Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Joj, joj , a ste slišali ….

Joj, joj , a ste slišali ….

…to , da se namerava tisti Marko Šubic pred centrom za socialno delo nekje v Lj. polit z bencinom in zažgat v protest proti birokratom , ki mu onemogočajo dobit otroka ?!

Nikita bi takega tipa nemudoma zaprla v psihiatrično ustanovo zaprtega tipa in mu ZAVEDNO prepovedala stik z otroki , ker nekdo , ki grozi z takimi strahotnimi dejanji , je psihični bolnik in nevaren in absolutno neprimeren kot starš

Kje si to slišala?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

samo …….. kot nepopravljivi skeptik …..resnica ni vedno “enostranska” …. morda … morda … pa je to le dejanje silnega obupa ….. zal ne verjamem v absolutno resnico :):)))

bzz bzzz

Ravnokar po radiu !

Nikita je čist zgrožena

Tule se bom podpisala pod čebelico.
Obe strani je treba slišat, meni tudi mati deluje nekako ne preveč , no razumno in pripravljeno na dialog, kar je pogoj za uspešno rešitev problema. Žal pa ne vemo marsikaj…

A ni to tisti tip , ki je otroka najprej ugrabil in se z njim skrival nekaj let vsepovsod po svetu , otrok pa je potem po prihodu domov kazal znake hude čustvene stiske … ?

Nikita povzema po objavah v medijih

Je pa tako, imam izkušnjo iz mojega dela, z obema staršema enega izmed otrok, nihče ne bi verjel, da je bila krivda precej na mamini strani…sama sem potem videla precej, očetu pa je uspel reden stik z otrokom…

te hude custvene stiske … so nam “prikazali” novinarji …. otrok tako ali tako ni smel dajati izjav …… samo po svoje pa si mislim, da bi tudi jaz “pokazala” cudne znake custvene pretresenosti, ce bi se po “toliko” letih vrnila k “tujim” starsem ….

hmmm ne vem …. ne vem :):))))

aha .. slišala že včeri neki na to temo .. ma če se spomni res tole narest nimam besed .. je pa resnica, da pri nas v ločitvenih postopkih čist premalo upoštevajo očete .. ko da so nesposobni poskrbet za otroke …

B. misli, da so moški velik bolši starši, kot jim je marsikatera ženska pripravljena priznat :))

drugo je pa duševno ravnovesje .. tko moških kot žensko .. no tko !

ma tud jaz tko mislim .. vprašanje, če mu je bilo res tako hudo, kot je bilo skoz medije tu prikazano …

sploh pa .. a ni ta mama izjavila .. da tip sploh ni otrokov biološki oče ….

Ja , saj se strinjam pri tem , da mora bit marsikaj narobe tem , kjer je tako težko ugotovit resnico , pa kjer sta starša taka , da ni mogoč dialog .
Tudi s tem se strinjam , da so medijske resnice precej dvorezen meč.

Vendar – samozažig kot argument ?!
Ne vem , no , ampak meni se še vedno zdi bolno !

…. predpostavimo , da se z možem kregata za crknit , pa da je vsak razumen dialog nemogoč , pa da ti uspe ( iz maščevanja , recimo , čeprav je bedno , ampak , ajd , dajmo rečt , da imam tudi kot mama take podle finte ) očetu onemogočit stike z otrokom.
On se posluži te vrste izsiljevanja (ker to JE izsiljevanje , se strinjate ?!) , pravočasno ga pogasijo , mu pozdravijo opekline ( ker mu itak nihče ni verjel , da se bo res zakuru in je on potem to prisiljen naredit ) no , in mu potem dovolijo stike z otrokom .

A bi mu ve kot mame bile mirne duše pripravljene prepustit otroka , ne da bi vas čisto malo miceno zaskrbelo , kako bo možak reagiral , ko naslednjič , v kaki drugi situaciji , ko bosta skupaj z otrokom , naletel na nasprotovanje ?

Mocno, zares mocno, tokrat soglasam s cebelico.. Vsakdo ima pac svoj pogled, obicajno pa se clovek odloci za skrajna dejanja v velikem obupu….. Zadevo spremljam ze od zacetka, tako v casopisih kot na TV… To seveda ne pomeni, da poznam resnico… Obicajno se loceni mozje sploh ne brigajo za svoje otroke.. Ta pa se bori zanj dobesedno s vsemi sredstvi… Ko ni slo vec legalno, se je odlocil za nezakonite postopke.. Fantova mama meni pac osebno preprosto ne deluje prepricljivo… Najhuje je, ko otrok postane nekomu sredstvo in orodje mascevanja!!!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

juj …. tole me rahlo spominja na to … kdo ima bolj prav Katanec ali Zahović … za koga ste :):)))

ce bi bili v ameriki bi bila stvar jasna … otroka bi “odvzeli” starsem in ga dali v posvojitev … in potem smo spet tam … ali bi bila rejniska druzina bolj sprejemljiva kot “bioloska” ali pac ne …..

… vcasih pa tudi kaksno “izsiljevanje” pomaga :):))))

tip je napovedal da se bo zažgal nekaj pred 14 uro .. se pravi .. v roku pol ure -.. hmmmm … ma jest ne verjemem da bo to res naredil .. če bo .. mu niti pod razno .. brez nadzora tretje osebe .. otroka nebi dala v varstvo .. to je odgovor na Nikitino hipotetično vprašanje.

B.

… pa so meni full bedni ljudje , ne glede na to , v kakem obupu so se znašli.
Menim , da so to ljudje , ki reagirajo s to vrsto nasilja nad sočlovekom potem , ko jim je zmanjkalo argumentov.
Izsiljevanje se mi zdi najbednejša vrsta nasilja , ker manipulira s strahom , sočutjem – skratka s čustvi .

Nikita tudi ne pozna resnice , še podrobnosti ne , vendar se GLOBOKO n estrinja z načinom , kako doseči cilj .
NAMEN VEDNO NE POSVEČUJE SREDSTVA , Machiavelistično gledanje na to se mi zdi zelo cinično

Hja , veš , mene konkretno čisto en drek briga, kdo od njiju dveh ima prav !
V tem primeru se mi ne zdi primeren NAČIN za dosego cilja .

Nikitka čustveno odreagira vsakič , ko so otroci posredi , ker bi se sama raje dala rezat na koščke , kot da bi spravila svoje punce v nevarnost ali duševno stisko

Ce je res to rekel, bo tudi storil.., danes ali pa kdaj drugic.. Treba je upostevat, da je zaradi tega otroka pustil sluzbo in se nekaj let skrival pred interpolom po celem svetu.. Ocitno je zivljenje posvetil le enemu in edinemu cilju…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Zakaj pa je to počel , če otrok niti ni njegov ?

ljubezen je res drugo sonce , ni pa IZGOVOR za vse , kar nekomu pade v glavo – po moje :)))

Je pac preprican, daje otrok njegov… Saj pravim, cudna so pota gospodova… Morda clovek misli, da nima vec za kaj drugega ziveti…

Izsiljivanja pa seveda ne odobravam, slovenski pravni drzavi pa tudi nic ne zaupam!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ježek .. vse lepo in prav .. ampak če mu je cilj videti ali celo dobiti otroka … je tip pač izbral napačno pot .. ker bodimo iskreni .. kdo si pa želi imeti za očeta nekoga, ki je brez lastnega življenja in grozi s samovžigom …

če je zakon na strani matere, je edino, kar mu je pač preostalo to, da bi na lep način poskušal graditi nek odnos .. najprej z materjo potem z otrokom .. saj bo mali zrasel, pa mu nihče več ne bo mogel prepovedovati nič .

Je pa res, da ne vemo kaj je bilo med njima, ne vemo kak odnos človek lahko izpostavi z otrokom, ko je pač izčrpal vse pravne vire, pa mu stiki vseeno niso omogočeni .. nekak sočustvujem z njim .. pač .. dejanje obupanca .. ampak vseeno .. jaz mislim, da bi v prvi vrsti moral misliti na otroka in njegova čustva .. ne pa nase .. koneckoncev .. nihče ni nikogaršnja lastnina .. torej …

.. tega bi se morali zavedati pač vsi starši .. še preden se odločijo na svet spraviti otroke … ma sem jezna na take neodgovorne tičke … na koncu zmeraj kratko potegne otrok .. ki mora s svojo ranjeno dušo živeti vse življenje …

B.

Službo je res pustil, oz. firmo, delal je pa še vedno.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Mislim, da se je ravno te dni na sodišču ugotavljalo očetovstvo.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

ja denar je očitno imel .. ker Malezija niti ni tako poceni :)))))

Zame sta oba in oče in mama ena dva velika norca.Kot da nista otroku vzela že vs..Uničila ga bosta čisto totalno.Jaz bi jima otroka vzela.Saj sta dokazala,da nista še sama sebi -oz drug drugemu kos..le kako bosta potem otroku.takšni pari nebi smeli imeti Otrok. kaj čmo.Svet je itak,že čisto “pobezljan” In z njim tudi ljudje…
Ni jima bilo dosti,kar sta storila do sedaj…egoistična packa velika sta,ki se gresta samo za to,kdo bo zmagal in kdo ima prav.Bogi otrok!Resnično BOGII..le kaj bo ostalo od njega..jeje jej..

Moje mnenje,če bi se sama znašla v takem zosu,ki bi bil nerešljiv bi seveda postopila čisto drugače.Otrok ima in mora imeti oba starša.Če bi ta mamica pokazala dialog in pripravljenost..otroka pustiti tudi očetu,mislim,da do takih problemov ne bi prišlo.če pa nekoga stisneš za vrat in ga dušiš v kotu,potem naredi marsikaj..Pri tem se nič več ne zaveda,kaj počne in kako škodo dela..kakorkoli že…Oba si otroka ne zaslužita!!
Otrok raste..leta bežijo..kmalu bo dopolnil 18 let..in če bi ljubezen starševska bila tista prava,bi se pametnejši do takrat previdno umaknil…če drugače ne gre..Otroku se pa nikoli,ampak nikoli ne bi odpovedala…Razumno gledam na vse skupaj…a razumem le malo te dva starša,ki se mi po eni strani tudi smilita.Dokazala pa sta,da otroka le “Nimata rada” To je moje mnenje….Pri vsem tem,mi hodijo na misel tiste mamice samohranilke,ki so ali premlade ali prerevne,,pa se odpovejo svojemu otroku..samo zato,ker ga imajo res rade in ker mu želijo resnično normalno živlenje..ne pa revščine..To je ljubezen,ko s eodpoveš nekomu..samo zato,ker mu želiš vse najboljše….Upam,daste razumeli kaj sem mislila s tem povedat,kajti v ozadju me dekoncentrira nogomet..heh Brez zamere lupčke vsem********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close