Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ježek …

Ježek …

Jest pa lena 🙂
Bi morala vsaj enkrat tisto božjo italjanščino ponovit , pa se ne morem prisilit !

A če bo kaj za drug teden , bom pravočasno zvedla ? Bi se lahko me goricijanke zmenile , da pridemo skupaj , mi ne bi blo treba vozit nazaj z odprtim oknom :))
(@!#$ , ne bi bla takoj spet bolana )

očitno Nikiti danes hudič serje na kup. Jaz si za povratek samozavesti odprem en pir, sedem za PC, se prklopim sem gor ali malo posrfam, pogledam televižjon in ekola… Jani je tak ku nov…. Kaj čem vraga se strižti.. k me potem skritizirajo, če me pa ne skritizirajo sem pa siten ker me noben ne opazi…. tko .. pir, pa je mir :)))))

Ajd, Nikita.. kul farba, ja…. :)))))))))))))))

He , he .. una prejšnja , ne ;)))

Sej vem , sej vem ….. na žalost se ne morem nalivat s pirom , ne gre , mi zadrgne goltanc :)))
… pa grem u šoping … kaj čmo , ženske smo različne , moški pa tudi … je naslov ene knjige 😉

Ja Niki, sem že mislila, da si odšla v underground. Evo, radar imam še v pravi smeri, pomislila sem nate, sem rekla, če se pa nič ne oglasiš, grem pa na forum malce pogledati in ….direkten zadetek.

Zdaj so te že ostali nabožali, prelubčkali in te potolažili. Dodajam samo še to….saj veš, jutri je nov dan,…….Cigani se smejejo, ko je dež, ker vedo, da bo naslednjega dne posijalo sonce. In ker ste ga s Primorske končno poslali tudi nekaj v Lj, ti želim, da se čimprej spraviš k sebi in uspešno uporabo možganskih vijug popoldne. Tale morija mene čaka čez 10 dni.
Ampak, saj znava.

Včeraj sem ti poslala en pozdrav. Ali si ga prejela?

Tebi in vsem ostalim lep predpomladni pozdrav!

ojla Blanche..te že nisem niti videla niti slišala ;))

…….tebi pa še posebno topel pozdrav,….kako si kaj? Kakor zelo občasno uspem zlesti semle gor, vidim, da si prava pozitivka in sem vesela, da sva se spoznali. Ko bo več sončka, bo tudi več časa in se bom večkrat oglasila. Upam pa, da se prej še kaj vidimo.

Ker berem o nekakšnem srečanju…..saj veste, kje me najdete. Da ne bi česa zamudila.

Zdaj si pojem: so lepe rožice in sonček….očitno mi gre če na otročje, he.he.. Tudi jaz sem se postrigla na kratko… L.P.

Meni tudi ni še do kofeta. Mi v glavi že brez njega razbija. Pa tudi en kamion robčkov bi mogla s sabo prpeljat. Ko se spraviva pokonci, se slišiva, a ne?

Želim ti lep vikend,
L.

p.s. K. je spet v Šempetru. Je bila pa včeri zvečer čisto moja stara sorelina. Dobre volje, možgančki so delali. Sem bla prav vsa happy, ko sem šla od nje. Mogoče mi pa zato danes tako “sije sonce”, da se mi kar samo od sebe smeji.

ne, ne prejšna.. ta.. zdejšnja :)))))

Hvala Blanche.
Tudi ti si name naredila pozitiven , topel vtis. Res !
Nujno je, da se zopet srečamo ..
He, he, vemo kje te najti, še sreča :))

eh, veš, mene danes kuha vročina pa rožic zuni še vidim ne :)))))))))

hehe, menda jih še ni zuni rožic, no ampak mi tudi za pojčkat ni ..
bom jutri…

… saj nisem pozabila nate , to pa ne !
Glej , prejšnji teden mi je šel mail , sem izgubila vso pošto , tako da niti ne vem več , kdo vse mi je pisal in kaj , komu sem še dolžna odgovor …. Ta teden me ni bilo , sem pa prejle dobila tvojo pošto. Ampak , žal , danes nimam časa odgovorit , saj veš – manjkala v službi , pa še mal moram ponavljat za test. Ma ja , saj znam , samo veš , so drobne finte , ki so pomembne in vidim , da mi tam včasih kaj zaškripa 🙂
Jaz pa sem kar se jezikov tiče kar malo grebatorja , he , he , bi rada bila pri taboljših , moj ponos mi ne pusti , da sem se šla kao da vse znam med letom , zdaj na koncu pa – kvek 🙂

in NIki se zdajle mal uči , pa mal skoči na forum , pa spet učit ….

…veš, saj je tudi pri meni bolj “udri brigu na veselje”, ampak pomaga pa.

Saj že, če se postaviš pred ogledalo in se sam sebi prijazno butasto nekaj časa nasmihaš, preslepiš možgane, tako pa je včasih tudi s pesmicami, še bolj pa očitno pomaga tale forum.

Pa vseeno lep dan.

Ekola , TO pa so novice za boljše počutje :)))
BRAVO K !!!!

Saj sem ti rekla , da bo še vse okej , samo veliiiiiiiiko potrpljenja je treba , pri teh boleznih je čas tisto , na kar moraš pozabiti , gledati moraš samo naprej , pa se veseliti vseh , še tako drobnih premikov na bolje – ma itak jih najprej niti ne opaziš , ker gre vse tako počasi …. BO , ti rečem :))))

Lepo jo pozdravi , enkrat , ko bo že spet “stara” , pa si jo želim srečat in ji povedat , kako sem vesela zanjo , ker je taka borka !

A jemlješ Coldrex – meni zelo pomaga !
Drži se in javi , če bi se pridružila ekspediciji v Lj.

Ti si pa res dobra :)))

Niki misli , da ful dobro zgledaš s kratkimi lasmi :)))

A mamo kam za it? Jaz sem itak skori vsak teden tam gor, tako, da ni problema. A si mislila v prestolnico na kofe?

Jao meni, moja buča. Kdo si je sposodu mojo glavo za sekanje drv?

Ja , naj bi imele za it …. v prestolnico na kofe :)))
Ma ti že povem …;)

New Report

Close