Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jest pa kr ku-ku

Jest pa kr ku-ku

Ekola,za tiste,da se ne zgubijo v naši gmajni.Jani mene ze sapa daje,k te lovim po hosti,čak še ena dva modela sem srečala….ku kuc

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hej, muca, a ne da ne bova večerje cmarile danes.
Greva raje na žur ob obalo.
Pa labodki, pa račke, ….gondole…..

zajček .. pa ja ne greš k nam .. sej labode pa račke mamo .. sam gondol pa še nimamo :)))))

žurke pa tud dons za spremembo ne .. čaki da pogledam na urnik …..

hmmmmmmmm …..

Ja.. jest pa lovim.. zadnje še kolikor toliko migajoče prebivalce naše gmajne :)))) Le špari sapo, le :)))

Jani ma sape na zalogo 🙂

heheh a misliš pletno…ja javol..madoniš sam otroke nekam spakiram pa ajdi!!
bemti sem pihala zdejle k sem igrače pospravljala grooozaaaaa še s črno vrečko sem mogla zagrozit malo a misliš da je kej pomagalo a?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hihi a bum šparala.Jani dej mi mal pomagej kak radio naj vržem u auto.Sej veš ni model,madona a brez muzike ne gre!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bemti, Jani a mislis, da imajo te punce tudi kaksno zvezo z ono MP3 pionirko, da so tako dobro razpolozene?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ježekkkkkkkkk oooooh ahhhhhhhh ohhhhh **********************************************************************************************************************************************************************************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Najnovejši model avtoradia…. Childioneer…. Postaviš dva mulca na zadnje sedeže.. ziher ne rabiš nobenga radia… pa še velik pršparaš :))))

Jani ma v avtu CD :))))

He he he 🙂 ravno direktne veze verjetno ne.. so jo pa imele…. včasih.. ko so bile pionirke…. ‘Bemti.. uvalio nam ga s guza, kaj ježek 🙂

Za domovino… s pionirkami naprej :)))

hehehe ja seveda ej lih zato,da bosta mal utihnla.MUziko rada poslusata.Ma ja vem ja mamo mi tud u autu cd.Bemti jest bi ga tud dala sam ne cd. Mam pa sej veš tanajnovejši model automobilčka hahahahaa.
ej te nam matrala s tem bom že nekak.

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čist resno: Predlagam Sony minimum 4x40V, solidna cena za solidno kvaliteto… cena od 25 čukov naprej.

Jani je mel neki tacga…. prej 🙂

Sam, tudi ti se omenjas v tistem refrenu, bezi Jankec, cug ti bo pobegel! Ves, da sem razmisljal, da bi tisti komad morala dobiti (pa ne z guza) tudi Stump in Brus? Skoda, da Nikita ne premore zvocnikov, pri njej bi pesem zagotovo zapalila stare “uspomene”…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, uf, uf……, muca, ti pa res znas deliti lubije!! Lep vecer in mimogrede, danes nisem razumel tiste tvoje jutranje pripombe o macorjih, ki jih vec ne…. Pa saj ni vazno, vazno je, da se imamo Tjavendanovci med sabo radi in eden drugega spravljamo v dobro voljo, kar je tudi temeljno (ustavno) nacelo tega foruma…

Cmoook!!!!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

hohohoho bemti nehiii a to je solidna cena bemti.Sj te razumem ampak hehehe sem mal drgač usmerjena.
A ves,bi bla druga pesem,če bi mela orenk auto.Tko pa….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Gondole in gondoljerje bova že našli Barbi, ha,ha, ……
samo hudiča, katero jezero pa je tam pri tebi, to mi ni jasno?

HI, zajci, kje mi hodis?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

hahahaha sej me spoznaš, v kolke me še nis …cmokec moj!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja 🙂 tisti cug na konci, baš je dober :)))) Škoda res, ker Nikita nima dodatne opreme…. 🙂 sigurno pride v uniformi… ali pa vsaj s pionirsko rutko okoli vratu :))))

Ježek, bo potrebna predstavitev najnovejše moderne umetnosti 🙂

Madona ej točno, pletna se reče, hahaha…..
oki, pakiraj!!!!

Ti povem ježek, če mi ti poveš ali si kaj moj???

Glede na to, da mam yugeca doma in je not tak radio….ti garantiram.. da yugec kar gode, tolk se mu dober zdi, da je radio dražji kot on :))))))))

Seveda ti povem, da sem najbolj tvoj… Samo zdaj si pa sama pripisi mucino jezo, hehe…

CmooOOOOOOOOOOOOOOOOOOOok!!!!!!1

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Zajček.. je jezero, ki ni jezero, je reka ki je izgubila svoje dobro ime…. Orkaduš…. sej bo Barbara povedala :))))

Jani pa ve in NE pove! Za živu glavu ne!

Saj mora razumeti. Vse ji dam kar hoče, to sem ji povedala, samo ježka NE DAM !!

Cmokija nazaj ******************

zajček ima rad ježka

New Report

Close