Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je fant posesiven?

Je fant posesiven?

Pred enim mesecem sem spoznala moškega preko ona on (ja, vem kaj boste rekli), do zdaj sva bila trikrat na pijači in na enem koncertu (zame še to ni nič resnega in sem mu tudi povedala da želim da se počasi spoznavama). No, zadnji teden je postalo skoraj nevzdržno, vsak dan mi pošilja smse kako me pogresa in v smislu – ful te imam rad, vse bom naredil zate ker si mi res vsec, ful te občudujem… Jaz mu ne morem napisati, da ga pogrešam, ker se ne navežem tako hitro. Najbolj pa me motijo njegovi predlogi – da naj iščem službo v njegovem kraju (sva približno 45 min vožnje narazen in trenutno sem v fazi ko želim menjati sluzbo), da bi želel da delam od doma oz. da sploh ne delam, da ko bom živela pri njemu me bo on vozil v moj kraj, če se bom želela srečati z družino ali kolegicami (z izgovorom da ne bom zapravljala svojega bencina). Seveda sem mu povedala, da brez službe ne mislim biti in da zaenkrat še niti slučajno ne razmišljam o selitvi. Je rekel da razume, ampak videla sem, da je razpoloženje hitro spremenil. Prav tako je še cel kup malenkosti – želi da se vpišem na tečaj salse (ki bi mi jo on placal, ker mu je ta ples tako vsec), kupil mi je parfum, čeprav sem mu povedala da že 15 let uporabljam samo eno znamko, zeli da greva skupaj za Silvestrovo (seveda je že kar določil kam, ker bi on placal), želi da greva po nakupih in da bi on izbral kar mu je všeč zame. Imam občutek, da me želi na nek način kupiti. Kaj mislite? Jaz sem mu odločno in jasno povedala, da me z denarjem ne more kupiti, ampak enostavno imam čuden občutek. Fant je drugače super, prijazen, ustrežljiv, kavalir…

Zgodbica.

Povej mu svoje želje glede Silvestrovega in nakupov, pa boš videla.

Upoštevaj in poslušaj svoj instinkt.

Morda je malce neroden, lahko pa, kot opisuješ posesiven psihič

A sta vidva sploh par? Bere kot, da še nista par?

No, kakorkoli že, tudi, če že seksata… ti samo bejži stran. TO je totalni psihopat. En mesec ga poznaš pa bi že hotel, da pri njem stanuješ pa se seliš pa podobne neumnosti? Bejži kar te noge nesejo.

Tip je do kraja usekan.

Ima sploh kako dobro lastnost? Iz prebranega ni videt, da je prijazen, ustrežljiv, ampak usekan.

Da kopačke na nogo in v drugo smer, eni tipi rabijo žensko, da jim osmisli lajf, ne pustijo ji bit samostojna osebnost in to se ponavadi ne konča dobro, da ne omenjamo pretirane intenzivnosti čustev v tako zgodnji fazi, to kaže na vsaj emocionalno nezrelost, če že ne nestabilnost, tak tip potem dobi živčni zlom ob normalnih oscilacijah odnosa. Control freak na kvadrat.

Odgovor na objavo uporabnika
samo bejži stran, 05.11.2023 ob 22:02

A sta vidva sploh par? Bere kot, da še nista par?

No, kakorkoli že, tudi, če že seksata… ti samo bejži stran. TO je totalni psihopat. En mesec ga poznaš pa bi že hotel, da pri njem stanuješ pa se seliš pa podobne neumnosti? Bejži kar te noge nesejo.

Tip je do kraja usekan.

Ima sploh kako dobro lastnost? Iz prebranega ni videt, da je prijazen, ustrežljiv, ampak usekan.

Seksava vsakič, ko se vidiva. Tu pa je naslednji problem. Ima čudne fetiše, ki meni nikakor ne sedejo in mu jih ne želim izpolnjevati. Na primer, da bi jaz njega v tazadnjo z vibratorjem, pa lizanje njegovih podplatov, ponižujoč seks in podobno.

Ko sem mu rekla, da se takih stvari ne grem, da v tem ne uživam, pa se mi zdi, da je postal užaljen. Sem mu tudi rekla, da take fetiše mu naj delajo v bordelu, jaz pač ne. Pa ne razume.

Ojoj kakšen psiho, beži koliko te nesejo noge. Hvalabogu da si tako zgodaj ugotovila oz zaznala, da nekaj ni ok.

samo hitro stran in to tako hitro, kot te uspejo noge nest. Nimaš pojma kako bo tole še pestro, če ne boš popolnoma prekinila. Tip je kontrolfrik totalni.

Znebi se g,a hudiča od deda umsko bolnnega.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9143, 05.11.2023 ob 22:08

Seksava vsakič, ko se vidiva. Tu pa je naslednji problem. Ima čudne fetiše, ki meni nikakor ne sedejo in mu jih ne želim izpolnjevati. Na primer, da bi jaz njega v tazadnjo z vibratorjem, pa lizanje njegovih podplatov, ponižujoč seks in podobno.

Ko sem mu rekla, da se takih stvari ne grem, da v tem ne uživam, pa se mi zdi, da je postal užaljen. Sem mu tudi rekla, da take fetiše mu naj delajo v bordelu, jaz pač ne. Pa ne razume.

Seksala se nisva, mimogrede. Resnično se sprašujem kako bo odreagiral, če bi želela z njim prekiniti? Prišel je tudi na idejo, da bi imela en, skupni Facebook profil, seveda ko bi že enkrat živela skupaj. Kar me je zelo zmotilo, je tudi to da je na prvem zmenku omenjal bivšo in njenega otroka iz prvega zakona (star 7 let). Sicer ni naravnost povedal, ampak dobila sem občutek da je pričakoval, da bo zenska postavila njega na prvo mesto, na otroka pa nekako pozabila, tega otroka očitno ni prenesel.

Beži.

Resno mislim.

Decva zlata,  mi te razumemo, da si dobra po srcu. 🤗

Zakaj hu😈ca si pa takoj dala?

Stvari bi se same od sebe skristalizirale. Pa ja no! 🙄

Vidva torej nista par? In planira že tvojo selitev. Pa si ti res na glavo padla, da se ubadaš s takim tipom?

Odgovor na objavo uporabnika
samo bejži stran, 05.11.2023 ob 22:31

Vidva torej nista par? In planira že tvojo selitev. Pa si ti res na glavo padla, da se ubadaš s takim tipom?

Ja kaj naj, če mi je rekel, da bo meni in sebi vrat prerezal, če bi samo pomislila na to, da bi ga zapustila.

Se pa ne čudim če bi tak pacient resnično obstajal, saj tu gor bere vaše bolane umotvore. Mogoče je z mona.

Laufaj stran kot hitro lahko! Posesiven tip, ki ti bo čez pol leta določal s kom se lahko družiš in kdaj!
Stran od njega!

Pravzaprav ne vem kaj sva uradno. Spoznavama se, tudi njemu sem povedala, da sva v fazi spoznavanja, ampak ne zaleže. Niti si ne moreva normalno dopisovati. Karkoli napišem – naprimer da grem k bratu na obisk, da sem dobila razgovor za sluzbo.. napiše – super in potem že prileti sporočilo v smislu ful te imam rad, ful te pogrešam…

Ha, ha, ha…

Letaliska 5

1000 Lj.

😜

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9143, 05.11.2023 ob 22:37

Pravzaprav ne vem kaj sva uradno. Spoznavama se, tudi njemu sem povedala, da sva v fazi spoznavanja, ampak ne zaleže. Niti si ne moreva normalno dopisovati. Karkoli napišem – naprimer da grem k bratu na obisk, da sem dobila razgovor za sluzbo.. napiše – super in potem že prileti sporočilo v smislu ful te imam rad, ful te pogrešam…

Napišeš, sori, meni je to preveč in prehitro, nisem ženska, ki s takim tempom vstopa v odnose, rabim čas za predelat stvari in vsaj za neki časa prekineš stik, če še teži, ga daš na ignore, zato pa ma telefon to opcijo. Sej niste 15 stari, valjda zavohate težave, sej mate žensko intuicijo.

Fafala si mu ga že?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9155, 05.11.2023 ob 22:43

Fafala si mu ga že?

Sinoči prvič v avtu. Mi je končal v usta, da sem pol kozlala, pas ga…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6064, 05.11.2023 ob 22:38

Ha, ha, ha…

Letaliska 5

1000 Lj.

😜

Ja smo opazili. Tale avtorica anonimno 9143 se je zeznila in je hudo prozorna. Se že pojavlja drugje. Bebavci pa nasedajo

Če je to res se ga losaj ali pa boš imela hude težave.

Bezi od taksnih.

New Report

Close