Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Je kje podatek o pozitivnih v šolah?

Je kje podatek o pozitivnih v šolah?

Objavljajo kje podatke o pozitivnih šolarjih, sedaj ko so uvedli testiranje? Mogoče kdo ve?

Nekaj je na sledilniku, ampak to so potem PCR potrjeni šolarji in učitelji, pa ni niti nujno, da so res vsi.  Je pa kar nekaj šol v karanteni. Naša je ena taka – danes 12 oddelkov v karanteni.

V sredo, čertetk in petek skupaj jih je bilo tam cca. 350 (tukaj je zajeto vse od vrtca do srednje šole).

 

Smešna številka glede na to, da smo v tem času v državi zaznali več kot 10.000 okužb. Superprenašalci pa to.

 

Samo še en dokaz več kako nesposobneži rešujejo epidemijo na račun mladih.

nova
Uredništvo priporoča

RESNICA PRIHAJA NA DAN: prosim vas poglejte ta video, poštena stroka je delala dan in noč, da so ugotovili točno kaj je v teh cepivih, da toliko ljudi umira po vsem svetu, žal mi je za vse cepljene, ampak slišal sem, da delajo na tem da bi vas rešili pogljte  samo 6 minut zakaj pravzaprav gre in ne milsite da je teorija zarote- TO JE ČISTA RESNICA: (https://odysee.com/@TheCoon:b/Dr-Chetty-Spike-Protein-Otrov-Sa-Agendom:4)

Homer… lepo, a kaj, ko se tudi temu ne da nič bolj verjeti. Saj ne moreš vedeti kdaj kdo laže namenoma ali pa ne-namenoma in obratno. Velja tudi za resnico.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 23.11.2021 ob 19:36

Homer… lepo, a kaj, ko se tudi temu ne da nič bolj verjeti. Saj ne moreš vedeti kdaj kdo laže namenoma ali pa ne-namenoma in obratno. Velja tudi za resnico.

najnovejše:(https://odysee.com/@JakaKozmos:c/Coleman_Circulation:4)

Odkar so uvedli obvezno testiranje v šoli št. okuženih šolarjev ni prav nič zraslo, celo rahlo pada (vir: sledilnik, je prav lep graf). Toliko o tem kako se otroci prej niso testirali in bodo zdaj odkrili pa ogromno okužb, ki jih prej niso.

Odgovor na objavo uporabnika
Nitine, 24.11.2021 ob 14:26

Odkar so uvedli obvezno testiranje v šoli št. okuženih šolarjev ni prav nič zraslo, celo rahlo pada (vir: sledilnik, je prav lep graf). Toliko o tem kako se otroci prej niso testirali in bodo zdaj odkrili pa ogromno okužb, ki jih prej niso.

lažejo ti prasci – načrt je da otroke navadijo na suženjstvo, pokornost, upognjenost do vsakokratnih oblastnikov. Ti politiki se sploh ne zavedajo, da smo mi lastniki države- MI LJUDSTVO, njih smo samo nastavili za določeno obdobje 4 let, če ne delajo dobro pa jih lahko tudi vmes zamenjamo, samo veliko nas mora biti hrabrih in odločnih. Če pridemo pred vladno palačo množično, jih pozovemo, da odstopijo in zahtevamo takojšnje volitve, je to vse po ustavi in po reglcih. Ljudje, ne se bati enga politika, pa če je še tak fašist, bolje da ga skinemo zdaj kot kasneje, ko bo naredil še večje sranje. Pa ne trdim, da je KUL kaj boljši, dajmo it na volitve in bomo videli kdo vse bo kandidiral in kaj bo ponudil da ga izberemo. KUL itak ne ponuja nič novega.

New Report

Close