Najdi forum

Splash Forum Koronavirus je možno kovid19

je možno kovid19

je možno da preboleli kovid19 pušča posledice na srcu?

Srčno-žilne bolezni nastanejo zaraxi nezdravega življenjskega sloga. Mastna hrana, kajenje, ležanje.

Odgovor na objavo uporabnika
jajajajajaja, 03.05.2023 ob 07:55

Srčno-žilne bolezni nastanejo zaraxi nezdravega življenjskega sloga. Mastna hrana, kajenje, ležanje.

Nikoli kadil..pil…zdravo živel…športnik….

Imel infarkt pri 45

???????

Zal je mozno. Upam, da ti bo slo na bolje. To je vse skupaj eno sranje.

Hvala…..

Ja res je vse skupaj eno sranje

Bi rekla, da je možno. Moj sodelavec (47) je dva meseca po cepljenju imel precej hude težave s srce. Je nekadilec, normalna teža, hotesterol, sladkor bp vedno.  Znanka pa je pričela “bolehati na srcu” par mesecev po prebolelem kovidu. Tudi podobno:nekadilka, zdrav življenjski slog , v poznih 40-ih.

Glede na medicinske študije je to realna možna posledica.

Lahko pa dolgotrajni stres pusti hujse posledice kot mastna – nezdrava hrana.

Mene čudi, da me ni še pobralo. Fak res a mam res tako nesrečo. Zame je očitno namenjeno počasno psihično trpljenje.

Ampak tudi vsaka ponovna okužba pušča konkretne posledice. We are doomed 🙁 .

Odgovor na objavo uporabnika
Neverĵetno, 03.05.2023 ob 08:54

Ampak tudi vsaka ponovna okužba pušča konkretne posledice. We are doomed 🙁 .

Za uporabnika “neverjetno”

Kakšne posledice? Prosim za vaš odgovor. Hvala

 

Obrniti se morate na izumitelja besede kovid. Ta absolutno vse ve. On je nad Bogom.

Odgovor na objavo uporabnika
Kakšne posledice, 03.05.2023 ob 09:16

Za uporabnika “neverjetno”

Kakšne posledice? Prosim za vaš odgovor. Hvala

 

Na internetu, če se le malo pozanimaš, boš videla, da večkrat kot dobiš kovid, večja je možnost stranskih učinkov, kot so strdki. Ne postaneš imun, ampak ti vedno znova, ko ga dobiš naredi malo več škode.
Levaki so se potrudili, da ga je res dobil vsak. Genociden folk, dobesedno.
Pri novih virusih si VEDNO PREVIDEN, ker ne poznaš možnih posledic, razen levakov, te opice pa takoj vse vedo.
Tudi jaz sem opazila, da mi po kovidu srce bolj nabija kot prej.

Odgovor na objavo uporabnika
od bolezni dalje težave, 03.05.2023 ob 07:53

je možno da preboleli kovid19 pušča posledice na srcu?

Seveda je možno in pazite, moja sodelavka je pred tremi tedni zbolela, rahla temperatura, pokašljevanje, atibiotiki po telefonu in v dveh dneh je tako oslabela, da ni mogla vstati iz postelje, neznosne bolečine v kosteh, mišicah, vse je bilo brez vonja in je pomislila na covid.

In je bil, vsa oslabela in ni bilo bolše po desetdnevnvem jemanju antibiotikov, sedaj si je nekoliko opomogla.

Pazite se covida, še vedno je tu med nami.

Znanka ima po prebolelem covidu hude težave z vnetjem žil. Je že 2 leti zelo švoh.

Moj mulc (18 let) ima podobno, vendar v blagi obliki. Po prebolelem covidu ima zdaj vsake toliko vneto veno v roki.

Oba omenjena sta vegana in ne jesta nobenih živalskih maščob.

Kako pa se občuti ta “vneta vena”?

 

Prej bi dejal, da je posledica veganstva, torej onesnaženja!

Vse je možno.

Je pa tako, da kar spremljam tujino, kjer se več o tem govori in piše, imajo tisti, ki so se cepili + preboleli, hujše posledice kot samo preboleli.

Odgovor na objavo uporabnika
tako je, 03.05.2023 ob 20:55

Vse je možno.

Je pa tako, da kar spremljam tujino, kjer se več o tem govori in piše, imajo tisti, ki so se cepili + preboleli, hujše posledice kot samo preboleli.

Za “tako je”

Kje spremljas tujino? Kak link, info, karkoli …..

Hvala

New Report

Close