Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jovo na novo

Jovo na novo

Lahko bi šli jovo na novo.

Na kratko bi lahko povzeli ugotovitve spodnjih postov, da se ne bodo jutri zjutraj prveč matrali:
– Razzy ima lubiko
– Sonči noče povedat, da je lubika
– Sp je sexal s sosedo, že prej pa prevaral vse skupaj in noče povedat s katero
– punce nočejo povedat nič o lastnih joških.

Še kaj?

Sonci prizna , da je lubika, ampak ne pove pa cigava, to pa ve samo moja Grdobka… Evo, sedaj bos pa ugibala do jutra…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Moje videnje prejšnje klobase:
1.Razo ima ljubico
2.Sonček je ljubica,vendar ne od Razota
3.Mojo temo izpustim
4.Sonček in Muca nista hoteli povedat nič o svojih joških,zdaj moram pa še Helči vprašat isto:Helči,ljubica,kake so pa tvoje?A bom imel zdaj kaj več sreče?
Lepi ste
Sp

evo jih, prej sm ti narisala rito, zdej ti bom pa še zizike!

(o)(o)

so lepe?

Kdo je Grdobka?Zdaj je tu še en nov v špilu?
Lepotička
Sp

Hja no,razlika je malenkostna.
Lepa si
Sp

No to pisem zato, da me vsaj malo povohas…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Snif,snif,snif…hmmmmmmm,kako lepo dišiš!A si sveže stuširana?A so tisti joški(za katere nočeš povedat kakšni so) napeti,bradavičke izzivalne,a se mogoče malo pomuckaš z mano medotom?
lepa si
Sp

Ej, ne snofaj toliko, ne smeš, to snofa že nekdo drugi…, moja Grdobka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zdaj pa dost!Kdo je ta Grdobka,da bi se mu rit spremenila v žabo,če ne poveš!
Lepa si
Sp

Grdobka je nekdo, ki je tako moj, kot jaz njegova, samo pogledava se in oči povedo vse, samo stisnem se k njemu in on k meni in sva zdruzena v eno, ja in to je to, moja GRDOBKA!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No,pa še tu izvisim.Oprosti,pa saj ne bom mogel tako žalosten seksat z ženo!
LS
Sp

To, to sem hotela, ne bos seksal in pika, le zakaj bi, če jaz ne bom, tudi ti ne boš, je tako???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hihi, a pole si ti tista, ki bo mela rokce med nogami?
Hihi, vedno nova presenečenja.

Lepa sta, ko se ravsasta, še lepša, ko kavsasta.

Nesramna si da veš!Zakaj mi ne privoščiš?Zdaj si me pa razžalostila.
Sp

ooooo, helci, noc je tudi tvoja, bolj temna je, bolj divja si, ja najine rokice pa bodo nekje, no nekje že…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja poredna sem , pa saj ti to ves…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

moje bodo pod povštrčkom… in to zelo kmalu… šukica me čaka vsa željna.

nočko frendica lepa

New Report

Close