Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek JOJJJJJ…koliko je že

JOJJJJJ…koliko je že

ura….šele sedajle sem registrirala…ma mora sončika ninat…prosim da me pokrijeta…pravljica in sibam…ninananananan…cmokito obema…lepo ninčkajta…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Curc te gleda…to je moje voščilo!
Sp

nc spat noc je se mlada

/

saj me bo res….hihihihihihiih

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa moram…ce hocem lepa ostati…;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ej sonci,pa sej ti si najlepsa madona sej lepsa ze bit ne mors.

ce bi te mel bi te kr u vitrino zapru..hahaha

/

Se smejim…ja to smo pa sončki…lepo…da nas opazuješ…naši žarki so res tapravi…cmoka..lepo ninčkaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

O lepoti bi se pa dalo na široko razpravljat!
Kdo je pa tebe za lepo razglasil?
Primarij za joške sem jaz…..za ostale dele telesa pa imamo tud stručkote tu…konzilij v operacijsko,prosim!
Sp

cccccccccccccccccc kaj bo se ratal tuki a

/

Ja sonček je pa ja lep…ko tako lepo tam zunaj sveti…no kar se pa mene tiče…tega pa res nikoli nisem trdila da sem lepa…ne to pa ne…ni govora…jaz pa lepa…ma nehaj noooo…se smejim…mater ti…te bom pa dons res ornk ugriznila…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hhiihih

kdo bo pa tebe dal nina nana……

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ppppšššššššš, da te ne zašpecam…da si mi povedal pravljico…lepo jutro dragec…sem te tko pogreškala…kaj si mi počel…no saj vem…no delam se, da vem…si kaj moj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ODGOVOR DOBIL NA MEIL….

pa-pa lubica

leta letijo - iščem stevardeso.....

zate…vse;))…pa-pa…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hahahahah me bos ja :)))

ti me kar daj ,mogoce bo pasalheheheh

/

New Report

Close