Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ježek

ježek

oooooooooo lej ga Jani :))))))))))

koga?

vidim da res :)))

kr dej ga še mal :))))

Im everywhere

Bo dala, boš dala…

…zajca hehehehehe

ampak se popravlja

na čigavi strani si pa ti

kje?

MOJI
bi bilo čudno , da je na tvoji…..

vidva sta……………

čist out

Moški naj bi zagovarjali moške

odštekana

oooooo to že dolgo več nee

in čist in

sva 🙂

uhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Z globoko hvaleznostjo posiljam dobremu skratu enega sterilnega lupcka, ker misli name in me je morda s svojimi sanjami priklical spet sem gor..

Ježek je sicer kot ježek, pocasen, pa vztrajen.. Ce ne morem vec lesti, se pa kotalim.. Ravno nocoj, pardon zjutraj, sem prisel iz srecanja s sosolci iz srednje sole.. Lepo se je bilo, vsaj z spomini, vrnit v rosno mladost..

Sicer pa sem mocno vesel, da sem zajebal vso dohtarsko svetovno statistiko in da sem bil celo nevede poskusni zajec v studiji, ki menda nima bistvenega vpliva na potek moje bolezni..In kzdaj zvem, da se pravilnika niso imeli, kako zdravit, hehe… Uboga Jasna iz Celja zal ni imela te srece…

Ko to berem, sele vidim kako lepo je biti ziv, kako je vsak dan posebej neizmerno darilo..Ceprav je cloveku tezko, ceprav je na pol crknjen, ceprav marsikaj tezko prenasa.., ziv si! Ma, to se ne da povedat, to lahko samo obcutis..

Komur ni jasno o cem govorim, naj si prebere:

Vsem vse dobro in obilo zdravja,

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Zajci, ni me bilo pa so mi s spoti in reklamami zafilali nabiralnik.. Ne morem vec pogosto na net, zato pisi hiter, dokler Sasko ne dobi novih stosev, hehe…

Lepo in mirno mi spi, mislim nate..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Veš ljubi moj ježi , sem ti danes zjutri pisala uro in pol ,pa mi je vse šlo v franže..bom spet poskula. Sem ful otožna ):
lupčka …….

yeeeeeeeeeeeeeeees:)

škrat je orto vesel,
glavno da se vsaj
kotalimo ne de!

se pa čisto strinjam s teboj, dokler
ne občutimo ne vemo….

dostikrat se sprašujem, če nam ravno
tisto najhujše ne omogoči da začnemo
ž i v e t i… s polnimi pljuču, da vidimo spet nebo, pa rožce….

in ko škrata bolijo vse kosti
(ma jih mam da si jih ne da preštet ne de)

si reče, no je vsaj vse lepo na svojem mesti;-)

ježek vse ta narboliii i Ne daj se Ines!
bi rekla naša prijateljica..
Pacmakam Vornihhhhhhhhhhhhhhh

Dobri škratek,
Vidim, da je tudi tebe pičla kačka, ali bolj po domače povedano, da te je nekaj oreng zajebalo v zivljenju. To vem, ker sicer ne bi pisala, kot pišeš. Bistvo je v stavku:
” dokler ne občutimo ne vemo” …. Pa to ni tezko uganit, sicer ne bi bila tukaj…

Človek živi v iluziji, da je sreča nekje zunaj in jo išče v materialnem stvareh, posedovanju tega ali onega , celo ljudi… Človek želi biti srečen za vsako ceno, pa vedno zvova ostaja praznih rok in prazne duše… Tko je pac v naši naravi..

Prepozno ugotovimo, da je SREČA V NAS SAMIH. Zato iskreno upam, da škrat res diha s polnimi pljuči , da res vidi, nebo in rozce… Če je slika še malo meglena naj škrat skoči iz lokvanjevega lista, ce treba tudi iz ribnika, ki ga omejuje…

Pa se to; škrat je premlad, da bi ga bolele kosti, razen ce ni srecal kaksnega zalega mladenica, hehe…

Vse dobro, lupcka in pazi na mojega zajčka,
Ježek

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ježek…. vedel sem, da nekaj ni v redu s tvojim zdravjem, da pa je tako… si nisem predstavljal….

tukaj na tem mestu ti želim veliko veliko pozitivnega optimizma in… veliko sreče… in hvala, ker… si.

Lepo jutro ježek in… hehehehe ma ne lubčka ti ne dam.. zauh pa :)))

ja ježek

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close