Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Joškaste ženske

Joškaste ženske

F.ukfehtarji, ki tu zatrjujejo, kako so vse večje povešane, bi z veseljem nabrisali kako, samo itak samo desanko polirajo.

O, gospa genearl so se vrnili, se jim je toliko popravilo, še vedno pa ne v tolikšni meri da bi on en sam post bila zmožna napisat vezan na temo. 🙂

tema so joški, glupan. Ni zdaj treba drugih dedcev prepričevat, kaj je dobro za njih, zate polarni itak vemo, da si bolj na moške udarjen. man power pa to.

Polarni, samo da so, če niso pri roki ne čvrsta, ne viseša, ne majhna, ne velika, ne nikakva – jah, jebi ga, bodo pač vedno ženske krive, a ne? 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Aja, celo poslabšalo se ti je? 🙂 Če so tema joški zakaj spet blodiš kaj nekdo drug misli, kakšen je in kaj počne? 🙂 Ne gre nikakor pri tebi, da bi zase pisal kaj počneš kot nedojebana pedruša? 🙂

Kretenčino, sebe beri, kaj si zgoraj pisal, kakšni vse da so dedci, ki so jim všeč veliki in da imajo baje itak vse bejbe po 25 povešene….Zdaj si pa užaljena princesa? ma zate itak vemo, da si topli, ni mogoče, da ima heteroseksualec tako histerično sovražno mnenje o babah, majkemi, ni. Ne vem, zakaj p.edri komentirate babje joške, vi itak z babami nič nimate..

Ja, verjamem da ti ni jasno, da so ti čimvečja vimena še zdaj všeč, ker bi se ti dojil, kot ti ni to, da si bil navajen od majhnega bit v kilklcah sodeč po pisanju in te je to izoblikovalo. 🙂

Kaj tebe briga, kaj je mojemu tiču všeč, si ti bolan? tebi so všeč dedci, to vemo, na levo krug zdaj, butl…

Ja, verjamem da ti ni jasno, da so ti čimvečja vimena še zdaj všeč, ker bi se ti dojil, kot ti ni to, da si bil navajen od majhnega bit v kilklcah sodeč po pisanju in te je to izoblikovalo. :-)[/quote]

Naravna zakonitost: moški bodo vedno zainteresirani za ženske, dokler te toplo lulajo. 🙂
Za ‘vjagat’ eno 25-letnico, se mi zdi, da bi rabil kak milijonček na bančnem računu, kaj šele, da bi kompliciral o njihovih joških. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A zdaj ste že vi, koliko vas pa je razmetanih v enem nedoločenem izrojenem spolu in osebi, ki se vedno definira kot baba, pa to ni? 🙂

Ja, verjamem da ti ni jasno, da so ti čimvečja vimena še zdaj všeč, ker bi se ti dojil, kot ti ni to, da si bil navajen od majhnega bit v kilklcah sodeč po pisanju in te je to izoblikovalo. :-)[/quote]

Naravna zakonitost: moški bodo vedno zainteresirani za ženske, dokler te toplo lulajo. 🙂
Za ‘vjagat’ eno 25-letnico, se mi zdi, da bi rabil kak milijonček na bančnem računu, kaj šele, da bi kompliciral o njihovih joških. ;)[/quote]

Če si 40+ letni dec iz slovenskega ruralnega območja in končano OŠ ( polarni), ne pomaga noben miljon za 25-letnico. 25-letnice hočejo urbane frajerje dobrega videza, ne pa stare ostarele fantazerje…

Naravna zakonitost: moški bodo vedno zainteresirani za ženske, dokler te toplo lulajo. 🙂
Za ‘vjagat’ eno 25-letnico, se mi zdi, da bi rabil kak milijonček na bančnem računu, kaj šele, da bi kompliciral o njihovih joških. ;)[/quote]

Če si 40+ letni dec iz slovenskega ruralnega območja in končano OŠ ( polarni), ne pomaga noben miljon za 25-letnico. 25-letnice hočejo urbane frajerje dobrega videza, ne pa stare ostarele fantazerje…[/quote]Tako tako, ampak vseeno boš moral po drugo inekcijo v Vojnik, ker ta očitno ni prijela. 🙂

A zdaj ste že vi, koliko vas pa je razmetanih v enem nedoločenem izrojenem spolu in osebi, ki se vedno definira kot baba, pa to ni? :-)[/quote]

Polarni, če vidiš v vsaki ženski odsev svoje bivše, ne bo ljubezen kaj hitro potrkala na tvoja vrata, kaj šele neke 25-letnice, no? To so moke sanje 45-letnika, ne da bi diskutiral o povešenih joških. 😀
Potem boš ženskega hudiča lovil na vsakem koraku, v vsaki senci boš videl bivšo, namesto da bi odprl srčna vrata in zaključil stara poglavja 1x za vselej.

Prvi korak na poti spreobrnjenja bi verjetno bil, da se začneš malce lepše obnašat do žensk in malo premisliš, če res leži vsa krivda na bivši, ker ti je ušla. Ko je bila 30, si ji namenil komplimente v svojem stilu, da je že itak imela pri 25 povešene? Ni čudno, da ti je ušla k drugemu, kateri pa ceni, kar ima, in jih tudi stiska, seslja in ljubkuje namesto tebe, ki si zapravil vse priložnosti… 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Toliko o joških, samo da se o bingljih ne govori, pri katerih se pa res ne da praktično nič naredit. Tam še silikon ne pomaga :p

Ja, verjamem da ti ni jasno, da so ti čimvečja vimena še zdaj všeč, ker bi se ti dojil, kot ti ni to, da si bil navajen od majhnega bit v kilklcah sodeč po pisanju in te je to izoblikovalo. :-)[/quote]

Naravna zakonitost: moški bodo vedno zainteresirani za ženske, dokler te toplo lulajo. 🙂
Za ‘vjagat’ eno 25-letnico, se mi zdi, da bi rabil kak milijonček na bančnem računu, kaj šele, da bi kompliciral o njihovih joških. ;)[/quote]Ti že veš, zase namreč . 🙂 P akaj čem zdaj rečt, da so mi lepa ta viseča vimena, če mi niso? 🙂 Recimo poglej to spodnjo sliko, v celoti lepa ženska, pa daj izreži ven samo joške brez da bi videl obraz in ostalo telo , pa potem reci če je to lepo? Nikakor ni, daleč od tega.:-)

Pravi moški ne bo zbiral ženske zaradi oprsja. Je pa tako velike prsi so lepe do dvajsetega ali nekaj čez potem pa pridejo do izraza majhne prsi, ker so lepe tudi do štiridesetega leta ali dalj. Narava pač tako nagradi. Najprej velike potem male. Jebi ga.


To so pa bolj za en kurc teme.

A zdaj ste že vi, koliko vas pa je razmetanih v enem nedoločenem izrojenem spolu in osebi, ki se vedno definira kot baba, pa to ni? :-)[/quote]

Polarni, če vidiš v vsaki ženski odsev svoje bivše, ne bo ljubezen kaj hitro potrkala na tvoja vrata, kaj šele neke 25-letnice, no? To so moke sanje 45-letnika, ne da bi diskutiral o povešenih joških. 😀
Potem boš ženskega hudiča lovil na vsakem koraku, v vsaki senci boš videl bivšo, namesto da bi odprl srčna vrata in zaključil stara poglavja 1x za vselej.

Prvi korak na poti spreobrnjenja bi verjetno bil, da se začneš malce lepše obnašat do žensk in malo premisliš, če res leži vsa krivda na bivši, ker ti je ušla. Ko je bila 30, si ji namenil komplimente v svojem stilu, da je že itak imela pri 25 povešene? Ni čudno, da ti je ušla k drugemu, kateri pa ceni, kar ima, in jih tudi stiska, seslja in ljubkuje namesto tebe, ki si zapravil vse priložnosti… :)[/quote]Zakja pa bedarije natolcuješ na osebnem nivoju, a si že na poti za generalom? 🙂

Yo, jebeš kur*e. 🙂 A?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Pa saj to povem, pa so užaljene skupaj z Matjažkom, če povem, da so povešene že pri 25. in to ni več ravno neka lepota, na katero pa ženske vseskozi prisegajo. Če bi bilo res tako lepo, si jih ne bi mnoge pumpale s silikoni, da stojijo pokonc. 🙂

Naravna zakonitost: moški bodo vedno zainteresirani za ženske, dokler te toplo lulajo. 🙂
Za ‘vjagat’ eno 25-letnico, se mi zdi, da bi rabil kak milijonček na bančnem računu, kaj šele, da bi kompliciral o njihovih joških. ;)[/quote]Ti že veš, zase namreč . 🙂 P akaj čem zdaj rečt, da so mi lepa ta viseča vimena, če mi niso? 🙂 Recimo poglej to spodnjo sliko, v celoti lepa ženska, pa daj izreži ven samo joške brez da bi videl obraz in ostalo telo , pa potem reci če je to lepo? Nikakor ni, daleč od tega.:-)[/quote]

Stari, takih jošk ti še nisi mel v rokah, niti jih ne boš. nehaj fantazirat nekaj…

A zdaj ste že vi, koliko vas pa je razmetanih v enem nedoločenem izrojenem spolu in osebi, ki se vedno definira kot baba, pa to ni? :-)[/quote]

Polarni, če vidiš v vsaki ženski odsev svoje bivše, ne bo ljubezen kaj hitro potrkala na tvoja vrata, kaj šele neke 25-letnice, no? To so moke sanje 45-letnika, ne da bi diskutiral o povešenih joških. 😀
Potem boš ženskega hudiča lovil na vsakem koraku, v vsaki senci boš videl bivšo, namesto da bi odprl srčna vrata in zaključil stara poglavja 1x za vselej.

Prvi korak na poti spreobrnjenja bi verjetno bil, da se začneš malce lepše obnašat do žensk in malo premisliš, če res leži vsa krivda na bivši, ker ti je ušla. Ko je bila 30, si ji namenil komplimente v svojem stilu, da je že itak imela pri 25 povešene? Ni čudno, da ti je ušla k drugemu, kateri pa ceni, kar ima, in jih tudi stiska, seslja in ljubkuje namesto tebe, ki si zapravil vse priložnosti… :)[/quote]

ma on je frajer, ne veš tega, 20-letne samo nanj čakajo..

Imam komaj košarico B, lepo grajeno telo, fantastične noge, ozek pas, lep trebušček, samozavesti za izvoz … Da bi se ženstvenost povezovala z velikostjo, jošk, je neumnost – kaj pomagajo veliku joški ženski, ki preklinja, hodi kot kavbojc, ima pritlehen humor. Z večjimi bi bila že kičasta, tako pa sem unikat, s prednostmi in slabostmi (ki morda sploh niso) vred. Vsega pač ne moremo imeti. Majhne prsi me ne ovirajo pri ničemer, moških se otepam. Kot najstnica sem se z velikostjo obremenjevala predvsem zaradi medijskega pritiska, z dozorelostjo sem se sprejela.
Nagradno vprašanje za vse, ki poveličujete velike joške: v čem točno so generalno te ženske na boljšem, ima to kak vpliv na življenje – službo, kariero, moža, kvaliteten seks … Zakaj je potem tolik uspešnih žensk z majhnimi in zajaj nekatete dežurne popularne frajle iz Oš z velikimi končajo kariero pred Mercatorjevimi policami ali kot čistilke?

Čista bedarija. Prav lahko se zgodi, da tiste z malimi dojijo več in dlje in imajo več mleka in obratno. Jao đoza!

Ti že veš, zase namreč . 🙂 P akaj čem zdaj rečt, da so mi lepa ta viseča vimena, če mi niso? 🙂 Recimo poglej to spodnjo sliko, v celoti lepa ženska, pa daj izreži ven samo joške brez da bi videl obraz in ostalo telo , pa potem reci če je to lepo? Nikakor ni, daleč od tega.:-)[/quote]

Stari, takih jošk ti še nisi mel v rokah, niti jih ne boš. nehaj fantazirat nekaj…[/quote]A bi ti razumela General, da se tu piše na splošno kaj je lepo in kaj ni. Če bi bilo res lepo naravno viseči, ne bi babe šopale pokonc s push up modrci. Seveda ne boš nobeni v reali rekel, ko odpne moderc, da pa joški več niso tako lepi, kar pa v virtuali lahko poveš in je res neumno od bab, da toliko vrednost pripsujejo in izpostavljajo, ko pa dejansko sploh ni tako lepo.

Nihče ne piše general kdo je kako babo dobil in kako bo, to samo ti blodiš in še Matjažko te je začel posnemat v tej temi. Prav tako nihče ne piše, da lepota prsi pomeni vrednost ženske, je pa vsaj neokusno, če že ne kaj več, da se po novem ne samo 40- 50 letnice, amapk že 70 letnice ala Nustdorfer izpostavljajo z dekolteji na televizii in to rinejo v ospredje in še kar namigujejko na seksualno privlačnost. In to je le ena od mnogih reči, ki jih danes počno ženske, da vse pogosteje slišiš žensko rečt, da jo je dejansko sram da je ženska v današnjem času.

New Report

Close