Najdi forum

Splash Forum Koronavirus je za trgovce še obvezno testiranje?

je za trgovce še obvezno testiranje?

Vprašanje v naslovu. Rečeno je bilo 21-27.6. ni potrebno testiranje (virus očitno ve da praznujemo 30 let države lol) . kako je pa sedaj naprej. Ene trgovke pravijo, da sploh se ni potrebno več tedensko testirat.. Ima kdo informacije iz prve roke kaj drži, kaj ne?

nič se ne ve ta banda fašistična Janševa namerno dela zmedo, samo da ljudje ne vedo kaj je in kaj ni, da bi se potem raje cepili…jaz ti povem Janša, da Slovenija ni tvoja, je NAŠA DRŽAVA SLOVENCEV in da si ti samo slučajno spet premier, ampak te ni izvolilo ljudstvo, imaš premalo glasov in če ne bi šli tile KVIZLINGI izdajalci naroda s teboj v koalicijo, ti ne bi bil pre4dsednik. Drugo dejstvo pa je, da so ljudje izvolili tako SMC kot DESUS samo zato, ker so pred volitvami dali obljubo, da ne boso šli s teboj v kolaicijo, ker mi ne maramo fašistične vlade, zato se kar zdaj spokaj, bo za tebe manj boleče. In prenehaj  s tvojo fašistično represijo nad ljudmi, ki te plačujemo in polega dobrih več tisoč evrov plač, še kradete naš denar delite ga kar u tri krasno, da ga bodo še moji pra vnuki odplačevali……………………………….

Ali se moraš testirat ali ne ni tvoja dolžnost, je dolžnost delodajalca, da te napoti na testiranje.

In ima vse info v vezi z ukrepi za zaposlene.

 

New Report

Close