Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je moj fant homoseksualec?

Je moj fant homoseksualec?

S fantom sva skupaj približno pol leta.

Vse ok. Se razumeva. Sex štima vse super.

Zadnje čase, v postelji opažam neka čudna nagnjenja. Za popestritev sva pri sexu uporabljala mali stimulator zame, zadnjič pa ga je želel poizkusiti v svoji riti tudi on. Opazila sem, da mu je neznansko pasala orala, medtem pa penetriranje v njegovo zadnjico.

Mislite da to kaže na to, da je homoseksualec? Mogoče pa sploh ne ve….

Če nimaš lulčka in se mu dvigne nate potem pač ni homoseksualec a ne? Ker bi ga moški privlačili drugače. Ste resno tako ruknjeni in nerazgledani? Saj veš da veliko gejev ne dovoli penetracije a ne? Aja ne, ti misliš da vsi geji to prakticirajo. Vsem moškim paše penetracija/masaža prostate. Nekateri pač ne želijo probati ker imajo tako kot ti v glavi da to pomeni da so geji. Butasti ljudje pač. Sori. Najhitrejši/močen orgazem. Fizično je to. Nima veze s spolno usmerjenostjo. Ti jokaš ko čebulo režeš? Zakaj? Si žalostna? 🙂

Ne vem. Ali ga privlačijo moški? Bi mu bilo všeč, če bi se šel take igrice z moškim? Če ja, potem bi bil lahko bi.

Odgovor na objavo uporabnika
đizs, 28.12.2023 ob 09:18

Če nimaš lulčka in se mu dvigne nate potem pač ni homoseksualec a ne? Ker bi ga moški privlačili drugače. Ste resno tako ruknjeni in nerazgledani? Saj veš da veliko gejev ne dovoli penetracije a ne? Aja ne, ti misliš da vsi geji to prakticirajo. Vsem moškim paše penetracija/masaža prostate. Nekateri pač ne želijo probati ker imajo tako kot ti v glavi da to pomeni da so geji. Butasti ljudje pač. Sori. Najhitrejši/močen orgazem. Fizično je to. Nima veze s spolno usmerjenostjo. Ti jokaš ko čebulo režeš? Zakaj? Si žalostna? 🙂

Res … tukaj opažam, znova, da je splošna razgledanost o seksualnosti človeka tako grozovito zaznamovana s trenutnimi sovražniki trendi proti ‘drugačnemu’, kratko rečeno, da ta nerazgledanost zelo zasenči vsako pristno doživetje spolne združitve dveh ljudi. Saj je vedno nekaj … oralno ni spodobno, analno itak največji greh za vse po vrsti, bolj strastno je že bdsm bojazen pred izprijenci, z mladoletnimi je takoj pedofilija, brez pardona, spogledovanje je že lahko seksualno maltretiranje (na delovnem mestu), obenem pa je mini krilo in rahla oprosti posiljenke  lahko opravičljiv vzrok za posilstvo, in storilec sploh ni kaznovan??? Dvojna, trojna, stotera ‘morala’. Seksaj,  kakor ti paše, da le ne škodiš sebi in drugemu. Če pa kdo ne ve, kako lahko škoduje drugemu, če res nima pojma, ta naj pa bere ustavo in zakonodajo. Če pa ne razume, mu bo pa (upam) sodnik pojasnil.

Haha vsa čast…Še so pametni ljudje

Lahko da je, lahko da ni.. dejstvo je da moskim pase masaza prostate ki je dosegljiva le skozi zadnico, ubistvu je tam njihova G tocka.

Verjwtno jih 95% tega ne prakticira ker ne upajo,jih je sram, gre se za neko tabu temo..

Isto kot pri zenskah, vse moje partnerke so v startu bile proti analni igri, zdej jim pa pride analno bolj kot vaginalno. Tak je svet.

Ne pa pomeni da ce mu pase da je gej

Upam, da niste Slovenci, s takimi nagnenji (Sodoma in Gomora).

Geja te ne naredijo posamezni spolni akti. Ampak to s kom jih želiš izvajati! Če jih izvaja s tabo, žensko….po kakšni logiki je gej? Si želi da se pretvarjaš da si moški? No potem pa mogoče je. Če ti jo liže si ti lezbika potem? Jaz resno ne razumem od kje toliko butastih ljudi no….

Odgovor na objavo uporabnika
mon intelektualci, 09.01.2024 ob 15:25

Geja te ne naredijo posamezni spolni akti. Ampak to s kom jih želiš izvajati! Če jih izvaja s tabo, žensko….po kakšni logiki je gej? Si želi da se pretvarjaš da si moški? No potem pa mogoče je. Če ti jo liže si ti lezbika potem? Jaz resno ne razumem od kje toliko butastih ljudi no….

JA pizda

Eni se seb ne priznajo da so geji in so z zensko pol cez 5let pa priznajo

Odgovor na objavo uporabnika
Lgimna, 09.01.2024 ob 15:50

JA pizda

Eni se seb ne priznajo da so geji in so z zensko pol cez 5let pa priznajo

Če se mu dvigne na žensko pač ni gej. Biseksualc z preferenco do moškega spola verjetno. Gej pa pač ne. Gejem se ne dvigne na ženske. Tako kot se straight moškim ne na moške. Ni odločitev to, vsak tip ve. Zato pa na plažah ležite na trebuhu in v strip klubih s prekrižanimi nogami sedite :). Ker niste zmožni smokija nadzorovat.

Odgovor na objavo uporabnika
mon intelektualci, 09.01.2024 ob 17:30

Če se mu dvigne na žensko pač ni gej. Biseksualc z preferenco do moškega spola verjetno. Gej pa pač ne. Gejem se ne dvigne na ženske. Tako kot se straight moškim ne na moške. Ni odločitev to, vsak tip ve. Zato pa na plažah ležite na trebuhu in v strip klubih s prekrižanimi nogami sedite :). Ker niste zmožni smokija nadzorovat.

Ajaaa to pa nisem vedela. Da se jim ne dvigne sploh.

Zdej se pa zenske druge sprasujejo ce majo geja k majo mehkega.avtorica zdej ve da nima geja. Kaj pa zdej ostale.

mogoče pa si ti lezbika. pa si  ne priznaš.   90% žensk je bisex, ostalih 10 je lezbik. a te mika, da bi imela na to podlago dva tiča, brez slabe vesti.

A tega, da hetero moškim tudi paše v rit, ker je moška rit drugačna kot ženska pa niste vedele? Da moški parkrat bolj čuti seksualni užitek v riti kot ženske?

(in zato veliko heteroseksualnim moškim to paše)

Odgovor na objavo uporabnika
xxl182, 09.01.2024 ob 17:42

mogoče pa si ti lezbika. pa si  ne priznaš.   90% žensk je bisex, ostalih 10 je lezbik. a te mika, da bi imela na to podlago dva tiča, brez slabe vesti.

“xxl182”,

Večina moških je tudi biseksualcev. Ženska bo morda svojo biseksualnost še priznala, moški nikoli!

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 09.01.2024 ob 17:44

“xxl182”,

Večina moških je tudi biseksualcev. Ženska bo morda svojo biseksualnost še priznala, moški nikoli!

TOcno tako.

Kljub vsem dokazom se vedno trdi obratno.

S tem da mu je vsec ponizevanje, seveda s strani moskega. Bolano, kaj vse sem videla.

Seveda sem kriva za razpad veze jaz, ker sem se tako odlocila. Njegova perverzna dejanja in varanje sevedA nimajo nic s tem.

Slo je tako dalec da je nekomu denar nakazoval.

Drugace pa avtorica, pri seksu to cutis.

Cutis, da z njegove strani ni enake strasti kot iz tvoje. Vedno ga je manj, vecinoma na tvojo pobudo.

 

Brezvezne izmišljene teme.

To so šibki moški, produkt kapitalizma in hormonov v vodi. Stabilen svet je ko je moški močan. Zahodna civilizacija propada, pred našimi očmi…..

    Zate mogoce ze. Za nas ki to dozivljamo pa se prekleto resnicne.

Odgovor na objavo uporabnika
Crispy, 09.01.2024 ob 19:06

To so šibki moški, produkt kapitalizma in hormonov v vodi. Stabilen svet je ko je moški močan. Zahodna civilizacija propada, pred našimi očmi…..

A kapitalizem so imeli že v stari Grčiji in Rimskem imperiju? Kdo bi si mislil…

V zadnjih dveh, treh letih sem slišala za veliko družinskih mož,  poročenih z ženskami, ki so se ali se še v prostem času onegavijo s pripadniki istega spola.

V nekaj primerih gre za spoštovane pripadnike družbene elite, ki morda ugleda ne bi dosegli, če bi javno priznali istospolnost.

Pa so zavoljo pritiskov javnosti in pogosto svojih staršev ujeli prvo nežno, lahkoverno dekle, jo očarali z besedami in darili, se z njo poročili, ji naredili vsaj enega otroka, jo naredili finančno odvisno od sebe in jo osamili od družbe.

S tem so dosegli prost dostop do moških riti in jezikov v Tivoliju, Mariborskem parku, v podhodu pri Celjski Tkanini, pri Šmartinskem jezeru… Aplikacija na mobiju pokaže “razpoložljivost”, če si za stvar, zadošča tudi avto.

Težko rečem, da so ti ljudje (danes stari med 50 in 60 let) biseksualni, verjetno so prikriti homoseksualci, ki so zaradi bojazni pred odzivom družbe uničili ženske in otroke.

Eden od teh je moj svak. Po besedah mojega vira je v gej sceni že več kot 20 let in naj bi pred pol leta svoji ženi, moji lepi, nežni, čudoviti sestri končno priznal,  kaj je. Ali ji je povedal za vse packarije, za katere plačuje mladim fantom, da mu jih počnejo, in za vse, kar počne v Mariboru in Celju, ne vem. Verjetno bolje, da ne.

Sestra je finančno odvisna od njega. Ne drznem se ji povedati, da vem.

Družabna omrežja polna nasmejanih fotk iz potovanj, smučanj, jadranj. Njene oči pa so ubite.

Moj svak se mi dobesedno gnusi. Ker si ne upa živeti, kar je, je čudoviti ženski uničil življenje. Zame ni človek, ampak pokveka.

Upam, P., da nekje zate raste prav posebno debela palica. In upam, da te bodo z njo pretepli tisti, ki te sicer obdelujejo na drugačen način.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Monika271, 09.01.2024 ob 21:11

V zadnjih dveh, treh letih sem slišala za veliko družinskih mož,  poročenih z ženskami, ki so se ali se še v prostem času onegavijo s pripadniki istega spola.

V nekaj primerih gre za spoštovane pripadnike družbene elite, ki morda ugleda ne bi dosegli, če bi javno priznali istospolnost.

Pa so zavoljo pritiskov javnosti in pogosto svojih staršev ujeli prvo nežno, lahkoverno dekle, jo očarali z besedami in darili, se z njo poročili, ji naredili vsaj enega otroka, jo naredili finančno odvisno od sebe in jo osamili od družbe.

S tem so dosegli prost dostop do moških riti in jezikov v Tivoliju, Mariborskem parku, v podhodu pri Celjski Tkanini, pri Šmartinskem jezeru… Aplikacija na mobiju pokaže “razpoložljivost”, če si za stvar, zadošča tudi avto.

Težko rečem, da so ti ljudje (danes stari med 50 in 60 let) biseksualni, verjetno so prikriti homoseksualci, ki so zaradi bojazni pred odzivom družbe uničili ženske in otroke.

Eden od teh je moj svak. Po besedah mojega vira je v gej sceni že več kot 20 let in naj bi pred pol leta svoji ženi, moji lepi, nežni, čudoviti sestri končno priznal,  kaj je. Ali ji je povedal za vse packarije, za katere plačuje mladim fantom, da mu jih počnejo, in za vse, kar počne v Mariboru in Celju, ne vem. Verjetno bolje, da ne.

Sestra je finančno odvisna od njega. Ne drznem se ji povedati, da vem.

Družabna omrežja polna nasmejanih fotk iz potovanj, smučanj, jadranj. Njene oči pa so ubite.

Moj svak se mi dobesedno gnusi. Ker si ne upa živeti, kar je, je čudoviti ženski uničil življenje. Zame ni človek, ampak pokveka.

Upam, P., da nekje zate raste prav posebno debela palica. In upam, da te bodo z njo pretepli tisti, ki te sicer obdelujejo na drugačen način.

 

 

Ok prvo kot prvo, tvoja sestra si čisto sama uničuje življenje. Kdo ji je kriv da ga zajeda in ni zmožna biti odrasla in zase poskrbeti?

Svak je pa biseksualc. Ker če bi bil gej se mu pač ne bi dvignil na tvojo sestro. Razen če ga je pač zajedala brez da bi jo kdaj naskočil.

Drugače pa preberi za sabo in boš mogoče ugotovila zakaj nekateri skrivajo svoje potrebe. Ti in tvoja sorta ste razlog. V bistvu si ti uničila sestri življenje 🙂

HVala za ta zapis. Meni pomeni ogromno.

Mislim, da bi nas moralo biti vec zena, ki bi se upale spregovoriti o tej temi, ponizanju, ki ga dozivljamo, obcutku sramu in nemoci.

Nemoc spregovoriti na glas, se bati biti obdojenr zaradi okolice.

Mozje so iz nas naredili custvene invalide,ne vemo kaj pomeni biti ljubljena.

Vedno smo ljubezen le dajale, v zameno pa smo dobile ponizanje in osramocenost.

Ocitno vsi delujejo po enakem principu.

Treba je o tem na glas spregovoriti.

Hvala

Odgovor na objavo uporabnika
sama978, 09.01.2024 ob 21:24

Ok prvo kot prvo, tvoja sestra si čisto sama uničuje življenje. Kdo ji je kriv da ga zajeda in ni zmožna biti odrasla in zase poskrbeti?

Svak je pa biseksualc. Ker če bi bil gej se mu pač ne bi dvignil na tvojo sestro. Razen če ga je pač zajedala brez da bi jo kdaj naskočil.

Drugače pa preberi za sabo in boš mogoče ugotovila zakaj nekateri skrivajo svoje potrebe. Ti in tvoja sorta ste razlog. V bistvu si ti uničila sestri življenje 🙂

Vsakemu privoščim, da živi, kot želi, da s tem le ne prizadane drugih.

Imam dobrega prijatelja geja. Odkrito živi svoje življenje in se ne skriva. Nobenih težav nima zaradi tega.

Gnusijo pa se mi skrivači. Ne, ne gre za biseksualnost, kar nekajkrat sem svaka slišala zaničljivo govoriti o homoseksualcih, kar je dovolj značilno za prikrite geje.

Sestri je življenje uničil svak, veliki manipulator.

Dejansko vsi prikriti geji delujejo enako – približajo se ženski, ji laskajo, jo poročijo, jo psihično in finančno zasužnijo ter odtujijo od njene družbe.

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Trknjen, 09.01.2024 ob 21:31

HVala za ta zapis. Meni pomeni ogromno.

Mislim, da bi nas moralo biti vec zena, ki bi se upale spregovoriti o tej temi, ponizanju, ki ga dozivljamo, obcutku sramu in nemoci.

Nemoc spregovoriti na glas, se bati biti obdojenr zaradi okolice.

Mozje so iz nas naredili custvene invalide,ne vemo kaj pomeni biti ljubljena.

Vedno smo ljubezen le dajale, v zameno pa smo dobile ponizanje in osramocenost.

Ocitno vsi delujejo po enakem principu.

Treba je o tem na glas spregovoriti.

Hvala

No, v resnici pa so za to krivi vaši starši, oziroma tisti, ki so vas vzgajali. Kdor ljubezen samo daje in dobi nazaj samo ponižanje, je tako naučen od otroštva, da vztraja v takem odnosu. Normalen,  v glavi zdržal odrasel tega ne bo trpel in bo šel stran.

Meni so sicer bolj tisti, ki rinejo v ženske riti- hočejo še enega zraven med sexom, grupiči, da jih moški gleda. Drgnenje jajc ob drugega tipa in take. Te ziher penisi palijo in jim ženska ni dovolj…

New Report

Close