Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Je tema če bi imela moškega ki bi bil na minimalcu.

Je tema če bi imela moškega ki bi bil na minimalcu.

No jaz sem v penziji in tukaj je minimalna plača 1586 funtov ali minimalna penzija manj kot 800 funtov,jaz imam prihodke skoraj 1400 funtov. Škoda včasih sem se želel poročiti pa me ni nobena hotela. Prihodke bi imel letne ogromne ,pa ni nobena vedela zato. Pol ,pa ko je prišel moj bratranec iz drugega kolena so se ljudje začeli zelo lepo obnašati. Vem da je samo denar v življenju,to sem vedel od majhnih nog. Ampak,pa da je toliko ljudi nerazglednih in se zavajajo to pa nisem vedel prej. Lep pozdrav iz Anglije

Res je nerazgledan folk… brez znanja… nerazumen…

Jst kao na socialni ološ, revež nevem se kaj use…

Zadnjic je ena pisala da ji po placilu stroskov in ostalih stvari, ostane 250€… ne da spuščam… to je zalostno drugace. Sramota za drzavo. 10e na dan ti ne ostane…

Stari pa jst z vec denarja razpolagam… to sem hotel povedat.

 

Jaz sem razpolagal prej čez vrednosti hiše,kjer živim zdaj. 1400 funtov penzija pri 48 letih je to ogromno,če računas da jih ima v Sloveniji le peščica takšno penzijo.

Tudi solidno izobražen človek ima v tej glupi Sloveniji lahko minimalca. Hvala, Luka Mesec, za vso zmedo v plačnem sistemu. Neumen he bil dvig minimalca, zelo. Upam, da do konca mandata naredi čimmanj škode.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7659, 09.05.2024 ob 07:26

No jaz sem v penziji in tukaj je minimalna plača 1586 funtov ali minimalna penzija manj kot 800 funtov,jaz imam prihodke skoraj 1400 funtov. Škoda včasih sem se želel poročiti pa me ni nobena hotela. Prihodke bi imel letne ogromne ,pa ni nobena vedela zato. Pol ,pa ko je prišel moj bratranec iz drugega kolena so se ljudje začeli zelo lepo obnašati. Vem da je samo denar v življenju,to sem vedel od majhnih nog. Ampak,pa da je toliko ljudi nerazglednih in se zavajajo to pa nisem vedel prej. Lep pozdrav iz Anglije

Kaj nam želiš povedati? Da imaš ti prihodke pod minimalno plačo, ampak bi bili le ti “ogromni” , če bi se katera poročila s tabo?

Lepo prosim, ali lahko prosim pišeš razumno?!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7378, 09.05.2024 ob 07:46

Kaj nam želiš povedati? Da imaš ti prihodke pod minimalno plačo, ampak bi bili le ti “ogromni” , če bi se katera poročila s tabo?

Lepo prosim, ali lahko prosim pišeš razumno?!

DA ste pored očiju slepe.

 

Preteklost je to glede poroke. Zdaj gledam naprej. To pa je vse zdaj grem v shoping center. Lep pozdrav

Ja res si uspešen. Še manj kot minimalca imaš. V eni najdražjih držav v europi. Čudno da ni vrste za 48 letnika, ki na račun britanskih davkoplačevalcev živi. Sanje vsake ženske, da gre v eno revščno v anglijo. Kdo bi sploh zdaj rinil v anglijo pri zdravi pameti. Še tisti ki imajo miljone zapuščajo potapljajočo ladjo.

Ja kaj je boljse 2500euru pa da te tepe in se grdo do tebe obnasa? Bitno da so pare.

Odgovor na objavo uporabnika
No ja, 09.05.2024 ob 08:12

Ja kaj je boljse 2500euru pa da te tepe in se grdo do tebe obnasa? Bitno da so pare.

JOooooj babe🙈

Ja reveži niso nasilni 🙂

V temi sta ta trotl pa bozo. In ti pricakujes razumnost?

Kar imej evrcke in funte pa tam ostani. Le cemu bi hotla to prenasat zarad…ne vem, nisi napisal kaj nudis. Pa ni treba, hvala

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zakaj986, 09.05.2024 ob 08:49

V temi sta ta trotl pa bozo. In ti pricakujes razumnost?

Kar imej evrcke in funte pa tam ostani. Le cemu bi hotla to prenasat zarad…ne vem, nisi napisal kaj nudis. Pa ni treba, hvala

 

HAlo… 🙈

Sicer ne vem ce je rekla ta ki ji ostane 250…

Ampak kao ne socialca… a vec denarja bo mela, a da sploh nic ne naredim zanjo…

In ko opozorim na to, sem kao nerazumen…

Pac opozorim… dejansko stanje ko se pogleda in pove…

Lej glupe ste…

Ti da pravis nerazumno🙈

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7659, 09.05.2024 ob 07:41

Jaz sem razpolagal prej čez vrednosti hiše,kjer živim zdaj. 1400 funtov penzija pri 48 letih je to ogromno,če računas da jih ima v Sloveniji le peščica takšno penzijo.

To je v Angliji drobiž. Nas navadno stane več 3-4 dnevi obisk Londona…

Kdo hudiča pri zdravi pameti, pa sploh hoče živeti v Angliji? Država že zadnjih 15 let bolj ali manj razpada. Plače so realno vedno slabše. Priseljenci in EU se vračajo nazaj, to vrzel zavzemajo predvsem državljani tretjega sveta. Sadje in zelenjava je tudi zanič, da o pomanjkanju sonca, niti ne govorimo….

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 09.05.2024 ob 09:21

Pac opozorim… dejansko stanje ko se pogleda in pove…

Lej glupe ste…

Ti da pravis nerazumno🙈

 

ITak tudi zdsj ne bo citiralo. Bozo, moj odgovor je bil namenjen uni, ki pise, da je avtor nerazumen

Tebe pa itak nihce ne razume. Pisi slovensko. Sam ne te traparije kot ponavadi

VB je totalno adijo za živet. Obupno vreme. Visoke cene. Zatežen narod.

Od kar so šli iz EU pa itak vse beži od tam. Ladja se potaplja.

Hrana za zjokat.

Penziji, ki imajo denar, bežijo iz države. Tudi v Slovenijo.

Pa taka penzija je za VB za zjokat. Pa glede na to,da si očitno invalid, ob takem slabem denarju, res ni ravno enostavno.

 

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 09.05.2024 ob 07:31

Res je nerazgledan folk… brez znanja… nerazumen…

Jst kao na socialni ološ, revež nevem se kaj use…

Zadnjic je ena pisala da ji po placilu stroskov in ostalih stvari, ostane 250€… ne da spuščam… to je zalostno drugace. Sramota za drzavo. 10e na dan ti ne ostane…

Stari pa jst z vec denarja razpolagam… to sem hotel povedat.

 

Jasno da ti več ostane če ti mati vse stroške krije in te futra. Butelj. Da moraš živeti brez nje te pobere. Tudi s socialno. Kaj šele brez nje. Vsak potepuški pes je bolj sposoben od tebe. Vsaka normalna ženska bo raj tega potepuškega psa vzela k tebe. Vsaj gluposti ne govori.

in kaj pomaga, če ima tip denar, prispeva pa ti ob 2/3 večji plači od tvoje za točno polovico stroškov hrane in položnic, ti pa ob tem podpiraš vse 4 hišne vogale, vzgajaš otroke. Njega namreč nikoli ni doma, ker mora delat in si temu posledično tudi zasluži, da v prostem času fura svoj hobi? Če se kaj pritožuješ, ti jasno pove, da si podpisala, da boš skrbela zanj in družino kot se za zakonsko žensko spodobi!?

30 let po brci v ta zadnjo še vedno špara denar za hude čase in živi v dotrajani nepremečnini od staršev in se smili sam sebi. Ločenke in vdove se mu vsako toliko časa zaženejo pod velbe, prinesejo bogato potresen štrudelj in mu bajto spucajo v nulo. Prepričane, da je sekira v medu, čez čas druga za drugo spokajo kufre. Če ima tri kandidatke hkrati, nazadnje izbere tisto, ki mu najbolje postreže.

Dejstvo je, če imaš bogatega ali vsaj dobro stoječega partnerja z vso odgovornostjo, ki je hkrati tvoja duhovna opora, je vse lepo in prav. Denar je vrednota, ki omogoča lažje in bolj kvalitetno življenje, kdor trdi drugače, pa naj gre pod marelo in pase travo. Zanka se skriva drugje – reven moški, ne glede na dejstvo, zakaj je pristal na tleh, še ne pomeni, da je pa OH in SPLOH.

Odgovor na objavo uporabnika
glup, 09.05.2024 ob 10:05

Jasno da ti več ostane če ti mati vse stroške krije in te futra. Butelj. Da moraš živeti brez nje te pobere. Tudi s socialno. Kaj šele brez nje. Vsak potepuški pes je bolj sposoben od tebe. Vsaka normalna ženska bo raj tega potepuškega psa vzela k tebe. Vsaj gluposti ne govori.

MAmu li ti jebem glupu. Govori kar veš in to je nič.

Pravim da mam jst z socialno, po plačilu stroškov več kot 250€ zase…

In taka bo rekla ne socialca… a s svojim stanovanjem sem. Vidis takoj ji najemnina odpade. U štartu ma vec denarja… brez da sploh kaj naredim zanjo.

 

Božo je tipičen bosanski gnus: ženske zmerja s pi.čkami, da so glupe, jebal bi jim ma… in podobno.

Kaj take gnusobe delajo v SLoveniji? Polno tem je, kjer piše take gnusobe. Tip je obup. In take gnusobe preživljamo mi. Živi na naši socialki, v zahvalo pa gnusno žali ženske.

Iz kake greznice je to prilezel, da mu je normalno jebanje mam in podobno?

Odgovor na objavo uporabnika
tipičen gnus, 09.05.2024 ob 10:32

Božo je tipičen bosanski gnus: ženske zmerja s pi.čkami, da so glupe, jebal bi jim ma… in podobno.

Kaj take gnusobe delajo v SLoveniji? Polno tem je, kjer piše take gnusobe. Tip je obup. In take gnusobe preživljamo mi. Živi na naši socialki, v zahvalo pa gnusno žali ženske.

Iz kake greznice je to prilezel, da mu je normalno jebanje mam in podobno?

Valda da ste glupe. To vi delate. Ok da dejstev ne vidite… ampak vi jih niti ne priznavate.

Kaksne gnusobe??? Ti pravim da sem dejstva napisal. Vi ste zaceli bozo ovaki bozo onaki.

Napusi se kurca mater ti jebem.

Božo, veš si v Sloveniji. Tu je ženska enakovredna moškemu. Nismo vajene, da so moški tako gnusobni do žensk kot si ti.

Tvoja prostaškost, zloba, neciviliziranost… to ne paše v Slovenijo. Se vidi, da si prilezel iz ene totalno necivilizrane greznice.

Je pa smešno, ko ti druge zmerjaš, da so glupi. Sam pa zabit bolj kot telegrafštanga v zemljo. Težko je najti koga, ki bi bil bolj butast kot si ti. Tako, da nisi ravno pravi, da bi druge zmerjal, da so glupi.

Ne samo butast, še len, nesramen, pokvarjen, zloben pa že v mladosti kriminalc. Podn od podna.

Božo, drugače ni sramota, da je nekdo umsko zaostal. Tak si se pač rodil, nisi sam kriv to.

Ampak, da si pa nesramen, gnusno prostaški, žaljiv, zloben… to pa je tvoja krivda. Umsko zaostal si, tu se ne da pomagat. Ostalo je pa lepo tvoja krivda. Za svoje gnusno obnašanje si pa še kako kriv.

Stari kaj sploh hoces? 😂

 

New Report

Close