pridema pa porinema :)))))))

A polivali pa ne bomo z vodko ?

bravo!!!!
to pomen da si bil kar 2x prvi ( 1 1 ) ne de:))))

sej pravm ni ga čez Severnjake …

pasji teden se je že začel ampak tud to je dobr ker zdej ga bo hitr konc!

Cmoka -vzdržljivga

Saj kužkov teden je lep ali ne ?

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9

klever zajčk

no ne bi glih vodke polival.. je boljša za u rit 😉 torej bi jo… popival :)))))))))

na pa imam 🙂
zdaj hoče še pit :))
in to res misli vodko rusko mafijsko joj.
zajček se ga bo nažrl :))))))))

ja samo to šele potem ko bomo norice porinli globoko pod prod :))))))))))

hahahahaha, no sej pravim.. treba da pride seVernjaKiNJa, da ugotovi tud neki pozitivnosti v vsem skupaj :)))))))))))))))))) jes… 2x 1. :)))))))))))))9

ja pasji dnevi se začenjajo jutri, ko bom za dva dni praktično izginil.. dopoldan mislim… popoldan pa bodo prednost imeli žepni priročniki :)))

cmoka seVeKOmu :))))))))

ja.. res je klever zajček ja :)))))

New Report

Close