Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek je uredu, če je punca višja od svojega fanta

je uredu, če je punca višja od svojega fanta

imam enega ful dobrega prijatelja, zlo se dobr razumeva, stalno se smejiva in uživava skupi…že neki časa bi bla rada z njim nekaj več kot le prijateljica, to čutim tudi iz njegove srtani, ampak mi je edina ovira le to, da je manjši od mene..in to kar precej, ker je on že tako kar manjši od povprečne višine moških, jaz pa višja od povprečne višine žensk ..vem da je najbolj važno v zvezi to, da se človeka med sabo ljubita, ampak res malo parov vidim in poznam, da bi bila punca višja od svojega fanta ….kaj pa vi mislite o tem?

Ni ok

Odgovor na objavo uporabnika
Pozabi, 15.04.2023 ob 13:06

Ni ok

To je edino, kar te moti na njemu? Dokaži, da nisi plitka, in mu daj priložnost!

🙂

Bila z moškim skoraj 2m in z moškim, nižjim 10 cm od mene.  Pa ti napišem, da je zveza z nižjim moškim dosti bolj pristna, čustvena, prijetna, usklajena. Bolj se potrudi, bolj je iskren, pošten, pozoren, kavalirski.

Nižjerasli normalni moški , tam nekje pod 175 pa nikoli niso tako gospodovalni, oblastniški, samozaverovani in zaljubljeni vase, ker se zavedajo, da  so vedno v tekmi s svojimi sokolegi, višjimi moški, pa naj bo to za delovno mesto, ali za ženske – višji moški poberejo najboljše ženske, ponavadi je tako- ker ženske že z vidika razploda padajo na višje moške – miselnost ob boljđi in bolj selekcionirani genetiki. Kdo pa ne mara lepih dolgih nog in proporcionane postave, koneckoncev ? 🙂

Ker lahko. zakaj torej ne bi imel nižjerasli moški  pod 180 tudi priložnosti imet kdaj partnerico, ki je načeloma njim nedosegljiva, ker se mečejo bolj kot ne za visokoraslimi moškimi, ker velja nek stereotip, da so zato obsojeni samo na nižjerasle  ženske,  ker jim manjka tistih 10+ centimetrov v višino?

 

Poglej si svetovno uspešne nižjerasle moške, kakšne lepotice in uspešne ženske in žene  imajo / so imeli – pa vse  višje od njega. Npr. Bernie Ecclestone in žena Slavica ( socer ona je res ektremno visoka, 1,88 cm), Pa Berzos in bivša žena Mckenzie ( se je na fotkah vedno skrivenčeno držala, da je zgledala enako visoka, kot on), Pa Nicole Kidman in Tom Cruise…..

In še to, nižjerasli nekateri  moški so zagotovo tudi boljši ljubmci, kot visokorasli, ki so ponavadni še kako polni svojega ega in lastnih predsodkov primarno iz tega, ker so toliko višji, iskani in lahko izbirajo, kar hočejo.

Mene ne moti, če kje ženska višja, je pa res, da v Sloveniji srečam mogoče 2-3% žensk moje višine, ostalih 2-3% je pa rahlo višjih do nekje 185 cm. Kot pravi aitkin, imajo visoki ljudi obraten komplek kot nizki, oboji pa imajo komplekse.

Luštno je videti takšne manj navadne pare. Le navali!

Pa nima jih Slavica preko 175 cm, proporcialno izgleda rahlo manjša od mene. Tip je samo izredno majhen, 157 cm max.

 

Komentar Tunman:

https://www.celebheights.com/s/Tamara-Ecclestone-47979.html

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Jahman, 15.04.2023 ob 13:30

Pa nima jih Slavica preko 175 cm, proporcialno izgleda rahlo manjša od mene. Tip je samo izredno majhen, 157 cm max.

 

Komentar Tunman:

https://www.celebheights.com/s/Tamara-Ecclestone-47979.html

 

 

Slavica je  bila visoka 1,85m v mladosti, tako pravi Wikipedia -pardon, za 3 cm  preveč :

en.wikipedia.org/wiki/Slavica_Ecclestone

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 15.04.2023 ob 13:37

Slavica je  bila visoka 1,85m v mladosti, tako pravi Wikipedia -pardon, za 3 cm  preveč :

en.wikipedia.org/wiki/Slavica_Ecclestone

Tamara Ecclestone, kar si ti nalepila,  je  hči Slavice in Bernija sicer….

Vsi moji moški so bili manjši od mene, tudi moj mož. Ni nobene ovire okrog tega, edino plesat ne hodiva

Napoleon je bil menda zelo nizke rasti.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8714, 15.04.2023 ob 13:52

Napoleon je bil menda zelo nizke rasti.

Napoleon je bil v resnici visok 178 cm. Da bi ga Angleži kar najbolj ponižali, so lansirali lažno informacijo, da je male rasti.

Napoleon je bil 170cm, 3 cm nad takratnim francoskim povprečjem (167 cm). Danes je povprečen francoz visok 175-176 cm, mlajše generacije 177-178 cm..

To je povsem uredu. Ko seksata, ti on lahko liže joške.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6407, 15.04.2023 ob 13:03

imam enega ful dobrega prijatelja, zlo se dobr razumeva, stalno se smejiva in uživava skupi…že neki časa bi bla rada z njim nekaj več kot le prijateljica, to čutim tudi iz njegove srtani, ampak mi je edina ovira le to, da je manjši od mene..in to kar precej, ker je on že tako kar manjši od povprečne višine moških, jaz pa višja od povprečne višine žensk ..vem da je najbolj važno v zvezi to, da se človeka med sabo ljubita, ampak res malo parov vidim in poznam, da bi bila punca višja od svojega fanta ….kaj pa vi mislite o tem?

Časi se spreminjajo. Tako, kot se punce danes oblačite, se prej nikoli niste (niso). Mogoče pa lahko pomagaš spremeniti odnos družbe do tega. Meni osebno so visoke ženske z dolgimi nogami pravi fetiš in če bi bil na mestu tvojega prijatelja, bi se prekleto potrudil zate.

Mene bi to tudi motilo, poznam en tak par, ponavadi so ženske mozačaste, moški pa taki mali pikci zraven. Ne znam ti svetovati, odloči se sama, moj je za eno glavo večji od mene, pa jaz nisem majhna . Sem pa imela fanta ki je bil iste višine kot jaz, 172 cm, posesiven, ljubosumen, sem mislila da bom umrla pri njemu. K sreči sva končala ko se nisva živela skupaj, brez otrok

 

 

vau res sem dobila prijazne odgovore, hvala vam res:) sem iskreno pričakovala več sarkazma, posmehovanja al pa česarkol, ker vem da ni toliko resnosti na tem starševskem čveku..res ste me prijetno presenetl, hvala vamm vsem:))

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 15.04.2023 ob 13:20

🙂

Bila z moškim skoraj 2m in z moškim, nižjim 10 cm od mene.  Pa ti napišem, da je zveza z nižjim moškim dosti bolj pristna, čustvena, prijetna, usklajena. Bolj se potrudi, bolj je iskren, pošten, pozoren, kavalirski.

Nižjerasli normalni moški , tam nekje pod 175 pa nikoli niso tako gospodovalni, oblastniški, samozaverovani in zaljubljeni vase, ker se zavedajo, da  so vedno v tekmi s svojimi sokolegi, višjimi moški, pa naj bo to za delovno mesto, ali za ženske – višji moški poberejo najboljše ženske, ponavadi je tako- ker ženske že z vidika razploda padajo na višje moške – miselnost ob boljđi in bolj selekcionirani genetiki. Kdo pa ne mara lepih dolgih nog in proporcionane postave, koneckoncev ? 🙂

Ker lahko. zakaj torej ne bi imel nižjerasli moški  pod 180 tudi priložnosti imet kdaj partnerico, ki je načeloma njim nedosegljiva, ker se mečejo bolj kot ne za visokoraslimi moškimi, ker velja nek stereotip, da so zato obsojeni samo na nižjerasle  ženske,  ker jim manjka tistih 10+ centimetrov v višino?

 

Poglej si svetovno uspešne nižjerasle moške, kakšne lepotice in uspešne ženske in žene  imajo / so imeli – pa vse  višje od njega. Npr. Bernie Ecclestone in žena Slavica ( socer ona je res ektremno visoka, 1,88 cm), Pa Berzos in bivša žena Mckenzie ( se je na fotkah vedno skrivenčeno držala, da je zgledala enako visoka, kot on), Pa Nicole Kidman in Tom Cruise…..

In še to, nižjerasli nekateri  moški so zagotovo tudi boljši ljubmci, kot visokorasli, ki so ponavadni še kako polni svojega ega in lastnih predsodkov primarno iz tega, ker so toliko višji, iskani in lahko izbirajo, kar hočejo.

Same ‘uspešne’ pare si naštelo. Vsi ločeni in manjši moški usekani en bolj ko drug!

Nikoli ne bi želel imeti punce, ki bi bila z menoj samo zato, ker sem visok, imam lepo frizuro, sem lepo oblečen. Na srečo sem podpovprečne rasti (170 cm) in nimam stika s temi puncami. Vsak lahko shujša, postane močnejši, se izobrazi, postane uspešen na nekem področju, na višino pa nima nihče vpliva. Če te toliko moti njegova višina, da ne vidiš njegovih odlik, ga rajši pusti na miru, ker si ga ne zaslužiš.

Majhni moški so zelo zakompleksani, poglej našega premierja, kako se obnaša, prav poskakuje med hojo, da bo deloval višji. Mene bi motilo to. Moj je krepko višji od mene . Zgoraj omenja ena , da bogati moški imajo višje ženske. Poudarek na bogati. Če bi te ženske izbirale po lepoti, ne bi vzele Ecclestone ali lastnika Amazona.. tu gre za denar.

 

Mene bi motilo. Če bi bila iste višine, pogojno ok. Da je pa krepko manjši, pa ne

najbolj veš ti sama. itak je višina zgolj ena družbena norma, ampak težko si je to izbiti iz glave, ker imamo to kar sprogramirano. so predeli sveta, kjer je marsikaj obratno kakor je pri nas norma, ampak kot pravim – težko je to dejansko prenest in živet pri nas.

mislim, da je res vse odvisno, koliko to moti tebe in njega. jaz bi se res vsedla dol in probala začutit sama pri sebi, koliko je to moteče – meni; ne to, kaj bi rekli drugi. In enako on. a si prepričana, da njega to, da si višja, ne bi motilo?

jaz, priznam, bi imela kar problem. sicer sem mnenja, da se vse da, če je resnična ljubezen, ampak v začetku je pač še ni, ane. meni je všeč, če ga pogledam malo od spodaj, da malo dvignem glavo v poljub, da ko me objame, se mu nekako skrijem v prsi in me z rokami tako lepo stisne. sicer imam zdaj fanta, ki je 5cm višji, na prvo žogo izgledava tam-tam, ampak če bi izbrala zgolj po videzu, bi izbrala minimum 10cm višjega. všeč so mi visoki moški, ker sem tudi sama precej visoka. in priznam, v preteklosti je marsikdo odpadel prav zaradi višine. ampak sem bila tudi mlajša in jim niti nisem dala priložnosti.. žal ali na srečo, zdaj je, kar je.

res polagam na srce, naj bo to tvoja oz. vajina osebna zadeva. čimbolj izhajajta iz sebe in ne poslušajta drugih, kaj in kako bi moralo bit..

srečno želim!

Pari, kjer je tip nižji, delujejo zelo smešno. Ok, mogoče sem pristranski, ker je na svetu zelo malo žensk višjih od mene.

Odgovor na objavo uporabnika
Wertl, 15.04.2023 ob 14:38

Majhni moški so zelo zakompleksani, poglej našega premierja, kako se obnaša, prav poskakuje med hojo, da bo deloval višji. Mene bi motilo to. Moj je krepko višji od mene . Zgoraj omenja ena , da bogati moški imajo višje ženske. Poudarek na bogati. Če bi te ženske izbirale po lepoti, ne bi vzele Ecclestone ali lastnika Amazona.. tu gre za denar.

 

Npr. Amazon je bil ustanovljen 1994, ko sta bila Jeff in MacKenzie že poročena, bajdevej, torej je šel skupni denar za posel…. Ni bila  MacKenzie lovača nanj s kešem, kamor ti pointaš… Amazon sta ustvarjala skupaj. Nobena nalepljenka nanj za keš, je tudi ona precej uspešna poslovna ženska bila že prej, tudi brez njega bila in bo še naprej.

 

Dokler je tič dolg, višina ne šteje.

New Report

Close