Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Joj kakšne sanje ,….

Joj kakšne sanje ,….

Kako lepe sanje ,moja veša me budi – brca – z mene vleče kovter in se dere
USTANNNNNN !!!
A ti sploh misliš it v službo ,ali malo peljat v šolo ????!!!!!
(ko bi ona vedela kake sanje so bile , bi me lepo pustila še ninat ali dremuckat )
lep in sončen dan vam želim

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Moje so bile tudi tako prijetne in potem sem se zbudila in ugotovila,da so ipak le sanje…..za razjokat!!!!Pa tako prijetne so bile…mmmmm…..pa probaš zaspet nazaj,pa nič…….bela cesta….

Cmoka in še več prijetnih sanj,saj lahko tud podnevi sanjaš!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Štumpi, napisal si, “ko bi ona vedela kakšne sanje sem imel, bi te pustila še ninati”, jaz pa se bojim, da bi te iz postelje zbrcala tisti trenutek, ko bi ti začel sanjati …lump nagajivi si tudi ti v temle jutru, še dobro, da je v sanjah res vse dovoljeno…cmoka!
Ja lepo je sanjati…tako paše…in kako resnično je včasih…se smejim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sedaj ko sem spil kavo in pokadil dva cigareta , mislim da bom šel kar domov in se ponovno zleknil v posteljo in poskušal priklicati sanje nazaj ..,
bile so tako vroče
lep dan ti želim in ljubčka na smrčka vračam v dvojni porciji

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

hehehehehe, saj praviš da v sanjah je vse dovoljeno
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Pa pazi, da ne postanejo mokre sanje…..ne več vroče, MOKRE!!!
:-)))))))

Upam da me bodo cmoki pogreli………….pa te morem razočarat,sanj ne boš kar tak priklical nazaj….sem probala že miljon krat…..če ti pa le uspe,sporoči kako!!!!

Lepega daneja in predvsem s soncem obsijanega….cmoka

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Lahko bi bila malo ljubosumna na moje sanje, o ko bi ti vedela

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

kam naj ti pa sporočim če mi je ratalo ??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Al sem al na mail…mi je čist vseeno….sam da ti rata…….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pa saj ti jih privoščim iz vsega srca, le za posledice me je malo skrbelo…. da ne bi spet sveže oprane zavese trpele….:-))))

Čau Štumpi……….A so bile kakšne »mokre« sanje????? He, he, he

Jutro zvezdica (zaspanka???)!!!A smo danes OK? Brez jutranjih težavic?
Ojej,skoraj pozabila,cmoka obema…..malo buščeka pomožaj namest mene!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Kolk vas to matra če so bile mokre sanje ,…hehehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

grem probat ,…hehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

a zavese te matrajo , hehehehehee

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Veliko veselja in ugodja in vseh lepih občutkov!!!!!!!!!
Cmokca za “lahko noč”,čeprav je jutro…..improviziraj!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

o ko bi ga jaz božal celo noč ,….hihihihihihihihi

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Dosti!!!Bo treba posteljnino menjat al ne!!??

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

A ga bi, a ?????CMOKA

Čau Trilči……Danes je tako, tako…….Ampak se mi zdi, da ni še konec…. Drugače pa je vse O.K. Hvala za vse lubčke……….Kontra tebi nazaj. CMOKA

Bi bi bi ,…hehehehee

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

zvezdica,kakšen piškotek pomaga…..:))9

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Gotovo so bile mokre, ker če ne, ne bi bilo hudo zjutraj vstat……he,he,he….

Pa verjetno tudi kaj drugega a ?

New Report

Close