Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je kdo iz Kranja?

Je kdo iz Kranja?

Zivjo.
Sem v stiski. Dogovarjam se za sluzbo v Kranju, vendar je najvecji problem da nimam kje bit.
Nisem iz teh koncev.
V mojih koncih pa sluzbe zame ni.
V Kranju in okolici je tudi problem dobiti kaj za najem, pa tudi placa ki mi jo ponujajo je slaba- ne placajo posebej niti prevoza in malice, torej ce bi si nasla sobo v Ljubljani, bi se vozila na svoje stroske.

Iscem koga, ki bi mi dal v Kranju sobo ali kavc, vsaj za 1.mesec. ne ponujam sexa. Ponujam dobro druzbo, lahko placam tudi poloznice, kupim hrano in kuham.
Ce je kdo pripravljen mi pomagat, naj pusti kontakt.

Malico ti delodajalec mora plačat po zakonu, oz., če ti je ne plača, ti jo mora urediti na lastne stroške.

Denar v višini karte za javni prevoz, če živiš dlje kot 1 km od delovnega mesta ti mora tudi dati.

Malo čudno je tole. Običajno delodajalci želijo izplačati čimveč “plače” preko neobdavčenih postavk kot sta stroški prehrane in prevoz.

nova
Uredništvo priporoča

Privatnike ne zanimajo zakoni in kako in kje ti zivis. Na placilni listi je vse seveda..vendar ko se pogovarjas o placi ti povejo koliko je IZPLACILA. se pravi od tega si lahko sam odstejes koliko imas stroskov in vidis koliko je realno placa.

bogi ljudje, ki si puščate izkoriščat


Če ne moreš pomagat, tudu kritizirat ni treba.

Da privatnikov to ne zanima, ste si krivi sami, ker to dopuščate. Lepo bi ga prijavili in bi plačal visoko kazen, bi kmalu vsi nehali to početi.


Če ne moreš pomagat, tudu kritizirat ni treba.
[/quote]

Saj je pomagala, težava je v tebi, če ne razumeš.

Da privatnikov to ne zanima, ste si krivi sami, ker to dopuščate. Lepo bi ga prijavili in bi plačal visoko kazen, bi kmalu vsi nehali to početi.
[/quote]

Sem prijavila bivsega delodajalca pa ne vem kaj mi to pomaga za naprej.
Tako delajo vsi in taksne sluzbe so mi na dosegu.

Kot vidim bom zavrnila in sla domov na socialo.

Sem prijavila bivsega delodajalca pa ne vem kaj mi to pomaga za naprej.
Tako delajo vsi in taksne sluzbe so mi na dosegu.

Kot vidim bom zavrnila in sla domov na socialo.
[/quote]

Ne zavrni, ob prvem izplačilu, ki ni v skladu z zakonom, ga prijavi.

https://www.bolha.com/nepremicnine/soba-kranj-bitnje-oddam-oglas-1461324

Tole sem sla pogledat. Gre se za razpadajoco hiso v kateri zivijo delavci. Hisa je noter slabsa kot begunski center, zivi pa noter po sobah vec kot 20 ljudi.
Razmere notri so zelo zelo slabe.
Ni tako kot na sliki. Probam pripet in poglejte od blizu jogi

https://shrani.si/f/3C/QO/JLIS7iX/20210217123448.jpg

V Lj oddajajo sobe tudi v gostilnah. Verjetno v Kr tudi. Vprašaj, nimaš kaj izgubit.

Sem vprasala vsepovsod. Cukrarna hostel je zaprt. Gostilne so zaprte. Azul je 500 eur na mesec. Ostale turisticne nastanitve tudi ne dajo izpod 500 eur. Nekje so sobe za 350eur ampak zasedene.

Poglej pod oglase. Mislim, da imajo v Lescah ali Radovljici sobe za 150 na mesec. Pa srečno!

Ti ne razumes da meni delodajalec ne placa benza in da je to potem 300 eur benza na mesec.


Z javnim prevozom te pride okrog 130 eur na mesec. Imaš redne avtobusne linije. Imaš tudi vlak.

Kaj pa stari mayer v mestu?
Drugace pa, vem za firmo v sk. loki, ki isce delavce in ne mores verjet, dejansko placuje malico, prevoz in ostale dodatke. Tudi z bozicnico so precej radodarni.
Pusti mail, ce te zanima.

poglej na domkristjanov.si
tam je dostikrat kaj


Z javnim prevozom te pride okrog 130 eur na mesec. Imaš redne avtobusne linije. Imaš tudi vlak.
[/quote]
In kaj tocno je potem razlika ce das za sobo v ljubljani 300 ali pa za garsonjero v kranju 450eur? Razen tega, da poglej urnika 8-17h se 2 ure zgubis s cakanjem na javni prevoz in voznjo?
Kaj profitiras?

Staremu mayeru sem pisala. So prebrali a niso odgovorili. Verjetno ker so zaprti.

Kaj pa stari mayer v mestu?
Drugace pa, vem za firmo v sk. loki, ki isce delavce in ne mores verjet, dejansko placuje malico, prevoz in ostale dodatke. Tudi z bozicnico so precej radodarni.
Pusti mail, ce te zanima.
[/quote]

Delavce? Verjetno ko potegnes crto, in sestejes stroske skupaj z najemom, ti ostane lih tolk kokr ce si doma na socialni oz. Se manj

Delavce? Verjetno ko potegnes crto, in sestejes stroske skupaj z najemom, ti ostane lih tolk kokr ce si doma na socialni oz. Se manj
[/quote]

Še tukaj poskusi, ker se da dogovoriti za nižjo ceno za daljše obdobje, pa recimo, da bi bi odšteli ceno zajtrka, če ga ne boš rabila:
https://prenocisca-dezman.si/

Pokliči, pa vprašaj, kakšne so cene za daljši najem sobe.

Na Bledu se sedaj oddaja ogromno aparmajev za najem, ko ni turistov. Poglej na nepremicnine.net pa pokliči. Mislim, da so na Bledu trenutno taki časi, da lahko ti postavljaš pogoje, ne najemodajalci.

Javni promet Bled – Kranj je pa tudi v redu.

Še tukaj poskusi, ker se da dogovoriti za nižjo ceno za daljše obdobje, pa recimo, da bi bi odšteli ceno zajtrka, če ga ne boš rabila:
https://prenocisca-dezman.si/

Pokliči, pa vprašaj, kakšne so cene za daljši najem sobe.
[/quote]

Sem bla osebno tam. So rekli da ne oddajajo na taksen nacin.

Nekateri imajo pac raje prazno ali zaprto.

Kdor mi predlaga apartmaje na bledu… da se razumemo. Moj budget je 150-200 eur za sobo.

New Report

Close