Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ježkove hruške!

Ježkove hruške!

Ježek, če ima tvoje drevo posebno opremo, ti lahko pošljem tudi to hruško, ob kateri je nekaterim osebam na našem forumu… prihajalo :))). Sicer je malo čudnega okusa pa vendarle ni za odmet…

Jani ma še kar nekaj hrušk :)))

hehehe Ti mu kar pošlji.Še lepše bi bilo,če se preimenuješ v Janico.In zgodbica se odvija,odvija,če bodo zraven še solzice smeha,kot so bile pri meni…potem..si dosegel svoje!Bravo!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nuca… 🙂 a, da bi se jest v Janico… o ne to pa ne ….. ne ne .:…. še enkrat ne….. čak.. sej si ti jžkova full dobra prjatlca… mu lahk ti pokažeš.. od konca no :)))

Muca, lep dan tud teb 😉

Jani

Ježek, hruške so bile odpremljene!

Jani

heheh ma Jani zarad heca n..ja ja jezek je moj aha …med drugim tud..hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma pišuka jedna, kva s’m pa jest. K’r naprej
se obmetujete z enimi hruškami, pa kva vem
s čim še, men pa n’č. Pa n’č! Me prou no malo
jezi, bemti sveca! A sm al nism tud jest tu?
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, Mariči, kar useki po mizi, kaj se to pravi!

ja enkrat jim bo treba vrnit z obrestmi vred.Bemti tud jest velikokrat sploh ne vem kaj se gre tale banda tuki…kr neki šušljajo pa glave skup stiskajo.bemti pa na ves glas oznanjajo ti pa nč ne veš
uff tud jest jeznaaaaaaa grrrr..pih pih..hehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

seveda veš. vse kar se je dogajalo je bilo zaradi sanj.mokrih sanj.in bilo je tako lepo, da bi človek kar sanjal in se nikoli več ne zbudil…

da bi človek kr mokro sanjal .. pa sanjal .. pa .. sanjal :)))))

Zajči .. že maš cd?

posluši tisto … dvign me 🙂

nocoj je noč ko zatajijo vsi izgovori
zavesa pada gledam jo .. kraljico vseh rdečih luči :)))))

hehehehehehe

ta je tud … vroča 😉

B.

Mene pobira ej tole morte vsi videt..uh če poštudiram kak se pošlje,vsi dobite..hehehe ludnica je boljš ko mokre sanje hehehehehe to pa morte videt mene trebuh boli od smeha..ej to pa je noro!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hehe, nimam. Moram najprej vedet naslov, pol pa muziko dol z neta vlečt. Ampak izgleda, da bom mogla kar lepo v štacuno po ta CD, če bom hotela vse to slišat takoj. Zadeva je vroča, ja…..pa še letni čas je taprav :)))

valda .. kr prilimi … smeha tko ni nikol dovol 🙂

hahah, še bo ” hot “……

Da ne bom glih vse bral.. kar je napisan.. Marija… hrušjke so poslane! Zdej pa pazi na drevje!

Jani pošilja hruške :))

Hi Jani in celotna klapa…

Prisli so zabljujenci in stvar celo deluje, bom navil, ce me bo kaj sef zajebaval…, pa naj poslusa prihaja mi, prihaja mi…, hehe..

Hvala in lep dan zelim vsem skupaj…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

jojjjjj ježek a zih se jest neki pošljem.heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, Jani, bog ti polončkaj. Sem dobila, celo
odprla sem in ……… prišlo mi je, bemtiš! In
zvočnike sem imela full glasno vklopljene tako,
da so vsi pribezljali gledat, če mi res prihaja in
kako to pri meni izgleda!!!
Hvala,
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zajček, najelegantnejša rešitev….. malo manj kot 3 jurje, pa boš mela nov novcat CD doma… Ampak, res zažiga 🙂

Jani ma cel CD na disku :))))

Ga bom kupla!! U štacun !

Ježek, tako se govori! Naj ti bodo sanje… mokre :)))))))))))))))

No viš, samo da pride.. sej včasih je treba bit malj bolj vztrajen pa je a ne 🙂

Na sanje :)))))

Jani

Uf, ce nocoj katero srecam, bo tudi mokra… Malo za hec, malo zares…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ej, dragi ježek, midva sva se nocoj že srečala.
Ko sem se vozila po cesti proti domu, ob 20.10 uri,
sem te skoraj povozila. Zapeljala sem z vso silo vstran
in zaradi ježka na cesti bi skoraj imela bližnje srečanje
s skalo ob robu ceste. Kaj si počel na cesti ob taki uri?
Viš, sva se že srečala, pa ti moram povedati, da sem
res mokra – mokra od strahu, da bi te povozila!! Le imej
se malo v sumu, kako počasi in leno, lencato španciraš
po cesti!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

HI, moja draga Marici,
Mi jeŽki smo bili zjutraj posebej opozorjeni, da se se vceraj zacele marcevske IDE, praznik, ki je bil posebej v cislih v starem Rimu… in ti so ga pa znali zingat!! Pa vidis, jezek pazi, ti pazis na promet na cesti, pa se vseeno zgodi , kot opisujes…
Ej, hvala, da me nisi povozila, cisto mozno da sem kaj o nasem nagajivem zajcku razmisljal…, pa sem pozabil na avte…

Enga vecernega lubija za mojo Marici,

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close