Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je to normalno, da je cela družina doma gola?

Je to normalno, da je cela družina doma gola?


Boste kar morali verjeti na besedo.[/quote]
A si sama v stanovanju?[/quote]
Ja.

Komentar se nanaša na trditve, da je biti gol isto kot biti v hlačkah in modrcu. Ko si 51+ pač vsaj meni ni.

Vi se nagi po bajti sprehajate, ker je to, kao naravno in ste se taki rodili, svoje cucke pa v puloverje oblačite.
Zdaj vas naj pa zastopi, kdor more.

Mi smo tudi nagi ko smo sami doma.


A si sama v stanovanju?[/quote]
Ja.

Komentar se nanaša na trditve, da je biti gol isto kot biti v hlačkah in modrcu. Ko si 51+ pač vsaj meni ni.[/quote]
Na tvojem mestu bi sto jaz prakticiral. Nagec je čisto ok. Si pa na plaži vprivoščim in dam vse dol :)))))))

In naši predniki…so bili zlorabljeni, ker so bili goli?
Pri nas nismo goli vse čas, ampak…iz kopalnice, v kopalnico hodimo goli…. pred otroci se ne skrivava…pa kaj naj bi skrivali, česa naj bi se sramovali…saj nas je vse ustvarila narava in…oblačenje, skrivanje, sramovanje lastnega golega telesa nam je vcepil nekdo (ne bom omenjala kdo, da me ne boste popljuvali)[/quote]

Imaš težave z razumevanjem prebranega? Ti pišeš o tem, da greste iz sobe v kopalnico goli, avtorica pa o tem, da so ves čas goli – to pomeni, da so pri zajtrku goli, da kuhajo goli, pospravljajo goli, sedijo/ležijo na kavču in gledajo tv/berejo goli, sedijo za računalnikom goli, itd, itd

Res zanimivo kakšne potrebe imate eni, da drug drugemu kažete svoje povešene riti, genitalije in joške.
Preveč časa imate, zato vam samo oslarije po glavi hodijo.
Brez vsakega dostojanstva ste

In naši predniki…so bili zlorabljeni, ker so bili goli?
Pri nas nismo goli vse čas, ampak…iz kopalnice, v kopalnico hodimo goli…. pred otroci se ne skrivava…pa kaj naj bi skrivali, česa naj bi se sramovali…saj nas je vse ustvarila narava in…oblačenje, skrivanje, sramovanje lastnega golega telesa nam je vcepil nekdo (ne bom omenjala kdo, da me ne boste popljuvali)[/quote]

Imaš težave z razumevanjem prebranega? Ti pišeš o tem, da greste iz sobe v kopalnico goli, avtorica pa o tem, da so ves čas goli – to pomeni, da so pri zajtrku goli, da kuhajo goli, pospravljajo goli, sedijo/ležijo na kavču in gledajo tv/berejo goli, sedijo za računalnikom goli, itd, itd[/quote]

Ja to je pa res grozno hahaha

Tudi mi hodimo zdaj poleti samo v gatah. A je to kriminal?

Ne samo drug drugemu, ampak tudi otrokom. In potem še trdijo, da je otrokom to fajn. Ne, ni jim fajn. Otrokom je nerodno, ampak si ne upajo tega priznati. Vi ste pa preneumni, da bi to dojeli. Nobeni najstnici na tem svetu ni fajn, da se po stanovanju pred starši sprehaja naga in da svojega očeta ali celo očima gleda nagega. Kako tega ne dojamete?


A je tudi kaj več akcije, glede na to, da ste skoz na pol goli.

Razlikuješ med imeti oblečene gate in biti popolnoma gol?


A je tudi kaj več akcije, glede na to, da ste skoz na pol goli.[/quote]

Seveda. Ampak le takrat, ko tamali zunaj pokemone iščeta.

Ne samo drug drugemu, ampak tudi otrokom. In potem še trdijo, da je otrokom to fajn. Ne, ni jim fajn. Otrokom je nerodno, ampak si ne upajo tega priznati. Vi ste pa preneumni, da bi to dojeli. Nobeni najstnici na tem svetu ni fajn, da se po stanovanju pred starši sprehaja naga in da svojega očeta ali celo očima gleda nagega. Kako tega ne dojamete?[/quote]
Različno od otroka do otroka? Pri nas doma smo tako živeli, pa nisem imela s tem nobenega problema, tudi kot najstnica ne. Ker sem pač tako živela od malega Tudi nisem imela vtisa, da tej konkretni punci, ki jo omenja avtorica, ‘ni fajn’.

Ne samo drug drugemu, ampak tudi otrokom. In potem še trdijo, da je otrokom to fajn. Ne, ni jim fajn. Otrokom je nerodno, ampak si ne upajo tega priznati. Vi ste pa preneumni, da bi to dojeli. Nobeni najstnici na tem svetu ni fajn, da se po stanovanju pred starši sprehaja naga in da svojega očeta ali celo očima gleda nagega. Kako tega ne dojamete?[/quote]
Različno od otroka do otroka? Pri nas doma smo tako živeli, pa nisem imela s tem nobenega problema, tudi kot najstnica ne. Ker sem pač tako živela od malega Tudi nisem imela vtisa, da tej konkretni punci, ki jo omenja avtorica, ‘ni fajn’.[/quote]

Logično, da ti je normalno, sja imaš izkrivljen pogled na te zadeve. Saj unim, ki so v kakšni sekti, je tudi normalno, da seksajo vsepovprek.


A je tudi kaj več akcije, glede na to, da ste skoz na pol goli.[/quote]

Seveda. Ampak le takrat, ko tamali zunaj pokemone iščeta.[/quote]
Super. Sem ti kar malo folž. A kar na pultu, ko se kosilo kuha.


Različno od otroka do otroka? Pri nas doma smo tako živeli, pa nisem imela s tem nobenega problema, tudi kot najstnica ne. Ker sem pač tako živela od malega Tudi nisem imela vtisa, da tej konkretni punci, ki jo omenja avtorica, ‘ni fajn’.[/quote]

Logično, da ti je normalno, sja imaš izkrivljen pogled na te zadeve. Saj unim, ki so v kakšni sekti, je tudi normalno, da seksajo vsepovprek.[/quote]
Vidiš, jaz pa mislim, da je tvoj pogled izkrivljen. To se nanaša tudi na drugi stavek tvojega posta.

Zdaj pa zaključujem svoje sodelovanje v tej temi, s primitivizmom se mi ne da ukvarjati.

Seveda. Ampak le takrat, ko tamali zunaj pokemone iščeta.[/quote]
Super. Sem ti kar malo folž. A kar na pultu, ko se kosilo kuha.[/quote]

Ne, to pa ne. Ponavadi na kavču ali na pralnem stroju.


Super. Sem ti kar malo folž. A kar na pultu, ko se kosilo kuha.[/quote]

Ne, to pa ne. Ponavadi na kavču ali na pralnem stroju.[/quote]
A mata centrifugo vklopljeno?

Ne, to pa ne. Ponavadi na kavču ali na pralnem stroju.[/quote]
A mata centrifugo vklopljeno?[/quote]

Nevem, zakaj nebi imela.


A mata centrifugo vklopljeno?[/quote]

Nevem, zakaj nebi imela.[/quote]
Ha ha ha. Bo treba provat.

golota na FKK in doma je normalna

sedaj pa samo še recite, da ko tako goli hodite naokoli, ga vmes še malo vtaknete v luknjo. zakaj pa ne, saj je to čisto normalno, vaši otoci pa so tega vajeni, saj to gledajo že vse življenje in se ob tem počutijo čisto ok. tako kot tudi jamski človek, tudi takrat je bilo otrokom vse to ok.
kje je meja, kaj je še sprejemljivo in kaj ne???
enostavno imate nekateri svojo mejo postavljeno nekje drugje kot je družbeno sprejemljivo, a hočete na vsak način dokazati, da imate prav. ne, vi ste čudni in ne večina, ki hodi naokrog spodobno oblečena.

Če si moški obleče ohlapne tanke bombažaste kratke hlače in ženska ohlapno tanko bombažasto oblekico brez rokavov mu/ji ne bo čisto nič bolj vroče, kot če je nag/a. Tako da ta izgovor o vročini je za lase privlečen. Gre za to, da ti ljudje pač radi razkazujejo svoje genitalije. To pa je motnja.

http://forum.bjbikers.com/uploads/monthly_07_2016/post-26939-0-03514300-1469264446.jpg


Ne bi se mogla bolj strinjat.

New Report

Close