Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jebela cesta NKBM

Jebela cesta NKBM

A res ne deluje, nisem se nic probavala, zdajle se psihicno pripravljam da si nalozim e denarnico.
Ampak kreditna ta modra kartica je ostala enaka ane?

Ne dela več povezava z edavki, ki jo je imela Abanka. Davke in prispevke si lahko plačeval z nekaj kliki, brez tipkanja, skeniranja QR kod in provizij.

Mobilna in spletna banka sta nekaj podobnega kot sem imel pri Abanki, samo pri spletni banki imajo zelo, zelo, slab pregled prometa, funkcionalno bistveno slabši kot pri Abanki.

Torej, če kdo od NKBM tole bere – uredite povezavo z edavki, uredite pregled prometa v spletni banki.

O mesečnih stroških se bom pripravljen pogovoriti po koncu promocijskega prehodnega obdobja. So me namreč prestavili z enega paketa z okoli 8 EUR skupnih mesečnih stroškov na dva paketa pri NKBM s skupno 23 EUR stroškov.

Jaz tudi grem, takoj ko vidim strošek osebnega in poslovnega racuna pomojem.

Problem pa ni samo s karticami. Tudi SEPA, direktno bremenitev racuna, zavrne.

Treba prit nazaj iz Mehike oz. Fidžija, malo spravit Instagram, nehat molit h Cerarju 3x na dan, pa bo šlo, japiji glupi ljubljanski

Prosim prosimm za pomoc, zanima me ali nakazila od nkbm normalno delujejo, namrec vceraj bi morala dobiti nakazilo od kolega (tudi nkbm), pa ga se sedaj ni. Nakazal je v torek zvecer. Ugotavljam ce me ni kolega morda prevaral, ko mi je poslal potrdilo.

Ni nujno, da te je prevaral.
Mojemu možu je plača “potovala” od petka do torka. najprej niso mogli nakazati, ko jim je uspelo, pa je denar šetal naokoli par dni. Na klice in emaile pa se ne odzivajo. K sreči je v torek potem prišlo. Počakaj še do jutri.
Aja, je pa delodajalec neka druga banka, pač pa je mož na NKBM.

Ni nujno, da te je prevaral.
Mojemu možu je plača “potovala” od petka do torka. najprej niso mogli nakazati, ko jim je uspelo, pa je denar šetal naokoli par dni. Na klice in emaile pa se ne odzivajo. K sreči je v torek potem prišlo. Počakaj še do jutri.
Aja, je pa delodajalec neka druga banka, pač pa je mož na NKBM.

Uredu, sem malo bolj pomirjena. Kolega pravi, da je njemu danes zjutraj sel denar naprej. Samo sem skepticna, vceraj mi je poslal potrdilo, da je res nakazal na moj trr, samo newem ali je potrdilo pravo (mogoce je prirejeno-sfejkano). Upam samo da so pri NKBM zdajle preobremenjeni pa zato zamuja nakazilo.

Jaz pa ne štekam, kaj imajo nekateri proti NLB. Iz principa zaradi državne pomoči? To ne pomeni, da je slabša zaradi tega, kvečjemu bolj zanesljiva.

Povsem zadovoljen z nkbm. Še kredit sem sposloval najugodnejši. Žena pri tuji opevani banki, ampak še vedno je nkmb boljša v večini storitev.

Včeraj sem si končno naložil Nkbm mobilno aplikacijo.
Na Abanki sem mel stanje par jurjev, včeri potem odprem aplikacijo, in stanje nula. Kličem na support, govorim z operaterjem – ne more pomagati nič, me bojo iz banke poklicali nazaj. Poklical seveda nihče.

Kartice nove pa tud še nisem dobil.

Kamenčeeeeeek… Kako si?

povejte skotovi, ali že lahko s kartico Nova KBM plačujete preko spleta?

Povej, je nakazilo prišlo?


Da, lahko.

Isto sr… Davkoplačevalci smo večkrat reševali tako NLB, kot NKBM, oz. njuni predhodnici. Samo pri NKBM smo potem lahko sodelovali pri prihvatizaciji in tisti spretni so lahko s tem zaslužili kakšnih 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Od prihvatizacije NLB davkoplačevalci nismo imeli nič, razen tega, da se trenutni šef NLB nekaj pederiše in nam zaračunava ležarine.

Kolikor jaz vidim ima tale Nova KBM banka najdrazje storitve v Sloveniji. Mislim da se bo treba prestavit k drugi banki.

Ne, zal ni prislo nakazano, nekdo zgoraj opisuje da ima nulo na racunu, tale kolega pa je rekel, da so mu minus naredili. Nevem kdo je tu nor, banka ali kolega, morda mi laze. Saj nevem.. imam obcutek, da se bom pod nosom obrisala za teh par sto evrov. 😞

Imaš številko transakcije, z njo prašaj na banko.

Imaš številko transakcije, z njo prašaj na banko.
[/quote]

Imam ja, bom poklicala v ponedeljek, upam da se kdo javi. Hvala vam.

Ne vem kaj nekateri vidite na nkbm, in sem vesel ce vam dobro sluzi, ampak v primerjavi z abanko so porazni.

Sedaj imam dve visa debetni kartici, prej sem imel locen osebni racun in racun za spletno poslovanje. Ze tu nimajo locenih zadev, pa se kartici sta iste barve.

Zakaj imajo loceno aplikacijo mDenarnica za potrditev nakupa mi ni jasno, oziroma ne vidim potrebe samo en dodaten bloatware. Abanka je prej enostavno poslala sms.

Pricakoval sem da bo aplikacija vsaj na nivoju abanke a ni.

Bistvo vise je, vsaj zame, da dela poslovanje preko spleta, a ne dela kot bi moralo.

Paypal mi poveze kartico, katero morem potrditi v mDenarnici, ne poveze mi pa banke. Kar je prej pri abanki delalo.

Prav tako ne morem dodati kartice na ebay in se lahko postavim na glavo.

Za namecek pa imam problem se z amazonom, vsi artikli so na zalogi, jih kupim, placilo pa se ne sprovede. Oziroma se sprovaja za vsak izdelek posebej in v 3 dneh narocilo se ni placano v celoti.

In se najbolj idotska stvar pri tem njihovem poslovanju. Za prenos denarja med mojimi racuni moram cakati, pri abanki je bilo to instantno. Edino aplikacijo sem moral zapreti, da se je posodobilo stanje – vizuelna napaka to je bilo pa tudi vse kar lahko slabega omenim glede aplikacije.

Pri abanki sem lahko placal sredi noci tu pa moram cakati do jutra da se banka odpre. Pa kaj a smo iz digitalne dobe sli nazaj na papir? A sedaj moram virtualno iti v vrsto za banko?

Res edino slabo stvar abanke, ki alhko izpostavim je, da so imeli zelo malo bankomatov in poslovalnic in da je bilo potrebno za vsako malenkost iti urediti v poslovalnico – no to drugo so uredili v zadnjem letu predno so se zdruzili.

Banko bom zamenjal, ker je po domace povedano sranje napram bivsi abanki. Morda kdo ve ali je revolut ali N26 samo za spletno poslovanje ali za vse prilive, vsi +/- so seveda dobrodosli.

Drugace vem, da je bila 2 leti nazaj med domacimi bankami DH najbolj ugodna in tudi aplikacija ni bila slaba kolikor se spomnim. Lahko predlagate tudi druge banke ce ste s katero zadovoljni, na NLB pa ne mislim iti saj imam slabe izkusnje.

Tudi jaz bom menjala banko, ker tole kar se gredo na NKBM je totalno salabajzerstvo. Sploh nima vpogleda v racun!
V ponedeljek sem zmenjena na SKB, mi je najblizje, pa potem z trenutno banko uredijo vse oni.

3x čakaka eno uro na mrazu v vrsti pred banko
ker pin ne dela
in še vedno ne dela
in novi pin po več kot 3 tednih in konstantnih urgiranjih še vedno ni prišel

zadnjič bila 1 uro pri direktorju poslovalnice, da mi on nastavi spletno banko, ker meni nikakor ni uspevalo, in veste kaj, tudi njemu ni uspelo

ne dela nič
prej pri A banki je funkcioniralo vse ok

tudi jaz bi rada predlog, s katero banko zamenjati tole noro kbm

Predlagam Delavsko hranilnico. Za 4,5 EUR mesečno imam plačevanje položnic brez provizije, kartica je dejansko debetna mastercard – se enkrat nisem imela težav z nakupom preko spleta. Včasih je treba potrdit nakup z SMSom, včasih z mDenarnikom. Še vedno je delovalo. Dvigi na bankomatih po SLO so brezplačni.
https://www.delavska-hranilnica.si/osebne-finance/paketi/digitalni-paket

Nova KBM je odlična banka. Ne vem zakaj toliko pritožb. Brez problema lahko dvigneš denar na katerikoli pošti. Katera banka ima toliko poslovalnic kot je pošt? Nobena, niti blizu. Skoraj v vsaki vasi lahko dvigneš, ne rabiš iskat kje je najbližja poslovalnica (ponavadi tudi ta precej daleč). Sploh Abanka, si jo res moral iskat in se potruditi, da si jo našel.

Drugič stanje, nakazila in podobno vse lahko preveriš s klicem na številko in dobiš SMS v stanja / nakazila.

Za 5 € na mesec, imaš neomejeno št. položnic (UPN nalogov) brez provizije. Drugje je vsaj 0,40 €. Izračunaj koliko že tu prišparaš.

Vstop v spletno banko je varen, po prijavi, dobiš enkratno kodo s katero vstopiš in si notri.

Pa še kakšna prednost, ki sem jo pozabil omeniti.

Kako ni uspelo nastavit spletno banko. Greš na Bank@Net (https://bankanet.nkbm.si/auth/prijava) vpišeš uporabniško ime (komitenti Abanke e-mail) in geslo, pa si notri. Ne rabiš nobenih digitalnih potrdil, inštalacij programov in podobno. Prednost je, da lahko dostopaš in kateregakoli računalnika.

Kako ni uspelo nastavit spletno banko. Greš na Bank@Net (https://bankanet.nkbm.si/auth/prijava) vpišeš uporabniško ime (komitenti Abanke e-mail) in geslo, pa si notri. Ne rabiš nobenih digitalnih potrdil, inštalacij programov in podobno. Prednost je, da lahko dostopaš in kateregakoli računalnika.
[/quote]
A nisi prebrala, da tudi direktorju ni uspelo aktivirati njene spletne banke?
Kar ti predlagaš, so že preizkusili.

New Report

Close