Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Joj joj Rebeka Dremej uči hčere skromnosti…

Joj joj Rebeka Dremej uči hčere skromnosti…

…medtem ko dopustujejo na Sejšelih LOL

In?

Poznam nekaj nesramno bogatih, ki si lahko privoscijo marsikaj, dopustujejo na izjemnih lokacijah po svetu, a otroci ne dobijo vsega, kar si zazelijo, pa bi jim lahko privoscili zlato zlico s kroznikom vred.

ja verjetno so cenejši kot slo in hrvaška.. 🤷‍♀️

nova
Uredništvo priporoča

Dajte se raja nehat pritoževat. Zagovedena slovenska foušija. Danes lahko gre pa res praktično vsak na sejšele. Še tist ki je minimalcu, če fuša 1 leto za 100 € na mesec bo napraskal za letalsko karto (do 450€) in hotel minimalnega standarda tam. Šla je in kaj sedaj?

Potovanja in poznavanje drugih kultur, načinov življenja ti, da ta širino v marsičem… Sploh pa ni dopust na Sejšelih nujno razsipen, odvisno kam greš.

Sploh pa je na Zanzibarju.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ja in?, 04.07.2022 ob 08:55

In?

Poznam nekaj nesramno bogatih, ki si lahko privoscijo marsikaj, dopustujejo na izjemnih lokacijah po svetu, a otroci ne dobijo vsega, kar si zazelijo, pa bi jim lahko privoscili zlato zlico s kroznikom vred.

V stilu: ne, ne gremo na Zanzibar za cel mesec ker smo skromni, ampak samo za 14 dni? Ali pa: ne, ne bomo imeli 50 m bazena doma, ampak samo 25 m. Ker je potrebno bit skromen.

Povej prosim celo zgodbo, ne nekaj na pol. Kaj konkretno je rekla/napisala, da se je zgodilo?

Vsi nimamo instagramov in podobnega.

Odgovor na objavo uporabnika
mah232, 04.07.2022 ob 09:17

V stilu: ne, ne gremo na Zanzibar za cel mesec ker smo skromni, ampak samo za 14 dni? Ali pa: ne, ne bomo imeli 50 m bazena doma, ampak samo 25 m. Ker je potrebno bit skromen.

 

Zakaj ne bi imeli 50m bazen, ce jim koristi?

 

Raja sploh ne veste, kaj pomeni biti skromen! Za vas je skromnost revnost!

No, dajte revezu milijon, pa da vidimo, ce bo se vedno skromen!

 

Skromnost je tisto, ko si materialno privoscis, kar potrebujes in ti koristi!

Meni 50m bazen ne koristi nic, za namakt bi mi bil dovolj 15m, a recimo moji doma radi plavajo, njim bi bil 50m bazen super in glede na to, da jih je vec, bi imeli 50m.

Razumes poanto?

Imas avto z milijardo senzorji in funkcijami za 150k,ki meni nic ne koristijo, nekomu drugemu, ki je vsak dan na daljsi relaciji in tedensko na dolgih relacijah pa tak avto precej olajsa voznjo, torej bi jaz sebi kupila nekaj za 50k,ta drugi pa za 150k.

Nas je 5 v druzini, hisa s petimi spalnicami in kopalnicami bi bila super, glede na nas nacin zivljenja bi recimo se dve dodatni spalnici prav prisli, a 15 jih ne rabimo!

 

Skromnost je, ko imas denarja cez glavo, a si kupis samo tisto, kar potrebujes in ti koristi!

 

Koliko ljudi poznas, ki nimajo denarja cez glavo, so v tvojem minimalnem financnem standardu, pa kupujejo razno razne bedarije, ki jih ne potrebujejo in jim ne koristijo? ! Koliko navlake imas sama doma?! To ni nobena skromnost!

Skromnost je, ko imas denarja cez glavo, a si kupis samo tisto, kar potrebujes in ti koristi!

 

In to je lahko čisto vse, od največjih kozlarij naprej. Ker si pač mnenja, da ti koristi in nujno potrebuješ.

Odgovor na objavo uporabnika
lakota832, 04.07.2022 ob 10:52

Skromnost je, ko imas denarja cez glavo, a si kupis samo tisto, kar potrebujes in ti koristi!

 

In to je lahko čisto vse, od največjih kozlarij naprej. Ker si pač mnenja, da ti koristi in nujno potrebuješ.

 

Nekomu tudi kaksna kozlarija koristi, jo uporablja redno, to ni zgresen nakup.

Ni pomembno, kaj ti mislis, da potrebujes in ti koristi, trik je v tem, ce to stvar potem tudi uporabljas.

 

Jaz tudi mislim, da potrebujem vikendico na morju, definitivno je to koristna stvar, ampak uporabljala bi jo mogoce 3 tedne v celem letu, torej je tak nakup nesmiselen. In ce bi ze s svojim razmisljanjem o potrebi in koristi to tudi kupila, pozneje pa ugotovila, da nimam nic kaj dosti od vikenda na morju, bi prodala in spet ne vi bila potratna.

 

Skromnost ni revnost!

Služite, pa boste šli na Zanzibar…Jaz ne grem tja, pa če mi še plačajo….Nisem nikomur fouš…Moja sedežna, Tv, pa denar za sproti …zdravje in moji bližnji…to je moje največje bogastvo!

Odgovor na objavo uporabnika
ja in?, 04.07.2022 ob 12:55

 

Nekomu tudi kaksna kozlarija koristi, jo uporablja redno, to ni zgresen nakup.

Ni pomembno, kaj ti mislis, da potrebujes in ti koristi, trik je v tem, ce to stvar potem tudi uporabljas.

 

Jaz tudi mislim, da potrebujem vikendico na morju, definitivno je to koristna stvar, ampak uporabljala bi jo mogoce 3 tedne v celem letu, torej je tak nakup nesmiselen. In ce bi ze s svojim razmisljanjem o potrebi in koristi to tudi kupila, pozneje pa ugotovila, da nimam nic kaj dosti od vikenda na morju, bi prodala in spet ne vi bila potratna.

 

Skromnost ni revnost!

Daj ne nakladaj no…..

New Report

Close