Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je to življenje?

Je to življenje?

Dopoldan spiš, potem nekaj poješ, greš delat do večera, spat in spet od začetka.

Lej… na izbiro mas Boga al pa faraona… tretjega ni!!!!!!!!

kot je meni znano, vi Boga nocete… znaci ostane faraon…

Ne, to ni nobeno življenje.

A naj se takšna oseba priuči za v samostan?

To ni življenje…to je suženjstvo…življenje je čist neki drugega

Torej spiš od večera do poldneva drugi dan ? A se šele uvajaš, da te služba tako uniči ? V tem primeru vedi, da se boš navadila in bo čez čas lažje.

Se zdi, da je takle ritem bolj za samske, brez obveznosti- osnovno preživetje ..

Mogoče pa še kaj nadgradiš in dobiš samo dopoldansko zaposlitev in vikende proste in vmes med prazniki prosto…tako lagano…

Ja, take “lagane” službice ala zalivanje fikusov in prekladanje papirjev iz leve na desno- od pon-pet do 13h- …so pa rezervirane že tolk vnaprej za tiste v -mali Sloveniji – se vsi poznamo in smo v žlahti , pa veš, da bom zrihtal…in tak dalje…!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Življenje, 06.05.2024 ob 13:07

Dopoldan spiš, potem nekaj poješ, greš delat do večera, spat in spet od začetka.

Ja očitno tvoje je. Si se tako odločil.

Spiš po 14h?

 

Odpovejte se verovanju v državo pa bo vaše delo mnogokrat bolj cenjeno in vrednejše. Prav tako bo več časa za kaj drugega, kot pa samo za delo.

Dokler pa boste verovali v lažne bogove se zavedajte, da “so lačni” zelo lačni, hranite jih pa vi, kar zahteva delo od jutra do večera pa glih tko nč nimaš.

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 06.05.2024 ob 13:10

Lej… na izbiro mas Boga al pa faraona… tretjega ni!!!!!!!!

kot je meni znano, vi Boga nocete… znaci ostane faraon…

Božo tebi pa    kk uu rr aa cc   od ovce,

kaj to maš samo popoldanski šiht , nočna ? to ti pa z.jebe čist ritem, če skoz tko delaš, dej vsaj išči izmensko.

Dopoldanska izmena, pridem domov ob 18h popoldan, promet … nekaj pojem in je treba spat.

Odgovor na objavo uporabnika
Pametan si, da bole jaja, 06.05.2024 ob 16:17

Božo tebi pa    kk uu rr aa cc   od ovce,

 

Odgovor na objavo uporabnika
Življenje, 06.05.2024 ob 16:20

Dopoldanska izmena, pridem domov ob 18h popoldan, promet … nekaj pojem in je treba spat.

V šihtu pa na netu visiš :).

Kot jaz. In isto pridem tam 17:30-18 domov. Pa imam življenje. Spat grem ob 10ih, vstajam ob petih, pol šeste. Ti 4h ješ ko prideš domov?

Jah, potem poišči možnost, da je služba čim bližje domu, zdaj je nekaj variant, da se lahko izbira, da greš lahko peš ali s kolesom in imaš koj malo več od življenja. Tako pa vam furanje na šiht bogu za hrbtom in gneča v prometu v kateri obtičite,  jemlje dragoceni čas in energijo za živet . Naša babi pa moja matka je rekla- služba mora bit blizu, čim bližje doma, v okolišu imaš vrtec, šolo, pošto, štacuno ,zdravstveni dom, knjižnico…To da si hitro doma šteje in imaš lepo čas zase, skuhat domač obrok, čas za otroke, dejavnosti v okolišu…Mogoče razmislek v te smeri in prioritete in kvaliteta življenja.

Odgovor na objavo uporabnika
Mimy, 06.05.2024 ob 16:12

Ja, take “lagane” službice ala zalivanje fikusov in prekladanje papirjev iz leve na desno- od pon-pet do 13h- …so pa rezervirane že tolk vnaprej za tiste v -mali Sloveniji – se vsi poznamo in smo v žlahti , pa veš, da bom zrihtal…in tak dalje…!!!

Bi te dala v eno tako službico, pa boš hitro ugotovila, da te za zalivanje fikusa nihče ne bo plačeval.

 

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 06.05.2024 ob 16:22

 

eeee ee stoka sitnog zuba

A je to življenje? Ja,za nekatere je pa res.

Kot si naredite tako pa živite. Moje je bolj pestro in aktivno,

Veliko spiš. Dopoldan spiš, popoldan delaš do večera in spet greš spat.  ….. Preveč spanja je to.

Ima li života prije smrti? Za ogromnu većinu nema…

Vse je odvisno od tega, kaj jes.

Ce jes ‘potico’ je zivljenje, ce je pa le ‘kruh’ je zivotarjenje.

Lahko greš tudi v Izrael ali podobno in začneš živeti še bolj polno. Ne bo ti več dolgčas. Pojdi živet nekam, kjer divja vojna, razvajenec.

Je. Malo si ga samo še začini.

Tudi jaz vedno delam popoldan. Ko pridem domov skuham, pojem. Sem z otroki. Potem pogledam kakšen film ali serijo. Zjutraj vstanem, dopoldnevi so življenje! Včasih čistim in pospravljam, vmes grem na vrt, kdaj potelovadim, kaj preberem. Če se mi da, pripravim hrano za zvečer, da se po službi lahko posvetim čemu drugemu. Npr. grem lahko po popoldanskemu sedenju na sprehod, na vodeno telovadbo, s kom na pijačo.

Življenje je tako, kot si ga naredimo. Če z njim nisi zadovoljen, je treba nekaj spremeniti.

New Report

Close