Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jih že grabi panika

Jih že grabi panika

Kolikor se meni zdi je prav oboje. Mi imamo doma Žiga in bi lahko rekli takole:

Žigu uspeva ali Žigi uspeva…..oboje je prav………..ker pa je Žiga fant bi znalo biti malo bolj pravilna “moška” raba, torej Žigu uspeva

razen če se imena in priimke sklanja različno ;)[/quote]

Že črkovalnik tukaj na monu ti to pove … Janšu ne podčrta z rdečo.

Komandir, res ne vem, od kje tebi tak optimizem. Zaenkrat ni ta vlada uvedla še nobenega varčevalnega ukrepa. Še noben ukrep ni začel veljati in zaenkrat tudi zelo slabo kaže.

S sindikati vlada ni uspela skleniti dogovora, ki bi ji omogočil, da se ukrepi uvedejo. Zato pa policijski sindikat vlaga zahtevo za referendum. Zahteva za referendum bo v najboljšem primeru izvajanje ukrepov zadržala do jeseni, v najslabšem pa za eno leto od referenduma. Če varčevalnega zakona ne bo že prej zablokiral državni svet, seveda. Nad takšno situacijo je, kolikor sem jih včeraj poslušala, močno zaskrblejna tudi vladna koalicija.

Skratka, zaenkrat so od varčevanja same prazne besede. Temu jaz ne bi rekla uspešnost.

Sva midva v isti državi? Jaz sem v Sloveniji. Si ti mogoče v Franciji?
Stari, tebe pa močno seka, a ne?

Sva midva v isti državi? Jaz sem v Sloveniji. Si ti mogoče v Franciji?
Stari, tebe pa močno seka, a ne?[/quote]

Ne more biti v Franciji, ker tam predsednik trdi, da varčevanje ni rešitev, ampak je rešitev vzpodbuda in zagon gospodarstva in potrošnje. Da varčevanje ni rešitev ne za Francijo in ne za EU.

New Report

Close