Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Je čas…

Je čas…

da končno priznam vsem vam, ki se pojavljate tukaj gor… Nisem mislil, da bom to moral kdaj povedati, pa vendar je prišel ta čas, ko ne morem več tajiti.

V vse to me je vodila želja po nečem novem, želja po spoznavanju tistega, kar je v meni budilo (že od nekdaj), neke nove občutke, neke nove…. razsežnosti….

Vem, boste rekli, kaj se zdej grem tukaj… Ja, moram povedat, res ne morem več držati v sebi, želim to deliti z vami mojimi prijatelji in prijateljicami, pa tudi če bo cena za tole mojo izpoved izguba vašega zaupanja… vašega prijateljstva, vašega dobrega mnenja o meni… skratka…

Ker ne želim, da bi vsak, ki samo bežno pride sem gor na forum, to bere… grem dol… spodaj… nižje… samo za vas….

.

.

.

.

.
.

.

.

.

.

.

.

Še malo……………………………………….

.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

pa še malo………………………..

….

.

.

.

.

.

.

.

.

.

no.. tkole, tukaj zdej lahko povem brez skrbi, da bi me nepovabljeni obsojali……

Jani je obril… brke :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

madona, kwa ste pa mislili :)))))))))))))))))))))))))

Ajd… fajn dan!!!!!

… , da nas imaš rad , al pa , de nas boš danerečemkaj ,
da si pustil brke al pa , da …. hehehehe , ti pa znaš
z mojim firbcem ! Za znoret ! Te bi … za brke bi te pocukala ! Ornh !

Jani !!

Joj…Jani…če bi bil sedajle tu ob meni…bi dobil eno focko, ker si lump svetoven…Začneš tako, da se mi skoraj srce ustavlja…ker pomilsim…da je prišel tvoj čas……., nato pa Jani si je obril brke…škoda, da jih nimaš več, ker bi te ta trenutek z veseljem pocukala zanje…

No pa vseeno cmoko za pogum, si pa heroj, da si naredil tako dejanje…so ustka kaj zatečena??? Lump-lumpast…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

nioba.. neki se je treba zmisliti, da popestrimo tale dan, čeprov je to o brkih čista resnica :))))

sem pa vesel, da se mi je posrečilo, vzbuditi firbec :)))))) Lep dan pa… na branje :)))

nioba!!!!

Evo…nisem te brala…sele sedaj in enotni sva si, obe bi ga pocukali za brke…ja tale naš lump pa zna narediti ženske še bolj firbčne…in na trnih…

Cmoka obema, uživajmo v kakšni majhni-nežni lumpariji…Jani jo je že naredil, sedaj sva na vrsti še midve… Naobči…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

da se ne bi zdej jest… premislu, pa pustil rasti brke.. da me bosta lahko cukali 🙂 Edino… hehehehe, o teh pa ne pustim, o ne ne… ne.. ne neeeeeeeeeeeeeeeeeee…………..

ma ne.. niso usta n’č zatečena.. je pa občutek … nor, ker sem jih nosil 20 let (ups.. zdej sem povedal kol prbližno let mi sede) :)))))

ja SončeK… ti kar pocukaj… pa za ustnco dej :))))

cmokam eno cmoko na cmoko :)))

Mislim Jani ej , tole vse povem svoji sodelavki dr. B !!!! Zrel si za……

cmoka

aha.. nov špinelček ja :)))))) sej sem mislil kej v to smer… pa ;))))))))))

ja…mislimo mi namesto tebe ..
( mi = zdravstvo )

Jani!
Da bi te moj petelin nabrisal,mater!
:-))))))))))))
Sp

Kar si ušpičil si ušpičil…brk ni več…in tudi cukanja ne bo;))!
In kako se dereš neeeeeeeee, ali res ne bi pustil???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lump…ja leta nam tecejo…nic bat…tudi meni…in za ustnco bi jaz kaj drugega ne cukala, evo popam tja…ne ne smem…raje popam na licka eno cmoko…pa naj bo kontra cmoka na cmoko…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a gre to iz obveznega zdravstvenega zavarovanja al iz dodatnega… mislim.. al je to tko… na frendšip :))))

hahahaha, no ja.. vse je odvisno od…. tega, če bi jih mel a ne :))))))

ma bolj na friendšip…..heehe..zato toliko bolj divje in nenormalno :))

Kar smej se ja…lump;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hahahahaha, no ja… petelin pa ne noooooooooo… kakšna petelinka.. ok, to ja, petelin pa…. :))))))))))))))))))))))

zauh Sp!!!!!

kaj bi blo, če bi bili vsak dan mlajši a ne :))))))))))

evo še eno cmoko na cmoko :))) mislim na lička ja :))))))))

Ne, jaz nočem biti mlajša…je sedaj tako lepo…in cmoko popam…pa ne na lička…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jest sem pa skos… mlad :))))) mislim… tkole… mam skos en občutek, da leta stojijo.. tam nekje pri dvajsetem letu, čeprav, ko se zjutraj pogledam v ogledalo, hitro ugotovim, da gremo k dvakratniku tega števila ja :))))

cmoka na cmoko še enkrat 🙂 in lep dan SončeK :)))

Tudi jaz sem mlada…no tako se pocutim in moja leta so okoli tvojih…pa bodiva mlada in pika! Evo cmoko na cmoko…samo se bojim, da se bova stopila od vseh teh poljubckov…in Jani, lep dan tudi tebi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

eh SončeK, ne se sekiraj :))) pašejo ti cmoki, pa čeprov so virtualni :)))) Mi tuki smo tko že navajeni, da se nontop cmokamo, zato ni, da bi se človek kar stopil ;))))))

fajn mej in.. cmoko!!!

Okej…SončeK vse te cmoke popa nase, pašejo za znoret…in čeprav je danes nor dan, ga cmoki še bol iznorijo…in naj pašejo še tebi…evo cmoko na cmoko…pa noriva skupaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… se je pa splečalo vztrajati do tu :))))

Čeprav ti ne verjamem !
Nikita si pa pušča dolge lase … evo

New Report

Close