Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je kaka od vas devica?

Je kaka od vas devica?

Iščem devico za ženo. Ne sprejmem drugega, kot device!

 

Kera prostovoljka? Saj ne grizem 😉

He, he, Božek,  Božek…ti se pa hecaš…..imaš malo smisla za šov majstra, kajne …??? Stand up komik…!!!

Jih imate v svojem muslimanskem svetu, kaj se tam ne znajdeš, da ti eno zrihtajo ???

nova
Uredništvo priporoča

Grenivka je baje devica.

Odgovor na objavo uporabnika
Božo, 04.12.2022 ob 17:33

Iščem devico za ženo. Ne sprejmem drugega, kot device!

 

Kera prostovoljka? Saj ne grizem 😉

Nekaj jih je. Je pa znatno več prasic kot devic.😝

 

Jaz sem devica, RD imam 30.8.

Ja sej čudno to, tolk moli in takšen vernik pa si ne more seksualnih nagonov potešit…boš ga žulil in žlajfal na rokco še naprej, device so za alfa samce. bogec božo.

Ne, ne …Grenivka je pa srečno in zadovoljno poročena dama…okoli 45-50…( sorry Greny, če sem te kaj postarala- tako mi deluješ ) in zelo zadovoljna s svojo izbiro moža. Tak, da išči dalje po Mon-u…

    Lička bledijo, joški visijo, luknja velika, Prešerna ne mika.
    Oj, Savica, nisi več devica!/Si prasica, ki na široko šči.
    Mi smo še cele, nismo držale, smo jih imele, da smo iz njih scale.
    Do zdej ste b’le še d’vice,do zdej še niste dale,/do zdej ste jo imele zato le, da ste scale.

Device si želijo moški ki slabo seksajo ali pa imajo mikro penis, devica nima z ničemer za primerjati, ne ve da obstajajo boljši v postelji, torej so bo zadovoljila tudi z mikro penisom. Vso srečo ti želim, mladoletnice pusti pri miru!!

    Lička bledijo, joški visijo, luknja velika, Prešerna ne mika.

 

    Oj, Savica, nisi več devica!/Si prasica, ki na široko šči.

 

    Mi smo še cele, nismo držale, smo jih imele, da smo iz njih scale.

 

    Do zdej ste b’le še d’vice,do zdej še niste dale,/do zdej ste jo imele zato le, da ste scale.

Božo jaz sem devica, imam 44 let in sem še vedno lepa in mladostna. Tudi ginekologinja mi je rekla, da sem tako dobro ohranjena, da bi brez težav donosila in rodila otroka. Iščem resnega moškega kot si ti. Kaj pa rad počneš? Rad smučaš?

Odgovor na objavo uporabnika
Nekako tako, 04.12.2022 ob 18:01

Božo jaz sem devica, imam 44 let in sem še vedno lepa in mladostna. Tudi ginekologinja mi je rekla, da sem tako dobro ohranjena, da bi brez težav donosila in rodila otroka. Iščem resnega moškega kot si ti. Kaj pa rad počneš? Rad smučaš?

Božo javi se.

Pa kako Božo sine? Ti niso starši kupili neveste? Kake starše si pa to potem imel?

Odgovor na objavo uporabnika
Nekako tako, 04.12.2022 ob 18:12

Božo javi se.

Zdaj te pa vsi že poznamo Škrtroba, ker te je Zartrose razkrila. A zdaj se pa že Božu ponuješ? Da me ne bo pobralo od smeha.

Škart ko te bo srce stisnilo boš tanko piskala

Božo, vidiš pa te spet Koki osvaja. Zdaj devičnik je ziher. To ni problema, samo menda ima binglja med nogami. Te to ne moti? Pa pravi, da je 44 star, da hodi h ginekologinji, samo menda je preko 50 pa hodi k urologinji, ker ga prostata daje. Ampak, lej, ni problema, par let gor ali dol. Tisto s prostato bo pa že uredil. Pa še smučat bi se šel, vse zate. Pa bi se po bregu zvalil, ko je bolj okrogel.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno884, 04.12.2022 ob 18:35

Škart ko te bo srce stisnilo boš tanko piskala

Ja saj vidim. Sem ravnokar prebrala spodnje sporočilo. Če bo tako nadeljevala jo bo res kmalu infakt zadel. V temi o Gorecu piše, da je z njim seksala.

Zakaj ste takšni? Pač imam mali penis (imam pa zelene oči) in se bojim žensk…

Zato potrebujem tako ki še ni seksala in ne ve kako se stvari streže.

Odgovor na objavo uporabnika
Božo, 04.12.2022 ob 18:48

Zakaj ste takšni? Pač imam mali penis (imam pa zelene oči) in se bojim žensk…

Zato potrebujem tako ki še ni seksala in ne ve kako se stvari streže.

MIslim, da je jasno, da je tale mali penis, ki se predstavlja kot Božo, Kokoš. Ja, Kokoš, vemo, da imaš mali penis.

Odgovor na objavo uporabnika
zdajle ne more, 04.12.2022 ob 18:50

MIslim, da je jasno, da je tale mali penis, ki se predstavlja kot Božo, Kokoš. Ja, Kokoš, vemo, da imaš mali penis.

Tvoja objava je na trhlih nogah. Za mene in moj način spolnosti je moj povsem sekundarnega pomena. Najboljši orgazem doživim ob velikih – lepo obrezanih penisih, ki lahko prodrejo globoko vame.

Se ti vidi, da nimaš pojma.

Poskusi boš videl, da ti bo všeč. 

Itak. Saj ne vzdrži, naslednji post se že podpiše s svojim vzdevkom, da ni bil on.😆 Kaj češ, zaostal je in to oreng in nikoli ne bo bolš. Samo kako je pa pokveka glih ta forum našla in se nasrala nanj…

jaz sem že devica.

Odgovor na objavo uporabnika
Itak da je, 04.12.2022 ob 18:59

Itak. Saj ne vzdrži, naslednji post se že podpiše s svojim vzdevkom, da ni bil on.😆 Kaj češ, zaostal je in to oreng in nikoli ne bo bolš. Samo kako je pa pokveka glih ta forum našla in se nasrala nanj…

Zgin z foruma ZAVOŽENKA prekleta a mi moraš v vsaki temi slediti?!

Ni moja krivica, da je tvoj sin ljubitelj penisov. 

O kurji pokveki govorim. Saj ne rabim posebej naglašat, ne?

New Report

Close