Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jihad !

Jihad !

Evo mene z vmesnim poročilom, preden grem brat maile in poste…pa še za to bo zmanjkalo časa.

Tako…v ponedeljek, ko sem se pozdravil od vas, sem dobil potrjen dopust, uni pildek za odobritev, s strani moje jebene šefice. Zato, da si je dala veselje me že v torek, naslednji dan gnjavit da kaj vem kaj je vse prišlo vmes, da moram prekinit dopust in prit delat.

No, s prijatelji in sodelavci smo se malo zamenjali, uštukali, potegnili, da mi to prejšnji teden ni bilo treba, danes pa ni bilo pomoči.
In kar je najhuje, ne vem, ali v četrtek delam ali ne, v soboto enako.

Se ne zgodi, ampak se dogaja. To je že tretji dopust letos, s katerega sem bil klican in sem ga prekinil. Očitno gremo res v EU in bo na severni in zahodni meji full ljudi preveč in nas takole…na suho, brez vazelina jebejo.
Ko izdrži izdrži, ko ide, toliko bolje.

V glavnem se igram woodoo, zabadam igle v lutko, in napovedujem Jihad.
Ce bo kdo danes pri polnočnici, naj drži pesti zame, ker si iščlem drugo službo. Že en cajt, ampak zlahka.

Sicer pa mi življenje cveti.
S familijo pohajamo okrog, obiskujemo frende, hondimo na prireditve in časa kar zmanjkuje za vse. Rad bi pohvalili Ljubljano ki je pravljično lepo okrašena…imam pa v načrtu še ogled Opčin, pa Trst, pa Koper, Portorož in Opatijo…če bo vse v redu seveda.
Vsekakor…materiala bo dovolj, za kako temo po novem letu, sploh vam moram napisat nekaj o Gabrielu, ki je naredil korak k spremembi. Kar veliki.

Tako.
Oglasil sem se po trenutni zmožnosti…zdej moram šibat porihtat carinike in policiste okrog novoletnih podkupnin ipd :))))))) in to se zna zavleč ali čudno končat.

Božični večer je danes.
Čeprav želim vsem zlobnim, žleht in krivičnim ljudem večni led, ogenj ali kopel iz dreka, je v meni močnejša tista plat, ki VAM, DOBRIČINAM, želi vse najlepše…mir, tišino, pogled na morje, zasnežen božič, romantiko ob kaminu, volnene copate in mirno vest.

Srečen Božič, prijatelji moji !

Tudi tebi enga srečnga pa zdravga….

Ej pa ne se preveč jezit na šefico…če se boš jezil boš ratal star in grd…ha,ha,ha… Saj veš…šefi, šefi, šefi….Včasih te res spravijo ob živce. Pa kaj si čmo? Življenje je kruto…ampak sedaj je tak čas, da moramo pozabiti na slabe stvari in uživati v prelepem božičnem času in zimski idili (če imaš seveda kaj za gledat)…pri nas snega zaenkrat še ni.

Imej se fajn in še enkrat tudi tebi SREČNO 2003!!!!

P.S. Se bom spomnila nate pri polnočnici.

Če verjamemo v nekaj, si tega zelo želimo, se tudi zgodi.
Tako vem , da si boš slej ko prej našel novo službo in na koncu si boš rekel ( le zakaj tega nisem storil že prej , veliko prej ). Je težko menjati navajeno , vendar če veš , da slabše ne more biti , potem ” go on ” !!
In danes opolnoči se bom spomnila na tebe , prav posebej , z mojo veliko željo , da se ti želje uresničijo.
Podarim ti vso moč mojih želja, naj se tokrat uresničijo tebi , drugo leto pa meni, pa bo….V slogi je moč !!!

Miren, in tebi ter tvoji družinici prijazen božič !

Brusko, Saško.. Muhamed :))))) ma te podpiram v tvojih najskrivnostnejših hudobnih željah za vse ta hudobne, ker vem kako je, če te hudiči kličejo takrat, ko ni podobno nobeni svinji :)))))

Saško, vesele praznike, lep Božič in tolaži se s tem, da sem jaz pa še kdo tud v službi, po svoji volji ali volji šefov, danes, petek, če ne še četrtek…. ponedeljek, pa verjetno še v torek…. TKO…..

Jihad in salama an mlejku :))))))))))))

aja, Jani ma namen si podrobno ogledat samo Lublano, ker za Trst pa za une morske destinacije je mal premalo časa :)))

… pri polnočnici bom zmolu en očenaš, pa eno zdravamarijo za to, da, al’ ti dobiš novo službo, al’ pa da šefico vzame hudič. Tko!!!

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9

za kamin ne vem, ampak bom obula volnene copatke, že zarad tegale voščila jih je treba, čeprav jest drgač rajš bosa ukol skačem (verjetno moja edina podobnost s pipl from USA)…

večni led si bojo pa Ziher ta hudobni – mene spominja na čas ko je bil sine majhen in je skoooz spraševal a so tele prijazni, a so tele pa hudobni:)))
– čist Ziher sami nakopal..

Ja drgač pa pravjo če ne pride Mohamed k gori
pa gora k Mohamedu (služba k teb ne de)

srečno prijatelj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZIHER BO!

Cmokca Zvezdica.

Sej se ne jezim preveč na šefico. Sam, kulkr je potrebno :))))))))

Sicer pa glede snega, sej nisem ravno ljubitelj, ampak…zdej je pa res lepo, če je. Lepo se imej in lepo praznuj. Čau.

Zajček, tudi jaz bom danes opolnoči posebno močno željo namenil tebi.
Vsi vemo zanjo, a je lepše če ostane neizgovorjena, je tako ?

Lepo se imej in hvala za lepe želje.

Cmokca od Mohameda!

Jani, Buh ne dej, da bi šefico vzel hudič, ker potem on ne bi bil nikoli več to kar je :)))))))))))))

Sicer pa imam ene dva nasmeha zate.

Prvi je za predelavo…Salama n’ mlejku :)))))))))))))))))))))))

Drugi pa za rolbo, ha ha :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Aja pa še to….Thinky binky je res pederček, a nisi vedu?
Mohamed kaže s prstom na serijo “OZ”…in malo sumi B., da jo je gledala.

Čau prjatu….sej bi rekel, da ti bom poslal SMS h polnočnici, ma se mi zdi, da to ne odobravajo. Srečno.

No, Mohamed srčno upa, da se mu bo enkrat posrečilo prit ne samo k gori, ampak tudi k Severnici. Sicer pa verjamem v pregovor, da v tretje gre rado :))))))))))))

Psssssst…..čeprav sem mulca že iz prve napravil :)))))))))))))))))))

Čau severnjakinja moja, bosa :)))))))))

Brus frdaman, k je hotel dobro ljudem…..

Sem šel po narezek v štacuno, za te moje sotrpine in kolege palicaje in financerje, pa me je čakajočega na mejni črti “spregledala” ena Rečanka z Roverjem in Buuuuuuuuuuum tresk odzadi v mojga cliota.

Stopim ven…..vsi sam buljo….una stopi iz avta in se ob vratih trese ku žolca…jaz pogledam car….nič, nasmešek do uh, ji pomaham in voščim vesele praznike…da se še kam ne zabije po poti.
Še ena je bla z njo…dve full lušne pičkice :)))), evo, prou ko za darilo iz neba, ha ha .
Sam še to je zmogla vprašat, jeli nije ništa ?

“Nije !” sem rekel in se že skoraj vsedel v avto, ko se je upala vprašat…!A meni ?” :))))))))))))))))))

Boga reva, niti pred avto ni upala.
Če me ne bi čakali lačni carinarji, bi ju še v kontejner povabil…..da ju malo pomirim :)))))))))

persen pomirja:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9

še dobro da ti pi..ice ne padajo z neba;-)

ino bosih nog naokrog ne de:))

v tretje gre rado (pa še l.2003 bo)

to da pa prvič takoj neki rata – to pa sam majstori znajo;-)
Čau moj B S S & meri krisban

Namesto da padajo, (na)padajo od zadaj :)))))))))

tu ju tu :)))))))

ziher je tud to za neki dobr;-)

verjetn za (o) zadje:)

Vsekakor imam z eno tako na ritki dosti lepše ozadje kot sicer, ja :))))))

lepota mine:)

New Report

Close