Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Joj, joj , a ste slišali ….

Joj, joj , a ste slišali ….

muca, moram se strinjat tudi s teboj.. Povedala si enako kot cebelica, le z drugimi besedami in se bolj naravnost…. V pravni drzavi, ne bi pustili “norcema” otroka muciti na tak nacin.. Imeti otroka rad in si ga trako svojiti le zase gotovo ni normalno! Ljubezen je lahko tudi bolezen, mar ne? Obnasanje obeh je pomilovanja vredno.. Ne bom vec ponavljal, kar sem ze zapisal, ker imata oba tudi vsak svoj prav in svojo resnico .. in otrok rabi oba starsa, vseeno katerega kdaj bolj ali manj.. Oceta zagovarjam zaradi podrejenega polozaja v katerem je zaradi zbirokratiziranosti in brezbriznosti sluzb in organov, ki bi morali nepristransko razsojati…. Ne strinjam se pa z njegovimi metodami, tudi s tistim ne, da stoji ob cesti s transparentom, ko mati pelje otroka v solo.. Otrok komaj prihaja v puberteto, posledice bodo nedvomno hude.. Ze tako so…
Bemti, Nikitka, ce clovek pomisli malo bolj komunisticno, bi mogoce res prisel v postev kaksen zavod, ampak obvezno za oba taksna starsa… Saj je vseeno, kateri je za nianso bolj nor, a, ne? Sam zdaj zivimo v demokraciji!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Je pa enkrat grozil, da se bo polil z vinom in zažgal.

Ko so mu rekli, da vino ne gori, pa je rekel, da glih za to.

Se bojim, da je tu malo tega vmes. Sicer pa, Nikitka, škoda, ker nisi imela kdaj priliko videt te konkretne mame in njene obrazne konfiguracije, mimike, izraznost oči, tisto “trzanje” živčkov ipd….

Da imam jaz tako bi jo tudi popihal, edino s to razliko, da ne bi več hodil nazaj.

Se pa distanciram od dejanj očeta, ker so glupa. Zadeva je razultat DVEH kretenoidov, ki se uničujeta na plečih otroka.

NEEEEE !

Najbolje bi bilo, da bi poiskusila en drugega zažgat.

In potem bi se v plamenih stisnila en k drugemu in bi Marko rekel: “Veš, vedno sem te ljubil!”

In mi bi to potem brali v Slovenskih novicah.

Ja, Barbara, lepo napisano.

Žal pa ni reči, ki bi preprečila imet takim budalam otroke. Tu mislim na oba.

New Report

Close