Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jes pa n’č ku ku, jest pa n’č ku ku …

Jes pa n’č ku ku, jest pa n’č ku ku …

……. jest pa kar tako, jest pa kar tako :

DOBRO JUTRO !

Heh, okrog šeste ure pa naprej, a prov a?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro Tjavendan!

Sinoci je pri nas divjala “jeza bozja” kot pravi nevihti Marici.. Danes je tako lepo oprano jutro in ptici so posebej veseli, da se dela dan, oni pa so se zivi.. Z veseljem sem prisluhnil njihovi pesmi..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

O ježek, ježek, tudi jaz, tudi jaz. Kako vesela sem, ko
sem te to jutro prvega prebrala, kako nepopisno sem
vesela, verjel ti to ali ne. Da, dan, ki se je začel, je lep
in prijeten, dan, ki si lepega in prijetnega naredil tudi
ti, ježek. Pozdravljen in …… ah, nič, moram se čisto
narahlo stisniti k tebi, kljub zajčkovi jezi, kljub Nikitinemu negodovanju, se moram res čisto narahlo stisniti k tebi in ti dati enega cmooooooočččččkkkkkkkkkkaaaaaaaaa!

Oki, doki, zdaj pa midva čakajva nevihto, a!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aha !

Lepo in veselo jutro po dežju, vsem skupaj, in vsakemu posebej :))

Pri nas je še v dežju, Zajček !

Stu bogu jasneh, kaj me jeble ta monada salamenska, a moram res obnovit proufajl ?

Zajček, mani je krepal emajl, a na vašmu koncu dela?

Brusko, piškotek moj, dela in to stoprocentno !!

A dežuje še pri tebi ?
Čaki mal, sej bo nehal, veš !

Čaki Brusi, kaj pa je zaen problem ?
Bova rešila skupaj, samo translate me!

Nič hujšega, samo bk ostane bk forever !

Upam, da bo ta boljši:

Boljše da 10 minut nič ne napišem, ker bi itak samo klel.

Mogoče je pa voda v kablu, al pa je zarostal, tacajt ko me ni bilo.

Hja, Brusko ni nujno, ni nujno !
Ma te sreča pamet, slej ko prej, pa pol nisi več bik !

Pa če že dovoliš, moje mnenje : Ti nisi bik. Si ena prijazna kreatura od človeka ! :)))
Tko !

In ej, se ti zdi lepo, da nas nisi obvestil, zakaj te ni ?

Hej, na koncu, bi zate pasalo nekaj drugega, ne tole majniško, kaj pa vem kaj…. :)))))))))))))

Pa dej mi Brusko, rukn na mail en lep pism :))))

Ja, tamala dva sta mi zbolela. Oba in nahkrati. In sem nahkrati zmanjkal, oziroma, nisem niti nazaj prišel in nisem mogel nič napisat.

Bom pa danes še kako temo na to temo odprl.

Bom, Zajči, samo da mi proradi. Sej ti pravim, da sem penast, ker mi email ne dela. Net dela, over dela, vse špila, email pa ne. Dobiš.

Dobro, samo glej, da bom potem cel dan happy!
Aja, pa naj ti čimprej začne služit:))))))

Sprejemljivo, morda tudi opravičljivo, bom preverila :))

Hi, Bruce,
Jaz imam tud tezave s posto, enostavno ne morem do predala.. Ker imam predal na ameriskem strezniku, sem ze mislil, da vzrok spet Bin Laden, ki ponovno vceraj Amere poplasil, pa cvikajo …..,hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Tebi moj ježek, bom pa kar jaz pomagala, da odpraviva težave !

Ja, pa je možno, da bo to kar praviš, Ježek.

Američani čivkajo kot Pivška piščeta pod lučjo, slovenski strežnik, ki ne dela meni, je pa menda posledica tega, da se naši Američanom prilizujejo in čivkajo še oni.

Lepo te je srečat ob tej uri, Ježek.

Kdo, a mail?

:)))))))))))))

Tudi jaz želim vsem Tjavendanovcem eno lepo dobro jutro in maksimalno dober dan. Upam, da ste se čez vikend imeli fenomalno (kot sem se imela jaz) in da ste nafilali moči za delovni teden.

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close