Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Je komu žal da se je cepil

Je komu žal da se je cepil

Aha, ves državni aparat se cepi pa zato, da bomo naredili prostor vam, zarota verjamnikom 😁 In to ne samo pri nas, državni aparat v vseh svetovnih silah usmerja vse zarotniške moči, da onesposobi zdravstvene, vojaške in politične sile v svojih državah. Kako samozaverovan moraš biti, da si tako omejenega razmišljanja.?! Imam kar zoprne stranske učinke in grem še po drugo dozo astre, ker mi na kraj pameti ne pade, da ne. Stranski učinki kot povišane temperature, glavoboli, omotice ipd so prehodne narave, strdke pač spremljaš skozi znake in obveščaš zdravnika, ki po potrebi pošlje na lab.teste. Strdke se pravi čas raztaplja, tudi te, ki jih povzroči kovid okužba, ker so pri okužbah z zapleti večji faktor rizika kot pri cepljenju. Mimogrede, sem v prednostnem cepilnem programu kot človeški vir države in ne kot starostna ali rizična skupina. Cepili so nas na prostovoljni osnovi, od sto sta dva zavrnila cepljenje, ostali čakamo drug odmerek. Ena bolniška po cepljenju, ca 10 nas ima bolj zoprne stranske ucinke, ostali blage ali jih nimajo. Umrl po cepljenju ni nihče.

Imam nekaj let nad 50, kronično bolezen. V začetku aprila so me s telefonskim klicem povabili na cepljenje še isti dan s cepivom AZ. Sem odklonila.
A glej ga šmenta, čez deset dni sem prejela sms z datumom, uro in krajem dogodka, cepivo AZ.

Verjetno je odveč razlagati, da priklicala nisem nikogar, nekako po res dolgih mukah dobim eno osebo, ki mi pove, da ne označijo nikjer, da si zavrnil cepljenje z AZ le nazaj va seznam te postavijo.

In sem se cepila saj s tem namenom sem se prijavila. Reakcije nobene, ampak res nobene kaj še bo pa nevem in tudi nočem vedeti. V statistiko se bom vpisala na tak ali drugačen način in to je bistvo pri nas, statistika.

Res pa je, cepila sem se za primer okužbe, da bi le ta bila bolj prijazna ne zato, ker sem tako velikodušna in osveščena, da na ta način ščitim druge. Jim pa omogočam veselo klatenje 🙂

Maturantka, saj so te menda opozorili, da se lahko tudi kot cepljena okužiš in preneseš okužbo na druge? Še naprej nosi masko in vzdržuj razdaljo.

Moja daljna sorodnica je drugi dan po drugem cepljenju z astro doživela infarkt. Komaj so jo rešili in to nikjer ne piše. Zdaj so si tudi ostali, ki so jo poznali premislili glede cepljenja, čeprav so imeli namen to storiti.

Maturantka, saj so te menda opozorili, da se lahko tudi kot cepljena okužiš in preneseš okužbo na druge? Še naprej nosi masko in vzdržuj razdaljo.
[/quote]
In kaj bi rad povedal, da naj ona pazi na druge, pa kaj se boste še spomnili, ona je cepljena možnost okužbe je vsekakor samo kot cepljena ima zelo malo možnosti, da zboli in ker se ti in tebi podobni ne cepite naj sedaj cepljeni pazijo na vas, zakajže?


Jst in žena sva se cepila drugič in ni nobenih stranskih učinkov in tudi o naju nikjer nič ne piše.

Kakšne neumnosti berem tu gor!? A vi na koncu sploh veste zakaj ste se cepili? Mamma mia, ma kakšne.. xD Važno, da ste sami srečni s svojo odločitvijo.

[img]https://scontent.flju1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/177640498_3932293970158506_2228939813745893037_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=feOtzrXGgTYAX8V95XV&_nc_ht=scontent.flju1-1.fna&oh=4b58490124c8615df3333514f3cc7878&oe=60AA1F03[/img]

Zdravilna vakcina, več:
https://www.facebook.com/eva.krampelj

Aha, ves državni aparat se cepi pa zato, da bomo naredili prostor vam, zarota verjamnikom 😁 In to ne samo pri nas, državni aparat v vseh svetovnih silah usmerja vse zarotniške moči, da onesposobi zdravstvene, vojaške in politične sile v svojih državah. Kako samozaverovan moraš biti, da si tako omejenega razmišljanja.?! Imam kar zoprne stranske učinke in grem še po drugo dozo astre, ker mi na kraj pameti ne pade, da ne. Stranski učinki kot povišane temperature, glavoboli, omotice ipd so prehodne narave, strdke pač spremljaš skozi znake in obveščaš zdravnika, ki po potrebi pošlje na lab.teste. Strdke se pravi čas raztaplja, tudi te, ki jih povzroči kovid okužba, ker so pri okužbah z zapleti večji faktor rizika kot pri cepljenju. Mimogrede, sem v prednostnem cepilnem programu kot človeški vir države in ne kot starostna ali rizična skupina. Cepili so nas na prostovoljni osnovi, od sto sta dva zavrnila cepljenje, ostali čakamo drug odmerek. Ena bolniška po cepljenju, ca 10 nas ima bolj zoprne stranske ucinke, ostali blage ali jih nimajo. Umrl po cepljenju ni nihče.
[/quote]
Zdravilna vakcina deluje z zakasnitvijo. Enako kot strup za podgane, z edino razliko, da je zakasnitev pri ljudeh podaljšana. Z leti boste oslabeli, penziona ne bo dočakal nobeden.


Kot berem vsi, ki smo se cepili vemo zakaj smo se, očitno pa anticepilci ne vedo zakaj se ne cepijo in cepljene prepričujejo v brezuspešnost cepiva, kako tem ljudem dopovedat, da cepivo ne ščiti pred virusom ščiti pa pred obolelostjo za virusom, očitno si cepljenje predstavljajo v smisli, da cepivo pred cepljenim ustvari zaščitni ščit, ki v krogu 50cm okoli cepljenega prepreči, da bi virus sedel na cepljenega, torej znanstvena fantastika.
Cepivo preprečuje obolelost nikakor pa ne preprečuje okuženost in to je bistvo, kot cepljen lahko, da se bom okužil samo važno, da sem zaščitil sebe pred to boleznijo, zato nikogar ne prepričujem v cepljenje ali proti, vsak ve za sebe.


Zdravilna vakcina deluje z zakasnitvijo. Enako kot strup za podgane, z edino razliko, da je zakasnitev pri ljudeh podaljšana. Z leti boste oslabeli, penziona ne bo dočakal nobeden.
[/quote]
V bistvu imaš prav, z leti bomo vsi oslabeli, eni prej drugi kasneje, definitivno pa vsi samo odvisno od sedanje starosti, mlajši bodo oslabeli čez 30,40,50 let starejši čez 10,20 let, mentalno pa kot vidim ste nekateri že v globoki starosti.


Kot berem vsi, ki smo se cepili vemo zakaj smo se, očitno pa anticepilci ne vedo zakaj se ne cepijo in cepljene prepričujejo v brezuspešnost cepiva, kako tem ljudem dopovedat, da cepivo ne ščiti pred virusom ščiti pa pred obolelostjo za virusom, očitno si cepljenje predstavljajo v smisli, da cepivo pred cepljenim ustvari zaščitni ščit, ki v krogu 50cm okoli cepljenega prepreči, da bi virus sedel na cepljenega, torej znanstvena fantastika.
Cepivo preprečuje obolelost nikakor pa ne preprečuje okuženost in to je bistvo, kot cepljen lahko, da se bom okužil samo važno, da sem zaščitil sebe pred to boleznijo, zato nikogar ne prepričujem v cepljenje ali proti, vsak ve za sebe.
[/quote]
Saj bi ti verjela, a na terenu so izkušnje drugačne. Imam v svojem ožjem prijateljskem krogu ene in druge in ves čas ravno cepilci vsiljujejo svoje mnenje na zelo grob način ostalim. V tem obdobju se je večina teh že cepila, veliko jih je iz tujine in so mlajši. Danes jamrajo kakšne težave imajo – ne “le” vročino in malo bolečine, ampak od osipov, do vrtoglavice, glavobolov, ne čutijo nog, so zanič po 2 tedna in to v isti sapi opravičujejo (sami sebi verjetno), da je normalno. Cepila sem se natanko 1x, ko so me v to “prisilili” zaradi študija za HepB- namreč na cepljenju samem sem morala podpisati, da si jaz tega želim prostovoljno- kakšen hec-in prevzemam odgovornost za vse morebitne posledice ter se jih vseh zavedam/jih poznam. Celo leto sem imela tako hude težave, da sem na koncu opustila še študij, ker ni šlo drugače. Vse skupaj močno obžalujem – od tega, da sem se pustila, do tega, da sem se eno leto borila za zdravje, do tega da sem podpisala papir in šla “prostovoljno” vbrizgat v svoje telo nekaj, kar nimam pojma kaj je….itd.

Jaz si raje dam šus v čelo kot klonem pod še kakšnim takim in podobnim pritiskom, vi škjavi pa kakor komu paše. 🙂

Cepivo ne preprečuje okužbe ampak prepreči da se okužba razvije v resno bolezen.
[/quote]

Če je smrt dvakrat cepljenega okuženega blag potek bolezni, kako potemtakem izgleda resna bolezen? Tako, da nimaš nobenih težav?


Zdravilna vakcina deluje z zakasnitvijo. Enako kot strup za podgane, z edino razliko, da je zakasnitev pri ljudeh podaljšana. Z leti boste oslabeli, penziona ne bo dočakal nobeden.
[/quote]

Mi lahko prosim obrazložiš 4000+ presežnih smrti?

Mi lahko prosim obrazložiš 4000+ presežnih smrti?
[/quote]

A si prespala dogajanje zadnjih nekaj mesecev?
Onemogočanje zdravstvene oskrbe prebivalstva, posebej starejših in kroničnih bolnikov, menjavanje pravil, neorganiziranost, napačne odločitve itd.?

Ne nihče ti ne more zagotovit da ne boš ravno ti tista nesrečnica v tistih parih procentih kjer cepivo ne bo preprečilo hujšega poteka ali smrti. Imaš pa ekstremno majnhno možnost (statistično) da pristaneš v tistih procentih. Dosti manjšo kot če nisi cepljena. Je pa to tvoja odločitev in ne vem kaj se rabiš razburjat. Če se ne želiš cepit se pač ni treba. Ampak bluzit in spreminjat podatke, ki so trenutno na razpolago je pa kar nekaj no. Ja brez cepiva imaš zelo majhno možnost da umreš. Malo večjo možnost da resno zboliš in imaš posledice. Z cepivom to možnost še krepko zmanjšaš. Jasno da pa ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Zakaj imate take probleme s tem da se ljudje po svoje odločimo in hočete na vsak način nekoga v svoj prav prepričat? Vsak naj naredi tako kot misli da je prav.
[/quote]

Sem spremenila nick na umiri se, ker joj kako pa si ti namišljuješ, da to ni res. Jaz nisem nikjer nobenih podatkov spreminjala, in prav nič me ne moti, če si ti cepljena. Tako,da ne vem kaj se vžigaš sploh s takimi. Umiri se, jaz sem samo replicirala dejstva in št., ki jih je navedel nekdo drug in z argumenti napisala, da očitno ne držijo.

Seveda vedo. Da bodo svobodni. Vsaj tako so jim obljubili na TV. 🙂
Podlegli so vsem lažem in ustrahovanju ter pod vsemi pritiski popustili.
In se žrtvovali.

Seveda vedo. Da bodo svobodni. Vsaj tako so jim obljubili na TV. 🙂
Podlegli so vsem lažem in ustrahovanju ter pod vsemi pritiski popustili.
In se žrtvovali.
[/quote]
Jih razumem Robi, tudi mene dokler niso “nateg..li” pa ne tako kot bi želela, nisem vedela, da obstaja alternativa – se ne prodati za neko željo, cilj, ampak vztrajati pri tem za svobodo in zdravje, brez katerih tudi cilja nikoli ne bo. Zdaj ko sem to izkusila, vem. Očitno mora vsak dobiti svojo porcijo preden dojame, da ni res, da mora in da drugače ne gre. Pa še kako gre. Npr potovanja in bari, restavracije, kino.. karkoli pogojujejo s cepljenjem. Kaj ti pomaga, če te končno spustijo not, če si bolan doma s poškodbami in tja niti ne moreš več. Je treba ponovno postaviti prioritete v naših življenjih. Svoboda mora ostati na vrhu, saj je vse ostalo zaman, če je ni.


Saj bi ti verjela, a na terenu so izkušnje drugačne. Imam v svojem ožjem prijateljskem krogu ene in druge in ves čas ravno cepilci vsiljujejo svoje mnenje na zelo grob način ostalim. V tem obdobju se je večina teh že cepila, veliko jih je iz tujine in so mlajši. Danes jamrajo kakšne težave imajo – ne “le” vročino in malo bolečine, ampak od osipov, do vrtoglavice, glavobolov, ne čutijo nog, so zanič po 2 tedna in to v isti sapi opravičujejo (sami sebi verjetno), da je normalno. Cepila sem se natanko 1x, ko so me v to “prisilili” zaradi študija za HepB- namreč na cepljenju samem sem morala podpisati, da si jaz tega želim prostovoljno- kakšen hec-in prevzemam odgovornost za vse morebitne posledice ter se jih vseh zavedam/jih poznam. Celo leto sem imela tako hude težave, da sem na koncu opustila še študij, ker ni šlo drugače. Vse skupaj močno obžalujem – od tega, da sem se pustila, do tega, da sem se eno leto borila za zdravje, do tega da sem podpisala papir in šla “prostovoljno” vbrizgat v svoje telo nekaj, kar nimam pojma kaj je….itd.

Jaz si raje dam šus v čelo kot klonem pod še kakšnim takim in podobnim pritiskom, vi škjavi pa kakor komu paše. 🙂
[/quote]
To pa tud pod razno ni res, poglej si teme tukaj gor +80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tem je proti cepitvi, nekaj anticepilcev dnevno odpre več deset tem z raznimi izmišljenimi posledicami cepljenja, na terenu je stanje tako kot ga hočeš slišati in tolmačiti po svoje, rahle bolečine v rami in malo povišana temperatura je za anticepilce koma, za normalne pa pričakovano stanje, če komentiramo DSO Hrastnik kjer je 38 cepljenih vseeno okuženih sicer brez posledic in brez zdravstvenih težav so anticepilci zagnali vik in krik okoli tega, samo mrtvih ni še, itak so pa vsi zaradi cepiva na pragu smrti, morda še dan-dva in z njimi bo konec, pretiravanje, laži, izmišljena stanja itd itd nekaj tukaj gor vas je pač takih vse bi naredili v vaše opravičilo zakaj se ne cepiti, pa saj se vam ni treba nihče vas ne sili v cepljenje zato so taki ti in tvoj zapis samo plus v odločitvi o cepljenju, tudi šus v glavo je zgolj tvoja odločitev.


To pa tud pod razno ni res, poglej si teme tukaj gor +80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tem je proti cepitvi, nekaj anticepilcev dnevno odpre več deset tem z raznimi izmišljenimi posledicami cepljenja, na terenu je stanje tako kot ga hočeš slišati in tolmačiti po svoje, rahle bolečine v rami in malo povišana temperatura je za anticepilce koma, za normalne pa pričakovano stanje, če komentiramo DSO Hrastnik kjer je 38 cepljenih vseeno okuženih sicer brez posledic in brez zdravstvenih težav so anticepilci zagnali vik in krik okoli tega, samo mrtvih ni še, itak so pa vsi zaradi cepiva na pragu smrti, morda še dan-dva in z njimi bo konec, pretiravanje, laži, izmišljena stanja itd itd nekaj tukaj gor vas je pač takih vse bi naredili v vaše opravičilo zakaj se ne cepiti, pa saj se vam ni treba nihče vas ne sili v cepljenje zato so taki ti in tvoj zapis samo plus v odločitvi o cepljenju, tudi šus v glavo je zgolj tvoja odločitev.
[/quote]
Amm.. do tistega da me nihče ne sili imaš tudi ti, tako kot vsi, pravico razmišljati po svoje in se na podlagi vseh informacij odločiti kaj je zate najbolje. Medtem ko se jaz, ki se ne želim cepiti in raje umrem, kot da se še kdaj cepim, nimam. Na tak ali drugačen način sem diskriminirana že sedaj, ta “lepše” še pride.. tako da ne, ne strinjam se s tvojim zapisom. Dokler bo tako, je moja dolžnost se boriti za svobodo odločanja. Pa če se ves svet precepi, ne spremeni dejstva, da me nima kaj kdo siliti v nekaj, za kar niti ne želi prevzeti odgovornosti za posledice. Če imam jaz za podpisat in odgovarjati, je moj odgovor hell no

zelo mi je žal da sem se cepil, ker imam od takrat same težave. Nikoli nisem imel gripe, ali kaj podobnega, pač sem pa tja kakšen prehlad. Zdaj po cepljenju pa sem zelo slab, tresem sem kot bi imel rahlo parkinsonovo bolezen, pa ne samo roke, celo telo mi drhti in sploh ne morem umiriti. Zdravnica je rekla, da to ni od cepljenja, ja od kaj pa je potem??
Upam da gre ta svinjarija ven iz mene. Zdaj so mi dali prijatelji ZEOLIT, ga pijem 3 krat denvno, upam da potegne ven, bom poročal.


To pa tud pod razno ni res, poglej si teme tukaj gor +80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tem je proti cepitvi, nekaj anticepilcev dnevno odpre več deset tem z raznimi izmišljenimi posledicami cepljenja, na terenu je stanje tako kot ga hočeš slišati in tolmačiti po svoje, rahle bolečine v rami in malo povišana temperatura je za anticepilce koma, za normalne pa pričakovano stanje, če komentiramo DSO Hrastnik kjer je 38 cepljenih vseeno okuženih sicer brez posledic in brez zdravstvenih težav so anticepilci zagnali vik in krik okoli tega, samo mrtvih ni še, itak so pa vsi zaradi cepiva na pragu smrti, morda še dan-dva in z njimi bo konec, pretiravanje, laži, izmišljena stanja itd itd nekaj tukaj gor vas je pač takih vse bi naredili v vaše opravičilo zakaj se ne cepiti, pa saj se vam ni treba nihče vas ne sili v cepljenje zato so taki ti in tvoj zapis samo plus v odločitvi o cepljenju, tudi šus v glavo je zgolj tvoja odločitev.
[/quote]

Blesavo multinično prizadeto bi že lahko nehalo s svojo fašistično lažnivo propagando.
Vse ljudi silijo v cepljenje. Silijo že s svojo vsakodnevno cepilno propagando.
Fašistični mediji vsakodnevno ljudi ustrahujejo z lažnimi številkami.
Ljudi silijo v cepljenje, ker jim grozijo z izgubo službe.
Posiljujejo z brezveznimi testi in poskušajo ljudi tako prisiliti v cepljenje.
Cepljenim ponujajo ugodnosti in tako izvajajo fašizem in diskriminacijo….
Ljudje, ki zaradi dela prehajajo meje, morajo plačevati za brezvezne teste in jih s tem spet silijo v cepljenje.

Zato naj blesavo multinično prizadeto že neha širiti laži in fašizem, ker ljudje tega ne bomo dopuščali.


Amm.. do tistega da me nihče ne sili imaš tudi ti, tako kot vsi, pravico razmišljati po svoje in se na podlagi vseh informacij odločiti kaj je zate najbolje. Medtem ko se jaz, ki se ne želim cepiti in raje umrem, kot da se še kdaj cepim, nimam. Na tak ali drugačen način sem diskriminirana že sedaj, ta “lepše” še pride.. tako da ne, ne strinjam se s tvojim zapisom. Dokler bo tako, je moja dolžnost se boriti za svobodo odločanja. Pa če se ves svet precepi, ne spremeni dejstva, da me nima kaj kdo siliti v nekaj, za kar niti ne želi prevzeti odgovornosti za posledice. Če imam jaz za podpisat in odgovarjati, je moj odgovor hell no
[/quote]
Tako je.
Že zdaj se dogaja diskriminacija in samo debili podpirajo diskriminacijo.
Zato je še premalo odprtih tem, ki opozarjajo na zločin in so protiutež vsakodnevni medijski fašistični propagandi.

Ko sem jaz imela take težave, so ugotovili, da je kriva aritmija. Naredi ekg.
Res pa je, da covid udari na živce.
S katerim si bil cepljen?

V malo vednost, resda nepomembno, pa vendar….
Letalske druzbe na mednarosnih letih zahtevajo Rapid Test PCR za vsakega potnika. Cepljen ali ne, prebolel ali ne.
Verjetno bo letos tako.
S prisrcnimi pozdravi,
nobody

New Report

Close