Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek jelenova koža

jelenova koža

Zakaj pa jaz nisem normalna? A sem jaz odirala otroke in iz njihove kože izdelovala sedežne garniture?[/quote]

Nisi normalna, ker očitno verjameš vse, kar prebereš ali slišiš in potem take laži še širiš naokoli.

Hm, bi bilo pametno opozorit tistega, ki je kupil Hitlerjevega herbija na dražbi, da sedi na otroških truplih. Pa če bo dobro pogledal, bo lahko še kje kakšen zanimiv tatu našel.
Mislim, saj ne morem verjet, no.[/quote]

Si že prav patetična. če že nekaj tako trdiš, bi si šla raje prej kaj prebrati, da ne bi izpadla tako neumno. Saj veš, ni tako težko: google + nazi + human skin. Najdeš marsikaj, ampak ne, ti raje druge zmerjaš, da širijo laži, a ravno ti počneš to.

http://www.jewishgen.org/Forgottencamps/Camps/BuchenwaldEng.html

Zakaj pa jaz nisem normalna? A sem jaz odirala otroke in iz njihove kože izdelovala sedežne garniture?[/quote]

Nisi normalna, ker očitno verjameš vse, kar prebereš ali slišiš in potem take laži še širiš naokoli.

Hm, bi bilo pametno opozorit tistega, ki je kupil Hitlerjevega herbija na dražbi, da sedi na otroških truplih. Pa če bo dobro pogledal, bo lahko še kje kakšen zanimiv tatu našel.
Mislim, saj ne morem verjet, no.[/quote]

Nisi normalna, nisi normalna, nisi normalna … a znaš sploh kaj drugega napisati?

Če obotžuješ druge, da širijo laži, bi lahko bila vsaj toliko pametna, da bi prej preverila svoje trditve. V pomoč … pojdi brati izpiske iz nüremberškega procesa, pa boš videla, da še kako so omenjali uporabo človeških kož.

Ja, in še tiste, ki so, jih očitno lovci potolčejo za v lonec in za na steno. Koliko medvedov preveč že pri nas lomasti po Sloveniji? Pa risi in volkovi so očitno tudi problem, glede na to, da so tudi namenjeni za odstrel. Dokler se bodo šli lovci svoj lovski turizem in jim bodo na stenah viseli kapitalci, me ne bo nihče prepričal, da nadomeščajo naravno selekcijo. Tako da tule nekaj očitno ne štima – jelene pobojajo, ke rje premalo zveri, volkove, rise in medvede pa, ker jih je preveč ?

LP

Ja, in še tiste, ki so, jih očitno lovci potolčejo za v lonec in za na steno. Koliko medvedov preveč že pri nas lomasti po Sloveniji? Pa risi in volkovi so očitno tudi problem, glede na to, da so tudi namenjeni za odstrel. Dokler se bodo šli lovci svoj lovski turizem in jim bodo na stenah viseli kapitalci, me ne bo nihče prepričal, da nadomeščajo naravno selekcijo. Tako da tule nekaj očitno ne štima – jelene pobojajo, ke rje premalo zveri, volkove, rise in medvede pa, ker jih je preveč ?

LP[/quote]

Lovci sami štejejo živali in na podlagi tega se potem odločijo, koliko živali lahko ustrelijo. Ali mislite, da bodo povedali po pravici, da je v gozdovih zmeraj manj živali? Ja, pa kaj še. Saj potem si ne bi mogli dati duška in streljati vse, kar se premika.

Spomnim se enega članka, ki je bil objavljen pred nekaj leti. Naslov je bil v smislu, da so po dlgih letih spet končno opazili risa v naših gozdovih. Spodaj pa slika lovca, ki drži v roki ustreljenega risa. Res lepo!!!!

Jp, saj to vem, zato se mi zdi pa smešno, kako na veliko pokajo za svoje trofeje zveri, ker jih je kao preveč, potem pa hkrati pokajo še jelene, ker morajo izvajat “naravno selekcijo”, ker je zveri premalo. Pač kakor njim paše – enkrat jih je preveč, drugič premalo – važno samo da poka. 🙁 Tako da se čisto strinjam s tabo.

LP

jelenček
a za ljudi ti pa ni mar?
Oglej si malo tole:
Bulgaria’s Abandoned Children: http://video.google.com/videoplay?docid=944239315372248151

Mislim da je noro, vedno zraven živali mešati ljudi. Če ljudje trpijo, še ne pomeni, da lahko živali. Vem za to, morda več kot ti. Tukaj pa je spraševala za eno zadevo o jelenih in ne otrocih. In sploh ne razumem zakaj vedno mešajo nekateri zraven ljudi, če se gre o živalih.

New Report

Close