Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ježek prosi za povzetek dogajanja!

Ježek prosi za povzetek dogajanja!

Sem se trudil, da bi dojel bistvo danasnjih debat, pa je to prevec zame in moj PC. Bi prosil, ce lahko kdo da rezime, ker boste tako in tako jutri vsi sefici pisali porocila.. Nic vam ne zavidam, ker vam ne bo lahko!!! Nikitka izvrta resnico, ce jo zavijete v stotine postov.. Ja, tud vrtalni stroj na baterije ima…. Bemti, ko se spomnim kako je mene lani sraufala zaradi tega, ko sva ga menda neki z eno forumko po Portorozu biksala.. Hehehe, kaj vse se vas caka?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pa se to; enim je prihajalo, enim je odhajalo, drugi so aubiksali, tretji so se hihitali, bemti, izleda le redkim je zares prislo! Pismo po mailu mislim…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

hehehehe čaki ti skopiram hehehe meli smo vsi eno ŽUTU MINUtU!! ki je trajala cel dopoldan..heheheh
fletno je blo

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ufAvtor: Jani
Datum: 04-08-02 10:57

Na kratko… ježek in muca sta se lubčkala na lička, pol pa zajček ni verjel, da lahko ostane samo na tem, pol je muca rekla da lahk, pa je zajček reku da ne, pa je spet muca rekla da lahk, pa zajček nič ne verjame, pol sem v ta zos padu še jest, k se nisem hotu cmokat pa mečkat….. pol si pršu pa ti, k ti ni n’č jasn. In verjamem, da ti sedaj tud ni…. ampak tko je 🙂 Ker se zdej držita ena na drugo… kaže da je ježek odletel pri obeh…. huh… a je dost?

Jani zdej gre…… delat :)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ježek… ti je sedaj jasno? Hehehehehe meni ni :))))

Dobro jutro… ježku in vsem ostalim gmajnarjem :))))

Jani

Izjemoma moj odgovor, res izjema……

Zajček je bil v tem primeru grdo izigran ! Namesto podpore nekoga, ki naj bi ga imel rad, je doživel hudo razočranje. Zato mislim, da se umikam….

jezek …. saj meni tudi ni cisto nic jasno … kaj jasno … se oblacno mi ni ….. vendar pa zastavim vse svoje zaloge medu, da moj zajcek ni imel sapic pri kaksnem “natolcevanju” :):)))))

Za gmajno …. knedlne za vse +1 (se ve za koga) :):)))

Sta ga menda z eno forumovko….
kako grdo rečeno ! To ni bila kar ena forumovka, marveč je bila Jana.
Toliko v vednost vsem …

New Report

Close