Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Je kdo prebolel dvakrat?

Je kdo prebolel dvakrat?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3830, 28.01.2022 ob 09:00

A vam ni jasno, da omikrona ne bi bilo, če bi se vsi cepili na svetovni ravni, kar je praktično nemogoče, ker preveč potujemo, da bi cepljenje omejiji na eu. Ja, zaje… so nas necepljeni, pa tudi to, ker niso višek cepiv pravočasno usmerili v države, ki ga niso imele. Taka so pravila te epidemiološke igre.

KAko omikrona ne bi bilo, če bi bili vsi pocepljeni? Ravno cepljeni raznašajo virus in na veliko zbolevajo. Necepljeni smo večinima zdravi in tudi virus bolje prenašajo. Vi cepljeni skoz kašljate, kihate, bruhate, se slinite in šmrkate, pa sej vidim v firmi, vsi cepljeni non stop bolni. Delamo pa skoz  mi zdravi, necepljeni. V dveh letih se mi se ni uspelo okužiti s tem bav bav virusom, prav tako ne moji družini.

Odgovor na objavo uporabnika
istier, 28.01.2022 ob 11:05

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 28.01.2022 ob 10:57

Odgovor na objavo uporabnika
pa kako no, 28.01.2022 ob 10:55

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 28.01.2022 ob 10:47

Ja hci. Lani poleti delta, zdaj omnikrom. Vse b.p.

Zalostno je to kar bom rekla- imela bo pol leta potrdilo, ker ji je prejsnje ravno poteklo.

Pa kako ji rata? Kar dvakrat? Pa tako se držite ukrepov?!? Ne mi o tem, da hodi v šolo, ker drugi tudi, pa vseeno ne zbolijo.

Ja ne vem, pac tako kot meni ne rata se okuzit :))

Ja v soli je fasala, ni bila edina.

 

A ni zanimivo, da se enim in istim rata okužiti večkrat, a ne?

Po možnosti antivakserji, anti vse pravzaprav. Ko so se uvedle maske, so tulili proti. Ko se je uvedlo testiranje, so tulili proti. Ko se je uvedlo samoplačniško testiranje, so tulili proti. Ker so tako zelo pridni in zavedni, da bi se redno testirali če bi le bilo zastonj. Ko je spet, pa goljufajo s ponarejenimi potrdili, hkrati pa tulijo,d a so oni edini zdravi daleč naokoli. Držijo se pa v resnici nobenega ukrepa če jih ravno ne prisiliš. Pa začuda tudi kar naprej zbolevajo. Čisto z neba padajo te okužbe, a ne?

Ma kaksni antivakserji. Mi nismo nobeni antivakserji. 2X okuzeni so tudi med cepljenimi. Pa kaj pol, vazno da je vse b.p. Jaz se sploh ne okuzim (alfa, delta, omnikrom) pa nisem cepljena. Svak je tud okuzen pa je cepljen. Dejte no mir. Cista loterija vse skupaj. S samim zdravjem nima ta zadeva nic vec to vsi dobro vemo.

Odgovor na objavo uporabnika
istier, 28.01.2022 ob 11:08

Odgovor na objavo uporabnika
dejstvo, 28.01.2022 ob 11:03

Odgovor na objavo uporabnika
Cepljena bolana, 28.01.2022 ob 08:02

Živijo. V nosečnosti sem prebolela kovid. Zaradi nedojenja in narave dela sem se takoj cepila, zdaj po boosterju sem spet bolana. Pozitivna na kovid. Vsi smo zboleli. Edno mož je v redu. Prvič sva skupaj prebolevala. Jezi me. Da sem jaz cepljena. Mož pa ni. In se počutim nategnjeno. Je kdo preboleval dvakrat in da ni cepljen? Ali cepljeni zbolimo tudi drugič. Imam občutek, da smo cepljeni na slabšem. Jaz imam 38,5 vročine ali več, grlo je nemogoče boleče in v prsih me stiska. Oče je zelo bogi. Mama je podobno kot jaz. Mož nam pa streže in je negativen.

A te lahko vprašam iskreno kako si prebolela prvič covid v nosečnosti?

Zakaj si se šla po prebolelosti cepiti?

Covid je virus, ki je iz skupine koronavirusov – to so prehladni virusi in za te je značilno,da lahko zbolimo večkrat, prav tako tudi niso tako zelo striktno omejeni na jesensko zimsko sezoni, kot npr. gripa, čeprav jih je res v tej sezoni več…

ampak nekaj ti naj bo jasno – ne glede na to,da trajne imunosti ni – vedno, vedno je naravna prebolelost boljša kot umetna  – cepljenje…

nikoli v zgodovini ni medicina povozila naravne imunosti – v tej prevari  to počne, samo da propagira cepiva… ljudje, dajte malo razmišljati samoodgovorno…

lahko se počutiš nategnjena in ja obstaja tudi možnost, da ti je cepivo sprožilo okužbo, lahko sproži tudi hujši potek včasih – obojni primeri obstajajo…

 

glede ponovnih zbolelih – poznam dva naravna prebolevnika, necepljena in sta letos po enem letu spet zbolela – kolikor vem ne huje… podobno kot bi enkrat na leto zbolel za prehladom, je pa  zravven tudi otrok, ki pa je bil že večkrat v tveganih stikih torej s pozitivnima živi – pa je po lanski prebolelosti edini zdrav…

tako za tiste, ki bi napadali in cepili otroke in tudi sebe… kje imate odgovornost do sebe in družine – dolgoročnih učinkov te kemije se ne pozna… in to javno priznava tudi štrukej… nihče ne ve kaj se bo zgodilo s cepljenimi čez tri, pet let ali še več…

vi pa kar nekritično si dajete to neznanko, na hitro zmetano skupaj, špricati vase… pa male otroke imate… dajte malo več odgovornosti no

poslušajte kaj pravijo znanstveniki: in ja ko boš vse to slišala se boš lahko počutila še bolj prevarano:

(https://val202.rtvslo.si/2022/01/poslovno-gospodarske-teme-95/)

 

Aha, ja, ker je res tako pogosto, da umirajo nosečnice zaradi enega prehladnega virusa, a je tako?

Daj, ostani ti pri duševnem zdravju oz. poskrbi zanj. Je bolj nujno kot pa tole tvoje bluzenje.

nimaš argumentov pa žališ na osebni ravni mene… to več pove o tvojem duševnem stanju…

sem spremljala eno osebo na ig, ki je nosečnice, mlade mamice pozvala naj same napišejo katera je zbolela v nosečnosti in kako je bilo, zraven je prosila naj še samo pridodajo podatek ali so cepljene ali ne –  velika večina necepljenih je napisala, da sploh niso vedele,da so pozitivne, ali da so imele res blag potek, eno se spomnim,da je napisala,da je imel otrok nekoliko manj kg, ampak da niso mogli tudi ne potrditi,da je to zagotovo povezano s prebolelim covidom…

in to je to – zatorej je čisto na mestu vprašanje zakaj se je šla cepiti po prebolelem covidu? in čisto na mestu je vprašanje kako je tega v nosečnosti prebolela… domnevam,da je bila hudo prestrašena,da se je letela cepiti, morebiti je zato ji bilo huje – ne vem, ne trdim , nič zato sprašujem…

ti si pa tosti, ki napadaš brezveze samo če človek postavi vprašanje – sem proti vsakemu cepljenju otrok in nosečnic in nikjer ne trdim,da nosečnice zaradi prehlada ali covida množično umirajo – hvala bogu ne, in take izkušnje sem tudi zasledila, ko so bile same vprašane na ig.

 

Je pa žal res,da gnila medicina prodaja svašta zgodb za paničarjenje in prestraševanje in potem očitno ene mamice iz strahu nasedejo in letijo po pik.

 

V moji širši družini so vsi cepljeni bolani,eni tudi3*cepljeni,4necepljeni smo se ok.

Odgovor na objavo uporabnika
Hahajaja, 28.01.2022 ob 12:39

V moji širši družini so vsi cepljeni bolani,eni tudi3*cepljeni,4necepljeni smo se ok.

V moji širši družini pa smo praktično vsi trikrat cepljeni zdravi (14). Go figure, a? Nekaj delate zgleda narobe. Kot pri skerimeri – ona tako pazi, vsi okoli nje pa zbolevajo po večkrat. Najbrž jo imajo pol kufr in grejo od doma samo zato, da imajo mir pred njenim travmiranjem, ker ne more in si niti ne upa nikamor. Verjetno so vsi tudi pocepljeni vsi, samo njej ne povejo. 🙂

New Report

Close