Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Je čas…

Je čas…

Ja, prav porkiš, bemtiš in še kaj:
tolk sem se ustrašila, tolk, tolk,
tolk, da moram zdej nekam iti. Jani,
ne počni več tega, brkov pa ti nikoli
nisi imel, al koko?????? Eh, zdej pa
res ne vem, si me pa fino nategnu,
to ti pa priznam ………………………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

no ja.. res da je danes 1. april, vendar je tole z brki čista resnica, res :))))

hahahaha Marija, kam pa si pol gledala dol pri Kitajcu kaj :)))))))

Jani je brke mel 20 let, zdej jih pa…. dober mesec ni več :)))) heheheh nategnu ja :)))))))))

Ma Jani, ne sprašuj me ti mene, kam sem
dol pri Kitajcu gledala. …. kam sem pa sploh
lahko gledala, ko si se začel “dvigati” izza
mize meni v pozdrav in sem samo narahlo
dobivala naklon v križu, da sem te uzrla …..
ee………eee……. tam zgoraj ……. bemtiš!

A brki da so tudi bili ???? Sorči Janči, sorči …..
ja, hm, no ja, a veš, …..hm, …… vidi se pri
čoveku veliko druzga prej, hm, no ja, kot
brke …….. ha, ha, ha, ha, ha, tako se zdejle
režim, da odmeva po celi hiši, hvala bogu, da
vsi vedo, da je črna lunca in da mi ne zamerijo
moje veselosti in norosti …………

Le še prijatelju K.R. bi rada nekaj lepega povedala, pa ga ni in ni na spregled. Jani, kaj meniš, kje se skriva vragec, a? Spet na kakšnem sestanku, kajne, mesece in mesece trajajočem …………………………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija, toliko me pa tud ni v višino noooooooooooooooo …. no ja… bomo pa drugič “not prnesli” :)))))) pa se nagledal a ne :)))

K.R pa nimam pojma… a da ma sestanek :)? No se bo že prkazu od kje 🙂

Danes, ko je drugi april, pa le povej, si si res obril brke ali ne???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))) SončeK ja.. sem si obril brke… že.. mesec nazaj… samo sem.. bil kar tiho :)) nisem razglašal tuki. Finta pa je v tem, da sem jih nosil 20 let in v tem času obril smao enkrat in še to v vojski :)))

zadovoljna?

Lep dan, Jani pa jo gre nazaj med konte :))))

Ja Jani, potem pa eno cmoko ne na brke ne…in le uči se ja…jutri te caka izpit…kajne???

Okej, lepo preživi učeno tale dan, vsake toliko časa, pa le prisveti sem namesto mene…jaz pa te zamenjam, ko tebe ne bo…ali pa bova imela srečo in bova oba skupaj svetila…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

evo svetim.. ko glih mam 5 minut frej in… ja, jutri je izpit SončeK :))))

bomo se mal … potili jutri :))) Se beremo!!!

New Report

Close