Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek jing & jang

jing & jang

he Jani to je komad hudo dober od Laurice..ma nimam pojma kaj pomen sam ziher je kulll..heheh čaki bo Nikitka prevedla…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zajček, tako kot Barbi, bi ti z veseljem pomagal držati prvo opeko, da bi lahko gradila naprej. Vendar dvomim, da bi bilo to ozadje 🙂 trdno. Najbolj trdno ozadje lahko postaviš edino sama. Zato ti lahko samo držim palčeve, da bi ti to končno uspelo in da bi to ozadje bilo… najbolj svetlo in najlepše v tvojem življenju.

Jani ma zajčka rad, ker je v njem še vedno veliiiiiiiiiiiiiiiiiko energije. Cmoka!

He , he , no , pa naj vam bo :

.. zdaj vem … da si ti odgovor na moje vprašanje … od tebe živim , nikoli več ne bom ista , ker vem , da si močnejši od mene .. zdaj vem in to mi zadostuje !!! ….

Nikitka prevaja smiselno ne pa v verzih

sem vedla da je kulll.hehehe cmoka za Nikitko*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Enako nazaj, čeprav sem se šele zdaj odkopal iz vsega današnjega bremena…..pa si menda že ušla :(((

Ma, se kej vidmo, dej :)))))))

Sej smo sami karizmatični tel, Jani.

Boš vidu v soboto, karizme :)))))))))))))))))))))))))))))

Ejjjjjjjjj Koštunček !

Pridi še ti v soboto, ker ne vam, če tudi tisti dan pečejo prasce na žaru.

Pa….če ne bo prscev, bomo pa tebe spekli :)))))))))))))))))))))))

Kaštrunčki so fini za pojest :)))))))))))))))

Zajček, ti znaš pa tako lepo take reči opisat……Brus je preveč tumpast, da bi to tako lepo naslikal……rajši pokaže :))))))))))

Sfrkali :))))))))))))))))))))999

Izraz za pop…. :)))))))))))))))))))))

:))))))))))))

Oh, Brusko, no pa dajmo malo tebe v precep. Poglej trudim se, da iz tebe naredim fanta, ki bi postal romantičen in nežen. Ti pa vedno udariš tam, kjer bi moralo priti lepo počasi in no , kako bi rekla postopoma , ko bi bilo mio romantično uvajanje. Zdaj res ne vem več kako naj se te lotim, trudila sem se zelo !
Cmoka, zajček

Brus ko brus , kaj češ !

… in ker ni čist nič romantičen , ima pa močne , mišičaste , drvarske ,he , he … rokice, mu je Nikitka predlagala perspektivno poslovno sodelovanje na področju mejnih znanosti (gl. prerokovanje z ritke , op. p. )

Ej, da mi ne bosta posvinjali teme :))))))))))))))))))))

Jaz sem rekel samo to, da ne znam tako lepo kot zajček NAPISAT kako imam koga rad, dosti raje mu v živo se nasmehnem, objamem, pobožam, POKAŽEM, da ga imam rad….

Na kakšno kazanje ste pa vedve mislile ????

Si ga videla Nikita ? Si videla , kako nama sedaj nastavlja past ?
Ponavljam še enkrat, da sva in misliva pravilno, že zato, ma glej, he, he kdaj pa je to tudi izvedel ( pokazal kako ima nekoga rad v živo, ko je bila prilika za to ? )

Če me spomin ne vara, raje uporabiš speed!

:))))))))))))))))))))))))) klinc… od mene lahko spečete samo roge :))))))

Ej, Brusko, lepo popoldne, fajn se mejte in se…. verjetno tud vidmo :))))

Joj, zajček, ne maram več speeda, zdej sem na horsu.

oh, Brusko, hehe, prav :)))))))
saj si prijeten fant, se ti rada nasmejim :))) bi bil dolgčas brez tvojih pripomb tuki gor. Tko ! Romantičen pa že boš, o, ja, ko pride čas !

Kaj zdej ?
Te zanima , kaj bo s tabo al ne ?

Nikitka bi rada že začela z biznisom ….

Nikita sonce moje, misliš na Bruskopta a ne ?
Kliznil je, a si pričakovala kaj drugega?

Mogoče pa pripravlja ambient oz. delovne prostore ;)))

Nikitka se ne preda tako hitro

No, Nikitka, ti se seveda ne predaš. Dokler si v ozadju, pa malo samo kao groziš, je Brusko korajžen ko sam vrag, ko pa uvidi, da gre zares, hopla, ga že ni…
Tko da, mislim še vedno ( to obe veva ), da ne pripravlja delovnih prostorov niti ne delovne mize, ker se je skril pod njo !

Razumem vaju Jani – tebe in Barbi ! Tudi vem, kaj sta mi hotela povedati .
Jaz pa vama povem tole. Resnica je, da sem pred letom dni trdila z vso gotovostjo, da na svetu ni več dobrih ljudi, poštenih in iskrenih. Vi tuki gor ste to ovrgli, vsi . Barbika in ti sta moji dve rožici med vsemi ostalimi, ki so v vazici v mojem srcu. Da ne bom melodramatična naj pojasnim, včasih vam je vsem skupaj to potrebno povedat!!! Zaslužite si ! Saj pravijo, povej danes morda jutri ne bo mogoče, pa zato naj bo tudi večkrat povedano, samo da se ve :)))))))))))))))))))))

nočko!
zajček**

Ps. zajček bo enkrat sam popravil prvo opeko, ja, enkrat :))

Zajček, viš.. vesel sem, da sem v tvoji vazici 🙂 No, če ne bi bila ti tudi TI, tud ne bi bila v moji vazici :)))))))))

Jani ve, da bo zajček začel na novo zidat in če bo zajček potreboval koga za malto delat…. bo Jani zraven 🙂 Dobro jutro!

heheh jest pa lahko vse skupej zarajham….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

a si mislila reči zafrajham, hahahah?

aha pr nas se reče zarajham..heheheh zapucam naflikam gor omet da vse skup dobro gladko drzi…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close