Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Je pri 51ih prepozno?

Je pri 51ih prepozno?

Odgovor na objavo uporabnika
51 letnica, 27.09.2023 ob 23:26

Nisva poročena, sva pa skupaj 27 let. Zadnje čase večkrat, ko gledava kakšen film, namigne, kako lepo je kakšna ženska urejena. Nimam mu kaj za zameriti, ker sama sem res vedno v športnih oblačilih, tudi službo imam tako, v življenju še nisem bila našminkana, razen trepalnic, pred leti sem še z barvanjem las zaključila. Zanima me, je pri 51ih letih prepozna za biti seksi žena. Verjetno se sploh ne bi znala primerno obnašati, rada pa bi mu pokazala, da razumem njegove diskretne namige. Mogoče bi moja preobrazba malo začinila vezo, v kateri sva zapadla kar v eno tako sivo rutino. Kje naj začnem s preobrazbo, kako naj vem katera oblačila so primerna zame in tako naprej? Tudi kar se intime tiče bi rada malo bolj fatalna postala. Bi morala kaj posebnega početi, se urediti, kakšno perilo kupiti? Za pomoč pri moji preobrazbi bom vesela in hvaležna.

 

če si kje iz okolice LJ, te povabim na kavico, pa greva potem še v šoping, in te oblečeva, da boš izkazovala svojo ženstvenost.

pusti kontakt

Katjuška

 

Številne pozabljate, da so pri tem izgled, makeup in obleke šele sekundarne zadeve. Prvi je odnos, samozavest in zavedanje sebe in svojih želja, ki se izraža skozi način gibanja in izražanja.

Torej za začetek ni treba nič kupovati. ampak spremeniti svoj odnos. Potem pa dodaš kakšno malenkost izmed zgoraj omenjenih.

Ne ni prepozno, če nimaš 70 kg plusa in si neurejenih zob, celulitna in mastnih las, nikoli športala potem je prepozno, drugače ne.

Pa ne iskat izgovorov zakaj ne, služba itn, očitno si čistilka če greš v službo v trenirki, meni bi bilo nerodno.

Namignil ti je kaj želi, ti pa čakaš kaj, da ti me potrdimo, da se moraš urejat?

Žalostno da si to skužila šele sedaj, potem pa jokate in stokate, ko vas prevarajo.

Zanemarila se ne bi pa bi bilo. Mojemu je že vso življenje všeč sexi spodnje perilo in ga tudi kupujem Lisco in Palmers, ker mu je to všeč.

Simpl

New Report

Close