Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Je komu žal da se je cepil

Je komu žal da se je cepil


Zdravilna vakcina deluje z zakasnitvijo. Enako kot strup za podgane, z edino razliko, da je zakasnitev pri ljudeh podaljšana. Z leti boste oslabeli, penziona ne bo dočakal nobeden.
[/quote]

Ti si pa vorng cepljena!

Moja sorodnica je na isti dan cepljenja dobila krvne strdke, na srečo so jo rešili, ker je bila takoj sprejeta v bolnico in so jo nato operirali. Nakjučje? Jaz rečem, da ne. O njej se nikjer ni pisalo.

Mi lahko prosim obrazložiš 4000+ presežnih smrti?
[/quote]

Še v novembru so bile številke umrlih tam tam v primerjavi s prejšnjimi leti, še Gantar je to javno povedal. Po novem letu so čudežno porasle. Odgovor najdeš v “prvi je bil zamenjan direktor statističnega urada”.

p.s. Vemo koliko ljudi je umrlo po dso-jih. A hočeš reči, da če ne bi bilo korone, bi vsi ti starostniki bili še vedno med živimi?
Daj razmisli malo.

Blesavo multinično prizadeto bi že lahko nehalo s svojo fašistično lažnivo propagando.
Vse ljudi silijo v cepljenje. Silijo že s svojo vsakodnevno cepilno propagando.
Fašistični mediji vsakodnevno ljudi ustrahujejo z lažnimi številkami.
Ljudi silijo v cepljenje, ker jim grozijo z izgubo službe.
Posiljujejo z brezveznimi testi in poskušajo ljudi tako prisiliti v cepljenje.
Cepljenim ponujajo ugodnosti in tako izvajajo fašizem in diskriminacijo….
Ljudje, ki zaradi dela prehajajo meje, morajo plačevati za brezvezne teste in jih s tem spet silijo v cepljenje.

Zato naj blesavo multinično prizadeto že neha širiti laži in fašizem, ker ljudje tega ne bomo dopuščali.
[/quote]
Ti pod nujno potrebuješ napotnico za psihoterapevta, resno ti to predlagam, ker tvoje psihično stanje je v razsulu, ponavljanje eno in isto je stanje hude zmedenosti in nerealnega pogleda na dogajanje okoli tebe, čudno, da ti domači tega niso predlagali.


Ti pod nujno potrebuješ napotnico za psihoterapevta, resno ti to predlagam, ker tvoje psihično stanje je v razsulu, ponavljanje eno in isto je stanje hude zmedenosti in nerealnega pogleda na dogajanje okoli tebe, čudno, da ti domači tega niso predlagali.
[/quote]
Blesavo multinično prizadeto seveda nima argumenta, razen svojega običajnega bluzenja.


tudi jaz kao prebolela brez vrocine, niti enkrat nisem kihnila, zakasljala.. BREZ cepiva 😉 testirana bila v sluzbi. Odprite oci.

Nič nimam proti cepljenju.Jaz,otroci smo vsi bili cepljeni proti otroškim boleznim in proti klopnemu mening.
Cepljenje proti covidu pa je že druga pesem.
Sem prebolela covid.Je vse slupaj kar dolgo teajalo.Najbolj pa izguba vonja….
Odločila sem se,da se ne bom cepila.Do jeseni sigurno ne,saj bo potrebno ponovno cepljenje….vsake pol leta se pa res ne mislim. Noben mi tudi ne bo vsiljival cepiva.Sicer imaš pa več protitrles, če si prebolel kot pa, da si cepljen.
Premalo vemo o teh cepivih,prehitro so narejena.Ne veš kako bo čez leta vplivalo na naše telo.


Blesavo multinično prizadeto seveda nima argumenta, razen svojega običajnega bluzenja.
[/quote]
Si toliko prizadet, da te bo tudi brez napotnice psihiater sprejel.


Si toliko prizadet, da te bo tudi brez napotnice psihiater sprejel.
[/quote]
Blesavo multinično prizadeto je dobro seznanjeno z izrednimi postopki.

Nisi edini, v tujini je kar nekaj primerov tresenja po cepljenju. Res upam, da rešiš zadevo.


Saj bi ti verjela, a na terenu so izkušnje drugačne. Imam v svojem ožjem prijateljskem krogu ene in druge in ves čas ravno cepilci vsiljujejo svoje mnenje na zelo grob način ostalim. V tem obdobju se je večina teh že cepila, veliko jih je iz tujine in so mlajši. Danes jamrajo kakšne težave imajo – ne “le” vročino in malo bolečine, ampak od osipov, do vrtoglavice, glavobolov, ne čutijo nog, so zanič po 2 tedna in to v isti sapi opravičujejo (sami sebi verjetno), da je normalno. Cepila sem se natanko 1x, ko so me v to “prisilili” zaradi študija za HepB- namreč na cepljenju samem sem morala podpisati, da si jaz tega želim prostovoljno- kakšen hec-in prevzemam odgovornost za vse morebitne posledice ter se jih vseh zavedam/jih poznam. Celo leto sem imela tako hude težave, da sem na koncu opustila še študij, ker ni šlo drugače. Vse skupaj močno obžalujem – od tega, da sem se pustila, do tega, da sem se eno leto borila za zdravje, do tega da sem podpisala papir in šla “prostovoljno” vbrizgat v svoje telo nekaj, kar nimam pojma kaj je….itd.

Jaz si raje dam šus v čelo kot klonem pod še kakšnim takim in podobnim pritiskom, vi škjavi pa kakor komu paše. 🙂
[/quote]

Res zanimivo, tudi jaz poznam en kup ljudi z točno takimi težavami, s to razliko, da so vsi preboleli covid. Nekateri jih imajo že več mesecev. Med cepljenimi (pa poznam več cepljenih kot post-covidnih) pa niti enega, ki bi imel kakršnekoli težave več kot en dan.


Kot berem vsi, ki smo se cepili vemo zakaj smo se, očitno pa anticepilci ne vedo zakaj se ne cepijo in cepljene prepričujejo v brezuspešnost cepiva, kako tem ljudem dopovedat, da cepivo ne ščiti pred virusom ščiti pa pred obolelostjo za virusom, očitno si cepljenje predstavljajo v smisli, da cepivo pred cepljenim ustvari zaščitni ščit, ki v krogu 50cm okoli cepljenega prepreči, da bi virus sedel na cepljenega, torej znanstvena fantastika.
Cepivo preprečuje obolelost nikakor pa ne preprečuje okuženost in to je bistvo, kot cepljen lahko, da se bom okužil samo važno, da sem zaščitil sebe pred to boleznijo, zato nikogar ne prepričujem v cepljenje ali proti, vsak ve za sebe.
[/quote]

Vključi možgane in pomisli, kaj pomeni dejstvo, da celice na podlagi mRNAja iz cepiva same izdelujejo virusove proteine- z drugimi besedami, tujek človeškemu telesu. Normalen odziv normalnega telesa je, da zavrača tujke, ne da jih proizvaja.

Vključi možgane in pomisli, kaj pomeni dejstvo, da celice na podlagi mRNAja iz cepiva same izdelujejo virusove proteine- z drugimi besedami, tujek človeškemu telesu. Normalen odziv normalnega telesa je, da zavrača tujke, ne da jih proizvaja.
[/quote]
Neverjetno kaj dela Google medicinska izobrazba 🤦‍♂️

Res zanimivo, tudi jaz poznam en kup ljudi z točno takimi težavami, s to razliko, da so vsi preboleli covid. Nekateri jih imajo že več mesecev. Med cepljenimi (pa poznam več cepljenih kot post-covidnih) pa niti enega, ki bi imel kakršnekoli težave več kot en dan.
[/quote]

Imaš konkretne številke in dokaze? Jaz imam. Pričevanja in izvidi zdravnikov, ki bodo služili kot dokazna gradiva. Rekla kazala ne pije več vode, ampak je treba bolj modro pristopiti k celotni zadevi, da bi prišli do resnice in ne prirejenih statističnih podatkov, ki služijo agendi. Ko bodo poškodbe po cepljenju sprejete kot take in priznane kot take, bomo lahko primerjali podatke, do takrat pa je tak argument kot je tvoj popolnoma nerelevanten.

Imaš konkretne številke in dokaze? Jaz imam. Pričevanja in izvidi zdravnikov, ki bodo služili kot dokazna gradiva. Rekla kazala ne pije več vode, ampak je treba bolj modro pristopiti k celotni zadevi, da bi prišli do resnice in ne prirejenih statističnih podatkov, ki služijo agendi. Ko bodo poškodbe po cepljenju sprejete kot take in priznane kot take, bomo lahko primerjali podatke, do takrat pa je tak argument kot je tvoj popolnoma nerelevanten.
[/quote]

Kako pričevanja in izvidi zdravnikov? Pravljice v ozadju me niti ne zanimajo. Samo a veš, da zdravniki ne smejo razkazovati izvidov pacientov naokoli? To kar pišeš je kar nekaj, ker izvide ščiti zakon o varnosti osebnih podatkov.

Kako pričevanja in izvidi zdravnikov? Pravljice v ozadju me niti ne zanimajo. Samo a veš, da zdravniki ne smejo razkazovati izvidov pacientov naokoli? To kar pišeš je kar nekaj, ker izvide ščiti zakon o varnosti osebnih podatkov.
[/quote]

Zdravniki ne. 🙂

Kako pričevanja in izvidi zdravnikov? Pravljice v ozadju me niti ne zanimajo. Samo a veš, da zdravniki ne smejo razkazovati izvidov pacientov naokoli? To kar pišeš je kar nekaj, ker izvide ščiti zakon o varnosti osebnih podatkov.
[/quote]

A bolniki ne bodo mogli do svojih izvidov?


Ravno v petek smo se na sestanku pogovarjali, da kljub osveščanju, ljudem preprosto ni pomoči. Lahko se napiše 100 prispevkov na dan, da cepivo ne preprečuje okužbe, niti širjenja, ampak ščiti pred težkim potekom bolezni, pa bodo še vedno taki komentarji.
Cepivo je prijelo. Cepivo je vse starostnike odlično zaščitilo, saj imajo zgolj blage simptome.
P. S. Vidim, da sem se zatipkala, gre za trboveljski dom upokojencev.
[/quote]

Ok, če cepivo ni za to, da prepreči okužbo in bolezen, ampak samo “omogoči” lažji potek bolezni, za koji kur@c potem cepilni potni listi?
Si predstavljate avion? Poln cepljenih prenašalcev korone, pa enih par testiranih, ki se niso cepili. Pa saj ti cepljeni so kot tempirana bomba!
Ja, nihče še ne ve, ali s cepljenjem ustaviš prenos korone!

Se še nisem cepila, verjetno se bom avgusta ali septembra, saj bo sicer gonja prehuda in si težko predstavljam, če bomo necepljeni sploh še smeli v službo in trgovino in da bo držalo čez zimo.

Priporočam pa prebrati tole, v razmislek,v kaj se spuščamo kot posamezniki in kot človeštvo.

https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/04/27/reasons-not-to-get-covid-vaccine.aspx?ui=8334123b0ff74ae5db33eeb96d76c5373f0a54cc72bd81d85431b4ae6a4ffcc5&sd=20200108&cid_source=dnl&cid_medium=email&cid_content=art2ReadMore&cid=20210427_HL2&mid=DM868896&rid=1143386690

Dokler ne morem tožit proizvajalca za posledice, se ne bom cepila.
Stalno hodijo na dan neka nova sranja.
Izrael sedaj preiskuje povezavo med Pfeizerjem in vnetjem srčne mišice pri prej zdravih, mladih fantih.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-04-26/israel-examines-heart-inflammation-cases-after-pfizer-covid-shot
Tukaj pa imate pri nas prijavljene primere. Na koncu se bo izkazalo, da Pfeizer povzroča največ težav.
https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/files/uploaded/tedensko_porocilo_nu_covid19_2021_15.pdf

Res zanimivo, tudi jaz poznam en kup ljudi z točno takimi težavami, s to razliko, da so vsi preboleli covid. Nekateri jih imajo že več mesecev. Med cepljenimi (pa poznam več cepljenih kot post-covidnih) pa niti enega, ki bi imel kakršnekoli težave več kot en dan.
[/quote]

Tudi jaz poznam en kup ljudi, ki so covid preboleli. Pa nimajo kakšne omembe vredne posledice. Enega pogosto boli glava, ampak to mene tudi, pa nisem covida prebolela, pa en ima nekaj težav z okusom, še po 4 mesecih od okužbe.
Cepljenih tudi kar nekaj poznam. Večina jih nima hujših posledic. 2 dni po cepljenju do bili skoraj konec, so mislili, da bodo umrli (kot neka zelo, zelo huda viroza), ampak zdaj je ok. Poznam pa osebo, ki je dobila po cepljenju pljučno embolijo, mlado študentko, ki ji je po cepljenju s Pfizer jem 1 teden razbijalo srce kot noro, mlado žensko, ki ji po cepljenju (traja že več mesecev) sumi v ušesih in gospoda, malo nad 60 let, prej zdravega kot dren, ki po cepljenju trpi za tresavico.

Cepivo ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Nobeno. Tako da ne razumem tvojega zapisa. Ja v določenih procentih prepreči razvoj hude oblike. Večina cepiv v več kot 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Ne preprečuje okužbe, ne vem od kje ste to pobrali. In ne ne zagotovi ti 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da ne boš orng zbolel če se okužiš. Zmanjša pa to možnost za cca 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Jaz resno ne razumem kaj je tako nerazumljivega.
[/quote]

Tudi pred cepljenjem je bila moznost za lazji potek 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, se pravi cepljenje dejansko ne spremeni nicesar. Kako je ljudi enostavno okoli prinasat… Hahahahaha


In kaj bi rad povedal, da naj ona pazi na druge, pa kaj se boste še spomnili, ona je cepljena možnost okužbe je vsekakor samo kot cepljena ima zelo malo možnosti, da zboli in ker se ti in tebi podobni ne cepite naj sedaj cepljeni pazijo na vas, zakajže?
[/quote]
Ko ste zagovarjali ukrepe so vas bila pa polna usta kako je treba pazit na rizicne, starejse. A zdaj vam pa kar naenkrat ni vec mar za njih? A zdaj pa lahko umirajo ali kako? Za necepljene se pa ne rabite sekirat, ne dovolimo nikomur, da skrbi za nas, znamo sami.


Ne razumeš. Cepivo ne ščiti 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pred okužbo, ščiti pa blizu 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pred težjim potekom bolezni in smrtjo. In to je pomembno.
[/quote]

Če ne ščiti, potem NI CEPIVO!
Ampak samo sredstvo za dobiček farmacije.

To, da ščiti pred tržjo obliko bolezni je samo mantra, ko so ugotovili, da “cepivo” ne deluje.
Dajte že mal misliti.
Pa primerjajte s cepljenjem proti, recimo otroškimi boleznimi.

A bolniki ne bodo mogli do svojih izvidov?
[/quote]

Vsak, ki želi, se lahko registrira prek neta in vidi vse svoje izvide zadnjih dveh let odkar je ta sistem, v bazi podatkov.

New Report

Close