Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je idealen, v postelji pa totalno pogori

Je idealen, v postelji pa totalno pogori

Ti bo čez 5 ali 10 let spolna potešitev še vedno št. 1?

Sicer se pa lahko z njim, če te ima rad, vse zmeniš, a te je sram o tem odkrito spregovoriti? Si pa ja zasluži odkrit pogovor, če je sicer dober in prijeten človek. Daj mu možnost, a ne. Pustiš ga lahko še vedno.

P.S. Moja sestra se je nekaj let nazaj znašla v podobni situaciji. Je pustila fajn fanta, ker je v postelji ni znal fantastično zadovoljiti. Končala pa z enim, ki jo res odlično zna poseksati, se je pa izkazalo, da zna odlično poseksati še kakšno drugo. Skratka, končala je z dobrim fukachem, ki je sicer nezanesljiv kr.eten.

Koga? Na monu ali doma? 🙂
[/quote]

Svojo ljubezen. Vsakič znova 🙂

Vidiš te naše monovce samo nakladanje jih je. Pa ti si jim terna.

So se te že ustrašili.
[/quote]

Je že v redu tako. So pametni in vedo, da morajo držati prste proč od takih, ki jih ne dohajajo 😉

Enaki ptiči skupaj letajo, tako je v naravi

Ful pomembna info – tip ma denar. To je glavni razlog očitno, da ženska potrpi še pri tako slabem seksu.

Poznam enega takega, kolega je tak, povedala mi je pa njegova bivša ko sva šla enkrat na kavo. Se tudi z leti ujema in vse, tako da je možno da gre celo za isto osebo.

Kako dolgo sta skupaj? Če ne dolgo mu mogoče vseeno daj možnost. Če pa med vama že traja in se nikamor nič ne premakne pa res potem ni to to. Sama imela nekaj mesec nekoga takega in je bil polom. Bil je prikriti gej resno se je izvedelo. Pri temu tvojemu več ne vem. Nisem brala odgovorov drugih. Ampak sama veš kaj in kak najbolje. Mogoče res nista za skupaj.

Še ena, ki misli, da mora ON vse naredit – zakaj pa ti ne prevzameš “vajeti igre” do grande finala po predigri popolnoma v svoje roke? A morda samo na hrbtu ležiš in čakaš ko želva, da vse opravi? Kako mora šele on o tebi si mislit: dolgčas-dolgas-dolgčas – alo alo – deepthroat pa to – znaš, obvladaš? Pa kavbojsko jahanje tudi? Vsakemu descu se odtrga, če ga zna ženska dobro mešajoče jahati in to dlje kot 15 minut…. Aja, ne znaš, ne zmoreš, ni kondicije.. Ti samo od moškega pričakuješ, da bo vse naredil zate? Princesita? ( joke). Pa ne moreš met vsega no; od kavalirja preko denarnice do njegove duhovitosti in oh in ah in uh, pol pa še grande finale da ti odbrenka na tebi? Nekaj morač pa tudi ti izvest, da bo pravljica popolna 🙂 Saj veš: brez muje se še “pimpelj” ne ….. nadaljuj pa sama s svojimi besedami.
[/quote]

Bravo.

to so ti kolegice povedale, ker tak nisi porajtala,.. Pa na koncu še on ni ničesa kriv,jojj

Draga moja. Najbolje je, da se vzameš v roke in ga naučiš kaj ti je v postelji všeč. Sem prepričana, da ti bo uspelo.

Nismo vsi za vse pač. Enim nikoli ne bo uspelo se naučiti, znati, občutiti… strast je nekaj kar je del tebe ali ni. Je res tudi to, da z določenimi ljudmi čutimo več z drugimi pa manj. Morda res le nista za skupaj. Tu so še talenti, pa kako visoko na lestvici prioritet v življenju spolnost kotira pri nekomu in koliko je pripravljen žrtvovati časa, energije in truda, da bi bil v tem dober. Kot pri ostalih športih pač. Predanost prinese rezultate

V postelji si ti razočarana. On s tem nima prav veliko. Je tak kot je in tebi je v užitek, ali pa pač ne. To, da misliš, da te on razočara in ne uvidiš, da so vir razočaranja tvoja pričakovanja, ki naj bi jih on (drugi) izpolnil, zna biti še velik problem, tudi v prihodnje, s kom drugim.

Vztrajaj! .

je mela bivša isto mnenje, ko se mi enkrat ni dvignil. sem ji povedal, da pač “dead fish” ne vzburja

ne pretiravam, vlegla se je na hrbet in čakala.

mogoče si pa ti problem?

Jaz imam pa kontra problem, tud po pol ure mi ne pride, vcasih splo ne…😥


Tantra je zate. Bodi vesel, kaj vse bi eni moški dali za kaj takega

Tako povem, preskakal iz cvetov na cvetove, delil radost v mladih letih, pa še zdaj funkcionira in ne rad izpustim svojo priložnost. Kar se pa tvoje izjave tiče, je pa v arabskem svetu znana.. Tam pravijo, da šele po 30. letu lahko začneš skakat… Kar se pa punčare tiče: pomahaj malo z golo ritko pred njegovim obrazom, vtakni si kakšen prstek pred njegovo šnoflo.. pa če te ne povoha, sam beži!

Poveš mu, da se ti zdi dobra oseba, ampak da misliš, da se ne ujameta v spolnosti. Predlagaš, da poskusita še kaj drugega, če se morda ujameta. Mi je pa čudno slišati to, da si v nekoga zaljubljen in da ti z njim ne paše se spoznavati seksualno do točke, ki bi bila obema fajn, to sem doživela samo s človekom, ki ga nisem zares ljubila.

I feel you

Na dolgi rok se ne bo obneslo.

Zamenjaj cimprej

Volite novo stranko. Stranka Fekalnega Razodetja. Za več informacij se obrnite na ustanovne člane: Robi/Julij Cezar/EnaJužna/Vagabund/Šnelca/kokoši/dxy/Darwin/LUDI

Nova minuta. Novi člani. Novi obrazi. Prava anticepilska stranka. #SkupajRastemo 💩

Odgovor na objavo uporabnika
Res je to, 26.10.2020 ob 14:01

Najprej poskrbi, da boš ti tista, ki vodi igro in diktira tempo, da boš imela kondicije dovolj za maraton in to on top. Twerkanje, počepi, spodnji del hrbtnih mišic, mišice medeničnega dna in potem ga napali z dobrim erotičnim plesom, primernim outfitom in uštimana v nulo, petke, nohtki, kodrčki, čipke, perje in vse kar spada zraven. Predigra je vse, če si ti napaljena, nadaljni koraki sploh ne potrebujejo navodil ali usmerjanja, ker se bo že tebi trgalo in ga boš želela z vsem svojim bitjem, čimprej, čim dlje in čim bolj globoko. V postelji je kot v vojni in ljubezni vse dovoljeno in ni pravil ne zadržkov. Ko se zlepita v tak ples dveh teles, da ne veš kje se en konča in drugi začne ter premetavata po postelji kot dva wrestlerja, drug drugega premagujeta v moči in nadzoru igre, e takrat draga moja ne boš imela čass tipkat sem gor kako ni dober, ampak boš vadila vadila vadila, da boš vsakič še boljša. To je bitka vseh bitk, ampak taka

.. sladka 😉 glej da zmagaš

Hud zapis

Odgovor na objavo uporabnika
Srečna sem, 14.11.2021 ob 23:30

Hud zapis

Tako midva z dragim fajtava, te strasti in hkrati ljubezni se ne da opisati. Pojedla bi ga v trenutku, taka manija me prime. Tako to gre, ko partnerju popolnoma zaupaš in on tebi. Brez spoštovanja, zaupanja in ljubezni ni iskric v postelji. Predaš se z vsem svojim bitjem pa kar bo bo.

Če bi pa on komentiro pa bi venda opiso sex….… Glih tak kot da bi hlod fuko

 

Odgovor na objavo uporabnika
Hlodovina, 15.11.2021 ob 09:14

Če bi pa on komentiro pa bi venda opiso sex….… Glih tak kot da bi hlod fuko

 

Se je treba vedno potruditi kot da ti je zadnjič. Nikoli ne veš kdaj bo enkrat res. 😉

Drugače pa mislim, da je dober odnos v postelji odvisen predvsem od čustvene povezanosti med dvema. Ta igriva energija, ki veje v sproščenem, ljubezni polnem odnosu, doprinese k večjem libidu in posledično pripravljenosti do truda in novih stvari med rjuhami. Dva zgarana, utrujena in nejevoljna res ne moreta delati čudežev v postelji. Torej najprej poskrbita vsak zase in za svoje dobro počutje, fizično pripravljenost, nato se povežita skozi kakšno igro, šele nato predigra in spolnost. Tako pravzaprav traja odnos ves dan. Ko se izzivata od jutra do večera. Včasih namerno dan ali dva preskočita grand finale, pa nabirata to naelektrenost skozi ves čas. V tantri lepo opišejo to združitev skozi dihanje v naročju. Po dveh dneh se ti že meša, a se naučiš brzdati in uravnavati, zadržati. Ko pride do odnosa je nato kot ognjemet. Pokajo stene.

 

 

Kaj pa če bi se vedva pogovarjala namesto da ga ogovarjaš na internetu.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 26.10.2020 ob 15:11

Profil tipov ki so v besedah močni, šibki v dejanjih. Večino lajfa predrkali in skakali s cveta na cvet, razumljivo da penis ne deluje. Preveč radodarno so v mladih letih delili svojo moško moč z vsako ki je dala. Bedarija totalna.

Tole se pa ze skoraj lahko kosa z tistimi seksisticnimi revezi ki mislijo, da se zenske “obrabijo” ce prevec seksajo in postanejo ohlapne

Odgovor na objavo uporabnika
Cefur, 24.11.2022 ob 21:41

Tole se pa ze skoraj lahko kosa z tistimi seksisticnimi revezi ki mislijo, da se zenske “obrabijo” ce prevec seksajo in postanejo ohlapne

PA kako najdete tocno eno leto stare teme???? A to jih moderatorji vlecete ven?

Moj bivsi je bil tak kot zgoraj opisani ljubimec. Vse je bilo ok, predigra, seks,ampak on je bil nekako pozescen. Ne znam razloziti. Ko me je “zagrabil”,  me sploh ni zagrabil, ampak nekako vse nezno. Zenske verjetno veste, kaj zelim povedati. Da pravzame pobudo, je dec. Oni ta pravi. To pa je bilo vse nekako ………………… meh.

Zdaj je bivsi. 🙂

New Report

Close