Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Julija le julija

Julija le julija

Noben dogodek ne opravičuje negativnih čustev, se manj brutalnih zalitev! . Boga ne dosežeš s tem da svoji duši nekaj dodajaš, temveč da ji moraš nekaj odvzeti. Nič se ne boš spremenila, če se bo spremenil kdo drug! Svet je v redu, ker se jaz dobro počutim in ne obratno (narobe je: dobro se počutim, ker je svet v redu). Ne obremenjujem se vec s tabo Metka…, to pisem za svojo duso!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

lepo! hvala!

1. V čast si štejem, da me primerjaš z mamo, ker so te običajno kar pametne ženske, samo potreben je čas, da otroci to spoznajo.
2. Veseli me, da nisem tvoj gospodar, saj si tega nikakor ne bi želela.
3. To, kdaj pišeš res ni ne moj problem, ne od koga drugega. Kaj pišeš pa je problem vseh, ker z branjem tvojih žačjivk zgubljamo svoj čas – tisti, ki ga zgubljamo tu gori naj bi bil porabljen za razvedrilo.
4. Žaljivk drugih res ne berem, ker jih ni. Nihče tu gori namreč – oprosti besedi – ni tako primitiven in žaljiv. Ljudje so tudi uravnovešeni in pozitivno optimistično usmerjeni.
5. Naj se ozrem v svet? Veš, v svet sem se že davno ozrla, pa ne le ozrla, tudi prepotovala sem ga že kar nekaj. Srečala veliko prijetnih ljudi. Razširila svoje obzorje. Bog ne daj, da bi bila Julija moj planet. Takšnega si zagotovo ne bi želela.

To je z moje strani vse. S teboj se ne bom več pregovarjala in tudi na odgovor, ki ga boš napisala, pa naj bo kakršenkoli, ne bom več reagirala. Torej – želim ti srečno in dolgo življenje, veliko krasnih prijateljev, ki bodo sprejeli Julijo tako kot je. Jaz očitno ne bom med njimi, saj cenim ljudi, ki priznajo svojo napako in jo skušajo popraviti, ne pa takih, ki imajo vedno prav. LP

Špela

Tako, drage moje, pokazale ste, kaj znate zdaj pa dovolj. Da ne vidim nobenega vpisa več na to temo in nobeno temo, ki bi imela tak ton. kdo je bolj pomemben, kdo je manj pomemben, kdo je koga bolš zabil…..itd. Zaradi takih spopadov vedno nastaneta dva tabora. Konec je z vaškimi dvobiji.
Lubčkajte se in cmoklajte kolikor hočete, o tej temi smo končali – jasno?. Juliji – Angel sem rekel, da naj ne piše več in to nič več, ostalim pa sporočam, da se umirite in greste naprej. tako kot naj bi bilo v mejah normale.
Imamo forum tjavendan in to naj tudi bo tjavendan, če komu ni všeč, naj preprosto ne piše. Pa ne zopet začet s tem, kdo je prvi začel, ker ne bomo spet od začetka.
Vsak naj dela to kar mu paše, samo pri tem delu naj ne prizadene nobenega razen samega sebe.

Lepo se imejte še naprej, sedaj imate še pravni forum , čez čas pa še kakšnega.

primož

Srečnga pa zdravga!!!

Hvala Primož! Razumem Primož! Moje zadnje sporočilo!
Nasvidenje Primož!
Angel=Julija=Metka

Julija, samo tko me zanima, koliko imen pa imaš, imaš še katerega v rokavu? Glej mene je zdelalo ko sem videla, da je samo en poss napisala Sara ,katera pa nisem bila jaz.Ime je ime,psevdonim je psevdonim,nick je nick,ampak imej enega na forumu,saj človek neve koga pravzaprav bere in kdo mu v resnici odgovarja.
Angel pa brez zamere,malo me je presenetila tale Metka….

Sara, rekel sem dost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

primož

Srečnga pa zdravga!!!

To morš pa kakšnga petnajstletnika vprašat, kaj je mislu s tem.

Hvala Šepela za vse nasvete! Sem že mislila, da je to napisala moja mama.
Isto bi bilo brati.
Slediš dogodkom, lepo.
Ura ni moj gospodar, pa ti ne moja mama, žal.
Kdaj in kaj pišem, pa je isključno moj problem. Od kdaj je pa tvoj? A bereš vse žaljivke tudi drugih, ki pišejo?
Dvomim.
Močno dvomim.

Imam zelo rada pametne nasvete, pa ljudi, ki me želijo spremeniti.
Nikomur do danes še ni uspelo, žal ne.
Bogu hvala!

Sedaj se pa veselo ozri še v svet in naj ti ne bo več Julija en majhen planet.
Ker ni!
Ne more biti!
Ne sme biti!

LP Špela!
Julija

New Report

Close