Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Je katera že plačala?

Je katera že plačala?

Mislim čisto resno, npr. žigolu ipd.?

:)) zakaj bi pa plačevale?

U, to pa res še ne. Pa upam, da mi nikol ne bo treba! Da bodo prevagale oz. poplačale druge kvalitete!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

ma ja, pa kaj še!!! komaj se jih otepam!!!!…

hehehehehe…

ne g. ministerski predsednik, na to do zdaj nisem niti pomislila, si pa povzročil, da sem za trenutek (zdajle) o tem razmišljala – hmm, kar zanimivi občutki so me preleteli, predvsem posesivni, oblastni…zanimivo…imate moški tudi take občutke, ko plačate za sex? v stilu “samo moje, zdajle, ta trenutek, kakor si želim, ustrežljivo, ponižno!?” – 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} egoizem!!?? je to tisto, kar zadovoljuje plačan sex – občutek, pa čeprav samo za eno uro, da si edina in najpomembnejša oseba na svetu in da je zadovoljitev tvojih potreb maximalna prioriteta???…

ti si, g.minister? 🙂

lp, ewy

Jaz še bom. Ravno zaradi že omenjenega ego tripa: “Tole je samo moje in zame.” oz. “To mi deli.” :))))

Poznam eno, ki je “plačljiva” in je rekla, da ji 3/4 moških pride samo jokat, ne pa seksat. V šali mi je rekla, da bo za psihiatrične storitve računala dvojno 🙂

Kok je ohranjena? Kok računa? Kje je? :)))) Informacij radi, da ne bo pomislekov. :)))))))))

ja, maximalna pozornost in “nobene skupne težave” verjetno res pričarajo neverjetno sproščenost…

lp

hehe, ko ne rabiš bit spoštljiv? oz. ko te do osebe ne veže nobeno čustvo? – hmm, postanemo živalsko sproščeni? je to tisto, kar si vsak želi občutit? sex brez zavor?!!…
me pa zanima, če je tudi zadovoljitev enako bombastična…resno!…

lp

hehe, ne delaj se finega…informacij radi??!!! hahahaha…

pa le napiš, kako je blo…

lp

Ampak veš, da je najbolj kurbiš bit živalsko sproščen ravno z osebo, do katere se razvije del, sicer (kokr samo) za doma prišparanih čustev. Precej da res, jebemti! In ni ga lepšega seksa kot živalskost porivanja in drgnjenja dveh precej podobno mislečih in za kur.barijo ustvarjenih teles.

Mater. Samo kratka imaginacija na prost in sproščen seks z neznanko in že mam nabito polne hlače! Zdaj se mi pa, oprosti izrazu, f.uka. Stoje, pred ogledalom. Z vsem gnetenjem prsi, pritiskanjem ramen na trdo ožiljeno meso, pogledi v ogledalu, privzdigovanjem rite in spuščanjem nase, …

Če lahko imaš nori, živalski sex samo z neznako potem nimaš prave partnerice ob sebi.

Problem večine je da imajo spolne fantazije, ki pa jih ne upajo (i kakršnega koli razloga) svoji partnerki/partnerju, ker jih je sram ali jih je strah njihove reakcije.

najboljši sex je vsekakor z svojo partnerko/partnerjem, seveda če si bil srečnež/srečnica da si našel pravo/pravega

wow, diskreten, ni kaj, pomanjkanja strasti ti res ne gre očitat…še naokrog je trosiš, hehe…

mmmmmmmmm, tud na stolu bi blo dobr…stopala naslonjena (za boljšo oporo) na prečke, moške roke odločno stiskajo oble ženske boke, jih gnetejo in čutno prehajajo na razširjeno zadnjico, ki se dviguje in spušča po sladki trdoti…mmm…in vroče, mokre ženske ustnice na vratu in že naslednji trenutek na ušesu, šepet “pašeš mi, sladek moj…” – mmm, sladka kombincija…

Hm, čuden občutek, da bi morala zato, da mi nekdo reče “to mi deli” zato, ker je plačan! Je neprimerno lepši občutek, če mi to oseba reče zato, ker to res dobr delam! Pa še užitek je obojestranski!

Uh, paše, paše, kaj tacga počet. Z glih prav (ne)znano osebo!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Srečko je dobil družbo na prižnici.

Hm? Saj ne govoriva o isti osebi, kajneda? 🙂

No, bom tistim, ki “nikakor” nebi plačevale, ker se vam baje to ponuja na vsakem koraku povedal, da je kar nekaj takih, ki če že ne enkrat pa plačujejo kar večkrat. Pa seveda ne samo moškim, tudi ženskam. Realno punce uživajo vsaj tako kot dedci 😉

No, jaz, kakor vedno, na vsakem koraku, samo UPAM! Pa čimveč naredim za to, da se mi to UPANJE realizira

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Pač! Zdaj veš, da sem zvedav.

niti ne vem, kaj naj plačam???!! f*uk? zakaj le, če imam vse urejeno!…
pa še nekaj me žuli: ženska sem, mogoče mal bolj al mal manj tipična (odvisno o čem govorimo, hehe) ampak, sex brez čustev mi ne gre…nekaj kemije pa res mora bit…valjda!!!!!!!!…

tvoje ideje, namiga pa ne bom pozabla…hehe…nikol ne veš…

lp

Pa ne da si se že avtomatično prijela za denarnico? 😉

A nebi bilo dobro dobiti enega atleta, ki ti naredi prav vse kar si želiš in točno tako kot je treba…? In za vse to mu še nesramno plačaš 😉

pa da je še lep (nekaj valjda moram videt na njem, če že kemije ni, al kaj??!!) poleg vsega??? hmm, kaj vem, saj sem ti že rekla, da me tole tvoje vprašanje nekako ves čas mal daje??!!…

in če se spomnim chipendailsov, hehe, njami…

je pa tako, da tkole lapat ni problem – hmm, če pomislim na vse kondome in kam vse naj mu jih nataknem zarad zaščite – že rečeno danes – me vse mine!!!

lp

Čisto resno? Še nikoli.
Ne bi se dobro počutila z nekom sama samcata, gola, ranljiva. Prvič ga vidim, ne poznam ga…..z velikim me ne bi prepričal, da se splača, ha ha.
Bilo bi tako neosebno. Tega si pa ne želim.

Hehehehe. Bi rekel, ja! 😉 Cmokčija zate.

New Report

Close