Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Joj kakšne sanje ,….

Joj kakšne sanje ,….

Papcam grisine…….Bo tudi to O.K.? Hvala muca

takole : sanje niso bile MOKRE, ker bi moja sigurno kaj posumila,…bile pa so božanske, no naj vas še malo matra hehehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

tudi……sicer pa bo kmalu bolje….potem odtehta vse!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mene čist nč ne matra…. zato sem tiho.)))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Odvisno kako bi mi preprijela rorko,in kam jo položila ,…hehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Saj vem…in komaj čakam. Upam, da bo šlo vse O.K. do konca…..CMOKA muca

Nekam sumljiva si mi danes, hehehehehee

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

nope………..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Saj veš,pomisli samo na to,kako bo lepo ko ga/jo boš imela v naročju…pol se splača malo potrpet….;-))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja kam? Nekam na toplo verjetno………:))))))))

Vem, vem……..In kot pravim…….vse prestanem, samo, da bo vse v redu z njim/njo……..CMOKA

Bo bo….na nič drugega niti ne pomislit…prav? Mora bit in bO!!….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne delaj me firbčno…povej kakšne so bile…malo opiši….:)))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Saj tudi nočem mislit na kaj slabega……..ampak včasih je kakšen tak čuden dan in me je potem full strah…….

a bi ??
Kam , če pa bi bil cel telešček tresoč, vroč, ……

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Nekam, kamor bi bilo še topleje:)))))))))))

:::))????
men nič jasno
Pa ja mamice v nosečnosti so najbolj srečne ?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

pa najbolj lepe..ampak včasih nehote skrbi..ampak jih je treba stran odrint in mislit na vse lepo…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tebi jih bom osebno opisal ,…heheheheheh
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

to pa nisem vedu,….hehehehehe
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ni blema….)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tebi nič jasno………..Mamice so najbolj srečne pa še kaj drugega……..

Skrivnostne ::)??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja zdaj pa sem že čisto zmešana…..no,bomo videli….če ne,se pazi…..te bom nekam privezala in potem……..mmmmm……….hmmmmmmm….hi hi hi hi hi

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja ja same Ablube , hihihihihihihihi

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

New Report

Close