Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je še upanje za slovenski film ? Tole sem odkrila.Izgubljena generacija.

Je še upanje za slovenski film ? Tole sem odkrila.Izgubljena generacija.

Tole sem odkrila nekaj dni nazaj , nisem vedla, da sploh obstaja tovrstna serija pri nas. pogledala sem vse in moram reči, da bi rekla presežek. Duhovito, misteriozno, odpiljeno ,odštekano, zelo realno , odraz današnjega časa , kaj si vi mislite o zadevi ? Sem skoraj ziher, da se bo o zadevi še ogromno govorilo,nobenga dvoma.

https://www.youtube.com/watch?v=V-mAc2d2G-8&t=740s

https://www.youtube.com/watch?v=MMfT7uE2HHY&t=225s

Ful mi je všeč, resno, čist je hudo.

Vau, tole je pa res nekaj posebnega , kapo dol.

nova
Uredništvo priporoča

2 del je na višjem nivoju narjen, 1 je dosti raw semi zdi nekak.

Kul zadeva je res,zdaj sem vse tri linke pogledal, samo ne vem zakaj še ni 3 dela ? Kaj več infa ?

Res zanimiva zadeva.

generacija je dokončno izgubljena, ko se prične pogovarjati sama s sabo.

Jaz bi definitvno rekel, da je še upanje za slovenski film , še posebej po ogledu priložene vsebine, kako prej nisem vedel za tole zadevo??? Ohmy god…

Torej je tole rezultat tega, da je Matija zbral pogum in voljo ter posnel avtobiografski film v lastni režiji?

Vztrajaj! .

Torej je tole rezultat tega, da je Matija zbral pogum in voljo ter posnel avtobiografski film v lastni režiji?
[/quote]

Če nisi dojel Matija je izmišljen lik, igra ga Diego Menendes.

Če nisi dojel Matija je izmišljen lik, igra ga Diego Menendes.
[/quote]

Če nisi dojel(-a), izjavi Matija, da je želel snemati filme v lastni režiji… In če nisi dojel(-a), se moj komentar nanaša v tem duhu na vtis ob gledanju. 🙂

Vztrajaj! .

Sori, ni mi kapnilo takoj, kaj si mislu, v 2 delu Matija pravi, kot, da smo vsi ujeti v nekem filmu in hoče ujeti realnost v film, deluje malo kot ,da smo ujetniki fikcije oziroma realnosti.

Hja… Film deluje kot nekakšen dokumrntiran resničnostni šov.

Vztrajaj! .

Zgleda mi kot prikaz čefurijade iz Fužin ? Al sem kaj ispustila ?

Malo mi deluje Lynchevsko…

Ni bad, samo mogočese malo izgubiš v vsej tej vsebini..

Res je hudo, komaj čakam nadaljevanje…

Kaj pa vem , nekam dolgi kadri, mi pa zgleda kar real , pristno bi rekla.

LOLOLOLOL, doug, res doug cajta se nisem toknasmeju,vsa čast avtorjem .

Super je, mam rada tak balkanski humor, sam zaka ni ostalih delov ??

Pa je kr gud , edino kar ne štekam je, zakajje bil 1 del objavljen konec leta 2017, 2 del konec 2019, tretjega pa še ni ???

Vau, carsko, hudo , čist me je nahajpal… Obrnu sem vsaj dve jolice ob gledanju….

HAHAHAHA, js te čist štekam, jaz sem zdej isto dve skadu ob gledanju, se mi zdi da brez tega ziher ne bi blo pravga efekta, lol.

Tko nekak, srednja žalost, ni slabo no.

Hm,ne vem zakaj mi je ta lik znan od nekje ?

New Report

Close