Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jebela cesta , kako me jezi …

Jebela cesta , kako me jezi …

… ko pošljem kak fini filmček , pa dobim nazaj Mail Administrator… bla , bla … Returned Mail !!!!

Zdej , na raport , kdo zavrača moje maile !
Itak vsi veste , kdo ga ima za dobit !

Nikitka ima neki maleni sum …..

Pošluši maco, jeza je slaba za kožo in dobra za nasprotnika, zato je bolje da se ne jeziš. Sicer pa v pecaku blokiraj pošiljatelja – mail administrator-ja, pa se ne boš več jezila.

He , he , sej veš , da se itak režim in zabavam zraven …. samo da imam priliko , da lahko koga po vojaško nahrulim :))))

Sploh pa , gdje si mi sokole ?!
Maco je vprašala , vse ve , in se samo čudi ….

… a maco si vidu :))))

Jebela cesta… ma prov Nikita… poslušte, pejte maile odpret na voljo, ki ne blokira datotek čez ne vem, neki limit… Jaz sem pred parimi minutami pošiljal stone girls… podn, mislim, Nikita, še tvoj je prcurljal nazaj.. .kar je absolutno čudno….

Jani prav… Volja rules!!!

Podn je da jest berem po-komentarje na nek mail, se pravi pošto, ki se začne z naslovi RE- in naprej, osnove (mačka) pa ne vidim ?????

Brus, ali kaj drugega?

:(((((((((((((

a te lahko mal potolažim :))

mam jest čist isti problem .. tko da mi preostane samo to, da vklopim domišlijo in razmišljam o … mačkonih :)))))))

B.

Lili dobila!

hahahahahahaha

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

No , sej zdej sem šla na presejalno metodo , pa sem vas že skinla , katere ste – ti in muca , zajček pa včasih ja , včasih ne :)))

Nikitki je žal , bo probala poslat samo tekst , tolko , da vidi , če to dela

Uh , čak , kaj mojga je pricurljalo nazaj ?
… nič ne zastopim , ma ziher je kul :)))

Nikitka je pa tvoje punce dobila :)))

Bruce, pa ti sploh dobiš originalle mail?.. Mislim, tko .. z mucko?

Jani ve, da je Bruce Brusko.. tud če ne vid mačke :))))))))))))

… kot sem rekel.. mail na volji in ne na hotmailu pa na email.si….. to je to :)))

Jani verjame, da boste potem videli vse mucke in mačkončke pa celo koštrunčke če bo prilika :)))))))

No sej.. jest sem mislu, da je pa nazaj pršlo.. zmeda z naslovi pač :)))))

Jani je videl, da is punce dobila ja in.. verjemi.. mam rajši nežnejše …. te so preveč.. za rep med noge pa v taprvo… lukne hehehehehehe

Hmmm kaj,kako zakaj..sm čist vmes padla..kaj se gre..zakaj’ hmmm Nimam pojma! Mater ta vročina..ufa..
Kr Marija se mi je prkazovala v vrtu MMMMMMMMMMMAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRIIIIIIIIIIIIIIJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAAAAAAA…KJJEEEEEEEEEEEEE SIIIIIIIIIII??
Hej lljudi..pa dejte no nas en mal potolažit,da je oki..da je še živa..en mičkeno pa bomo dal mir! AAA’??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

AAAAAA, tam je naša Mariči! Tava po tvojem vrtu!!! No, pa smo jo našli :)))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

JANI, a moraš pri vpisu izpolniti prav vse zahtevane stvari, namreč, saj jaz ne nucam njihovega free dostopa na net ? Jaz pa ravno nimam pojma o vsem tem ? Se mi zdi, da hočejo tako veliko podatkov ? Pa še hočejo, da ti potem pošiljajo kao neka obvestila pa to, česar pa jaz ne bi rada, ker spenanja ne maram . Ne vem, no, nekam komplicirano se mi zdi, kaj pa vem, ko revež nič ne vem :)) A je še kje kak drugi ponudnik, ki je bolj enostaven in ima lepo ime ? ;)))))))

New Report

Close