Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Joj kakšne sanje ,….

Joj kakšne sanje ,….

Ablube????….to ti misliš….hmmmmmmmmm….pa saj grem čist po tvojih stopinjah in lahko rečem le: FLEK!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

pol pa v ladlc poglej

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ok…..bom takoj nazaj….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ola. Pa sva spet pri temi, kako sem skrivnostna.

Takole !
Dogajalo se je na peščeni plaži , kjer je voda vsake toliko časa zmočila moje in njene noge . Ona je ležala na hrbtu jaz na trebuhu .Na njeni koži so se svetile kapljice od sonca , ter iskale svojo pot ..Vsake toliko časa se je pretegnila me pobožala po moji riti in z nohtom udirala pot po hrbtu proti vratu .Ravno ko sem želel se ji približati in ji vrniti poljub na njene štrleče bradavičke je iz slušalk zavrtela muska od Barunov (CRo skupina).
Začel sem v ritmu kimat z glavo in spremljat pesem ( namreč padel sem v trans) .Ravno v sredi pesmi se zasliši : U S T A NNNNNN!!!!!, A TI MISLIŠ USTAT AL BOŠ KAR LEŽAL …..
GGGGGRRRRRRR, sem si mislil (prokleta babnca), počasi vstal šel v kopalnico in oblekel malo za šolo in odpeketal v službo ,….približno nekako tako je bilo
lep dan vam želim

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

a je bla ona blonda?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vraga,ženske smo včasih lahko resnično hudičeve….jaz bi tud mela takšne sanje,seveda v reverzni obliki….jaz pa en….hmmmmmmm…..ja,ja sanja svija o koruzi itd….Mačor,pa mogoče te lahko malo pocartam,pa boš lepo nazaj zaajal in sanje bodo spet tu,drugi del…..Probajva,kaj veš????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Danes je premalo časa , za drugič pa nič ne veš ,…
Hvala ti za želje ,kaj pa veš mogoče se pa res izpolnijo
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ne ,…parcelo je imela črno in lepo postriženo

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

A ti sam parcelo gledal? Kaj pa učke?

hehehhehehe……..

moram priznat res lepe sanje in te razumem:))))))))

Kaj bi dal kaj bi dal…da bi v sanjah teh ostal:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne – vsaj , da bi se pesem zvrtela do konca , hehehehehee

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ja ja bla bla….ne ti men o pesmi….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close