Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek juhuhu vikeeeeeendd!!!!!!

juhuhu vikeeeeeendd!!!!!!

Dva dni bodo v službi imeli mir pred mano!

OOO , Jaka :)))))))

men je pa v službici taki fino….

daoma me sam prestavljajo, dej to, dej to, pa še tak lepih deklic ni okili mene…

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Živijo!
Pred mano imajo mir(pa res mir,ker sem jim bil zelo moteč!) že kakih 9 mesecev….
Lepo jutro
Sp

Eh, jaz pa nisem tako vesela.
Sem pa vesela za vas.

Cmoka na lička vsem.
Pa dobro jutro, dečki naši!!!

Še 7 ur!

Fajn zate! Jaz pa še enih šest…:-))))
ali pa :-((((. Kakor se vzame.

JEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! :))))) Vikend …

… uh … držte pesti da bo tako vremce čez vikend … Mogoče mi pa ta vikend uspe mojga prepričat, da me pelje na dveh kolesih … :))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Če ne bodo kolesa,bosta pa dve bubine..:-))
Lepa očka
Sp

Ej jakec si tako poreden, da se tega veselijo , da te namreč ne bo v službi???

Dobro jutro, lepo jutro, nagajivko.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

HBDJP

:)))))))))))))))))))))))))) Vseeno upam, da bodo kolesa … ker me že fejst matra … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A ni še malo premraz?

Ej Shaki!Jaz,ki sem mal na aviacijo mahnjen bi to prevedel kot registracijo enega švicarskega aviona(Hotel Bravo Delta Juliette Papa),ampak ti nisi pilot,ali pa?
Lepa si
Sp

.. nas ne vstavi … :)))))))))) Si oblečem podobleko … obleko … nadobleko …in še par volnenih majc … pa je prec vroče … :)))))))))))

Tu pri nas na Goriškem je že prav prijetno toplo … tako da res ni panike … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Čeprav motor tudi mene mika, me vseeno ne toliko, da bi se pozimi vozila, poleti pa ni problema.

Hvala
Bogu
Da
Je
Petek.

Oprosti, malo mimo, pa vseeno – kaj pilotiraš tudi?! A si me samo hecal zadnjič?!
Res me zanima.

Hvala,sem pa res za luno,ups je ni več!Je zašla za hribi!
Sonček,zdaj si pa ti na vrsti,da usekaš!
Lepa si
Sp

Sem že enkrat prej napisal:!.Ne lažem in tisto je bilo,poudarjam bilo res.Zdaj ne več,ker me je zdravje malce izdalo.Zdaj samo še s prijatelji,z drugega sedeža.
Lepa si.
Sp

… druga leta smo se vozili celo zimo … tudi če smo zmrzovali … sam da smo šli … :)))))))))))

Letos pa je blo treba gumo menjat … pa se je rahlo zavleklo … :(((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ne me hecati! Bom našla eno sličico, ti jo pošljem na tvoj mail, ko mi jo bo uspelo poskenirati…..:-)
Tako lepo smo slikani pred letalom…:-))
Bilo pa je tole pred cca. petimi leti….. bi sovpadalo?!

Takrat sem bil še funkcionar v klubu,letel(sam) pa nisem več.Kariero sem zaključil tam okrog 1985.
Pošlji,pa bom takoj videl in ti lahko kaj pokomentiral.
Lepa si
Sp

Ja, takrat pa sem bila še premlada…:-)))
Sliko pa – bom še premislila, ni več tako pomembno.

Imej se!

Joj sta se razgovorila, kaksno sliko ker se mi ne ljubi vsega brat…ali sta lumpa danes kaj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close