Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jeruzalem

Jeruzalem

Haha, ti pa res nimaš pameti. Judje se norčujejo iz Jezusa, KORAN PA JEZUSA SPOŠTUJE, tudi Marijo spoštuje, preberi si kdaj v Koranu,. Nisem muslimanske vere, sem krščanske vere, ampak v Koranu piše, da je Jezus dobri prerok, njegova mati Marija pa častna ženska, Judje pa pravijo, da je Marija bila ci.pa, Jezus pa pankrt. Manjka ti splošna razgledanost !!!!!!!!!


[/quote]

kot brati, jokaj mamici.

Vsemogočni Bog je namerno pustil, da križajo njegovega ”sina”, ker je s tem izpolnil prerokbo iz stare zaveze in dokazal da je res Bog vpleten s tem ko je Jezus ”vstal od mrtvih” se pravi ni umrl in dokazal da je on tudi bog (3, trinity, tri je eno, eno je tri). Ponižal je še rimski imperij > središče nove krščanske vere ravno pri njih, ki so tako preganjali Kristjane.

” cvikati”, te besede ni v slovenščini, in še nekaj: v naši krščanski novi zavezi je sveti apostol Pavel zapisal marsikaj, tudi recimo tole, klikni na sveto pismo na internetu, javno objavljeno http://www.biblija.net/biblija.cgi?m=1+Tes+2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2C14-16&id13=1&pos=0&set=6&l=sl

SVETI apostol Pavel bi se ti smejal v obraz, preberi si njegove besede v naši krščanski novi zavezi, ampak ti itak nisi krščanske vere http://www.biblija.net/biblija.cgi?m=1+Tes+2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2C14-16&id13=1&pos=0&set=6&l=sl

kot brati, jokaj mamici.

Vsemogočni Bog je namerno pustil, da križajo njegovega ”sina”, ker je s tem izpolnil prerokbo iz stare zaveze in dokazal da je res Bog vpleten s tem ko je Jezus ”vstal od mrtvih” se pravi ni umrl in dokazal da je on tudi bog (3, trinity, tri je eno, eno je tri). Ponižal je še rimski imperij > središče nove krščanske vere ravno pri njih, ki so tako preganjali Kristjane.
[/quote]

DEJSTVO JE, DA SO KRŠČANSTVO, ŽIDOVSKA VERA IN ISLAM, TRI VERE, KI IMAJO ISTE KORENINE IN SICER MOJZESA IN ABRAHAMA. ZATO SE KRŠČANSTVU, ISLAMU IN ŽIDOVSKI VERI REČE, DA SO TO “ABRAHAMSKE VERE”. Nato so se te tri vere razšle vsaka k sebi,

https://sl.wikipedia.org/wiki/Abrahamska_religija


[/quote]

ker držim v roki pravo S. P. stare in nove zaveze, in veš kje boš ti končal / a , bodisi pekel – kazen, ali pa izbris, kot ničvredna duša, kot prdec, ki ga spustiš in ga v nekaj sekundah ni več
Odkar je mr Trump predsednik USA, rad zaidem tja, ker je človek na mestu in ni ritoliznik brez duše in karakterja kot si ti, ki želiš nekaj postati, a ker si nesposoben / a nikoli ne boš 🙂
ti si ateistek ali pa musli, pač brezveznež, pa upam, da si vsaj prvo, ker drugi gredo garant u pekel

DEJSTVO JE, DA SO KRŠČANSTVO, ŽIDOVSKA VERA IN ISLAM, TRI VERE, KI IMAJO ISTE KORENINE IN SICER MOJZESA IN ABRAHAMA. ZATO SE KRŠČANSTVU, ISLAMU IN ŽIDOVSKI VERI REČE, DA SO TO “ABRAHAMSKE VERE”. Nato so se te tri vere razšle vsaka k sebi,

https://sl.wikipedia.org/wiki/Abrahamska_religija

ki jih je nekdo nalepil, nato poročaj in povzemi vsebino videa

res nimaš pojma o islamu:
“O you who believe! Take not the Jews and the Christians as Awliyaa’ (friends, protectors, helpers), they are but Awliyaa’ of each other. And if any amongst you takes them (as Awliyaa’), then surely, he is one of them. Verily, Allaah guides not those people who are the Zaalimoon (polytheists and wrongdoers and unjust)”

Lk 10,27

Ta je odgovoril: »Ljubi Gospoda, svojega Boga, iz vsega srca, z vso dušo, z vso močjo in z vsem mišljenjem, in svojega bližnjega kakor samega sebe.

ameriški pridigar Anderson je jasno rekel, da so Židje nekrščanski, da je v svetem pismu zapisano, da so izdali in na križ poslali Jezusa Odrešenika in da še danes prezirajo Jezusa, ker ga ne priznavajo !!!!!! Video je tukaj: https://www.youtube.com/watch?v=kYlovctAkHc

na da ti ne zmanjka razgledanosti pa VELIKIH ČRK ovca histerična, tablet ne pozabi vzet, pa relaksiraj, ker Trump je dober in razgledan človek za razliko od tebe. Če ti Amerika in Izrael nista všeč greš komot v Saudi Arabijo ali pa Severno Korejo, najbrž ti ne bo tam všeč.

https://www.youtube.com/watch?v=6F4wBeshTsw

vsak verjame in dela kar hoče, na koncu vsak sam stoji pred Gospodom in odgovarja, če on misli, da je nasilje in primitivizem v redu pač njegova stvar, ne rabiš vsakomur sledit ki ima 5 min časa

ON je naš odrešenik

[img]http://www.slovenskenovice.si/sites/slovenskenovice.si/files/styles/s_610_x/public/2012/11/29/janez_jansa_matej_druznik.jpg?itok=A406pGzj[/img]

Za Janševc e je Janša edini vladar

razmišljaj in v svojem imenu govori, boš bolje v življenju skozi, razen, če si ovca in boš ostal / a ovca
mi, oni, vi, vaš, naš,
Reči ”on je moj odrešenik.” ne pa naš, pa kakšno ima J. J. veze s temo o Jeruzalemu in Kristjani, dej ne se smešit, res nimaš še razvite osebnosti, si zgolj sledilec, posnemovalec, bodi človek samo svoj!
Ko zmanjka argumentov pa trolaš, pa kr neke odlomke iz svetega pisma ven mečeš, a nimaš blage veze

haha, menda bi rad zmagal na volitvah in bodo njegovi “verniki” srečni

kot Kristjana te ne sme bit ničesar strah, pa če zmaga sam Hitler
če verjameš v odrešitev in si pošten te ni ničesar strah
Sveto Pismo v roke in študiraj

razen če si ti ali tvoja familija pri koritu in se bojite, da bodo pri koritu sedaj drugi prasci, pač isti kot vi samo drugi po priimkih, no če je to, ko vas j?be, govna eni in isti levi ali desni lopovi, lopov je lopov

Bravo, to si dobro povedal, povedala
“kot Kristjana te ne sme bit ničesar strah, pa če zmaga sam Hitler
če verjameš v odrešitev in si pošten te ni ničesar strah
Sveto Pismo v roke in študiraj”

Zakaj bi pa morali biti vsi na svetu kristjani?
In kaj pol če židje niso kristjani. Svojo vero so imeli še pred obstojem krščanstva. Zgradili so jeruzalem se pred obstojem krščanstva.
Jezus je za žide samo človek. Če je zate bog je to tvoja stvar. Kaj posiljujes druge s svojo religijo.
Židje imajo svojega mesijo ki se ni prišel. Vas mesija je prišel pa po njegovem prihodu ni zavladal mir ampak se večja vojna. (krščanstvo, islam)
Spelji se

V politiki vladajo dejstva. Palestina ni priznana, Izrael že od zdavnaj. Izrael ima pravico določiti glavno mesto, kakor mu ustreza.

Za grda resnica
Kakšen pogled ima pa tvoj mož na Jude in kristjane? Večkrat si povedala, da je katoličan, ki hodi občasno k maši. A greš ti tud z njim ali ne?

K masi jaz ne hodim Sem pa že bla. Me je zanimal kako zgleda. Cerkve si pa rada ogledam so mi zelo zanimive kulturno in arhitekturno
Z našimi se on čist fajn steka. Zidje so veliko manj obremenjeni z vero drugih kot si vi mislite
Verni so zase in se s tujimi prepricanji velik man ukvarjajo. Nasim ni nic čudno ce on hodi v cerkev to jim je normalno saj je kristjan, oni pa pač v sinagogo hodijo obcasno
Mene pa tud ne moti saj sem vedla ko sem ga vzela da je pač katolik tko k je on vedel da je moj ata pač bosanski Jud in da ima svojo vero in obicaje. Ceprav moj tata ni bil nikoli nek ful hud poboznez
Otroci se bojo pa sami odlocili kot bojo hoteli. Poznajo tako eno kot drugo prakso in svoje korenine


Haha, ti pa res nimaš pameti. Judje se norčujejo iz Jezusa, KORAN PA JEZUSA SPOŠTUJE, tudi Marijo spoštuje, preberi si kdaj v Koranu,. Nisem muslimanske vere, sem krščanske vere, ampak v Koranu piše, da je Jezus dobri prerok, njegova mati Marija pa častna ženska, Judje pa pravijo, da je Marija bila ci.pa, Jezus pa pankrt. Manjka ti splošna razgledanost !!!!!!!!!

O, potem je pa Marija edina ženska, ki jo islam spoštuje. Ker namreč NOBENE druge ne.

Jezus je rekel, da bo res nastal nemir ampak zaradi tega, ker ljudje ne spoštujejo ljubezen, mir, spoštovanje, vrednote. Želijo si sovraštva, vojno, nasilje, brutalnost……..ljudje itak sploh ne vedo po večinoma kaj si želijo. In veliko lažje je sovražiti in delati vojne, zločine kot ljubiti brata, sestro. Torej Jezus ni popolnoma nič kriv. Krivi smo ljudje, ker sovražimo vse od narave naprej…..

retardiranca oz take en bedne lulike, zakaj ti je pa vredno živet, če se s smrtjo vse konča, kakšno vero v prihodnost imaš?
Potem takem si ti na nivoju živali: veš da moraš jesti, piti, izločati, ko začutiš nagon se pariš in imaš mladiče …..
Kakšno bedno življenje, najbolj smešni so te meščanski ateisti, ki imajo nekaj premoženja in neko solidno izobrazbo in mislijo, da so pojedli pamet celega sveta. Pa še kao ste vljudni in spoštljivi do muslimanov a da bi oni bili v večini bi vas vse poklali oz vzeli za eno izmed nekaj žena v svoj harem

New Report

Close