Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Je tu kakšna prava domina?

Je tu kakšna prava domina?

Ti si butelj.

Hej Lina ali mmojca ce j jatera od vaju se vedno zainteresirana naj mi pise na:
[email protected]

Živjo,
Prodam rabljene ženske spodnjice. Lahko po želji izbirate barvo, tip(tangice, brazilke), dneve nošenja in dodatki(bela, rdeča ali rjava popestritev).Vem da je to pri nas še vedno tabu, zato je anonimnost in diskretnost pri meni zagotovljena. Moški in tudi ženske pišite mi na
e-naslov: [email protected].
Lahko mi pustite e-naslov in vas sama kontaktiram. Za podrobnosti (cena, naslov..) se dogovorimo po e-pošti.

Baba svinjska. Ti bom dal popestritev čez tvojo leno rt, da bo sam ena farba gor in to vijolčna. Zgin delat.

Sam bi vam bil z veseljem.

 

Pozdravljeni Lina. Če je stvar za vas še aktualna (ali če imate prijateljico, ki bi si želela suba), mi javite.

Lina9876 ali mmojcaa411. Če je še aktualno da iščete suba sem na voljo

Ja, jaz, vendar zahteve so visoke in redko kateri možki jih izpolni, test je obvezen

Pravo domino bož zelo težko pofukal, imamo pravila, ki so zahtevna

Anonimno9778 jst vam bi z veseljem slizil. Prosim pisite mi na mail da se dogovoriva.

[email protected]

Ne verjamem,da se suba ne dobi.

Sam iscem redno zvezo kot sub,pa ni zensk…domin zainteresiranih.

Sem samski ubogljiv moški srednjih let.Iščem zelo strogo dolgolaso dominantno žensko ljubiteljico šeškanja čez kolena po nagi riti z odprto dlanjo,oprijetih usnjenih,latex,pvc in vinil kril ter oblek in usnjenih lakastih špičastih salonarjev z visoko,ozko,tanko petko in tankim podplatom katera bi me zelo strogo vzgajala in me zelo pogosto(vsaj enkrat na dan,še raje pa 6-10 x na dan) dala-upognila čez kolena in me zelo močno našeškala po nagi riti z odprto dlanjo.Možna tudi trajna veza. Iščem zelo strogo dolgolaso GOSPODARICO-DOMINO,katera bi me večkrat na dan dala upognila čez kolena na takšen način,da se z rokami in nogami ne bom dotikal tal-roke in noge med šeškanjem nemočno bingljajo v zraku in me zelo močno ter zelo dolgo našeškala po nagi riti največ z odprto dlanjo,pa tudi s šibo,palico,usnjenim bičem,kuhalnico,različnimi šeškalniki,iztepačem-prakarjem in usnjenim širokim lakastim ženskim pasom.Želim,da je šeškanje tako zelo močno,da bom jokal,vpil na ves glas od bolečin in prosil za milost-ker,do sedaj še nisem bil našeškan tako zelo močno,da bi jokal,si pa to zelo želim in tudi potrebujem.Lahko sem njen osebni-hišni suženj na zelo dolgi rok-lahko tudi za vedno.Možna trajna veza.

Lina si za

Odgovor na objavo uporabnika
mmojcaa411, 27.07.2017 ob 11:43

Jaz sem verjetno približek domine…moža imam zaklenjenega v kletki za penis, medtem ko se dobivam z svojim bullom…..ko pa pridem domov, pa me mora negovati in čistiti….

Pozdravljeni, zelo me zanima skrivna avantura, vendar iščem strastno žensko za skrivno razmerje v regiji.

 

Takoj javim gospodarica

Odgovor na objavo uporabnika
lina9876, 01.09.2019 ob 15:58

Sem neprofesionalna domina. Ne morem pa najti suba. Vsi so pomehkuženi, razvajeni, nič ne znajo potrpeti.

Sem samski ubogljiv moški srednjih let.Iščem zelo strogo dolgolaso dominantno žensko ljubiteljico šeškanja čez kolena po nagi riti z odprto dlanjo,oprijetih usnjenih,latex,pvc in vinil kril ter oblek in usnjenih lakastih špičastih salonarjev z visoko,ozko,tanko petko in tankim podplatom katera bi me zelo strogo vzgajala in me zelo pogosto(vsaj enkrat na dan,še raje pa 6-10 x na dan) dala-upognila čez kolena in me zelo močno našeškala po nagi riti z odprto dlanjo.Možna tudi trajna veza. Iščem zelo strogo dolgolaso GOSPODARICO-DOMINO,katera bi me večkrat na dan dala upognila čez kolena na takšen način,da se z rokami in nogami ne bom dotikal tal-roke in noge med šeškanjem nemočno bingljajo v zraku in me zelo močno ter zelo dolgo našeškala po nagi riti največ z odprto dlanjo,pa tudi s šibo,palico,usnjenim bičem,kuhalnico,različnimi šeškalniki,iztepačem-prakarjem in usnjenim širokim lakastim ženskim pasom.Želim,da je šeškanje tako zelo močno,da bom jokal,vpil na ves glas od bolečin in prosil za milost-ker,do sedaj še nisem bil našeškan tako zelo močno,da bi jokal,si pa to zelo želim in tudi potrebujem.Lahko sem njen osebni-hišni suženj na zelo dolgi rok-lahko tudi za vedno.Možna trajna veza.

New Report

Close